Prodüksyon Hizmetleri

2019 için iç tasarımdaki ana trendler

Mevcut yıl neredeyse sona ermiştir ve şimdi pek çok kişi gelecek 12 ay boyunca onlara rehberlik edecek gelecek için yeni görevler belirledi. Pek çok insanın bu listeye ev içi bir güncelleme eklemek istediği bir sır değil. Ve şimdi evinize tamamen yeni bir yön vermek için doğru zaman. Ve bununla ilgili olarak, önümüzdeki yıl iç tasarımdaki ana trendler hakkındaki materyal aşağıdadır.

Aksan ve renkler ile oyna

Bu geçen yıl gerçekleşen bir tekniktir ve kullanımı etkileyici sonuçlar doğurmuştur. Çoğunlukla parlak renkler içeren bir oda için basit bir renk paleti seçildiğinde, vurgu rengi tamamen farklı bir vizyon ve anlayış sağlar. Aksanın rengi bir veya daha fazla olsun, kendiniz karar verin. Çoğu zaman aksan dekoratif yastıklar, halılar, perdeler ve diğer aksesuarlar. Soğuk ve üniform tonların hakim olduğu odada rahatlık ve rahatlık verebilirler.

Daha fazla retro mi?

Neden olmasın Retro iç detaylar tekrar modaya geri döndüler ve parlak ve abartılı formlar, hiç gitmedikleri gibi. Retro detaylar, evinizi benzersiz kılan benzersiz bir stil ekler. Her gün yeni ev aksesuarları görüyoruz, temel olarak geçmişten ünlü, modernize edilmiş ve yeni bir isim verilmiş bir şey. Retro hala hayatta ve 2019 yılında modern evlerde hiç şüphesiz olacak.

Parlak renkler ve büyük boyutlarda duvar çıkartmaları

Baskılar geçen yıldan beri ilginç bir dekoratif unsur olmuştur ve şimdi onlara olan talep sadece büyüyecektir. İç tasarımın çoğu uzmanı, tüm duvarı veya hemen hemen tüm duvarı kaplayan büyük boyutlardaki etiketlere ve çıkartmalara dayanacaktır. Ayrıca parlak, farklı ve zıt renklerdeki çıkartmaları de.

Eviniz özünüzü yansıtmalı ve eğer cesur, çok yönlü ve aşk çeşitliliğine sahipseniz, tüm odanızı dönüştürecek eşsiz bir baskıyla duvarınızı dekore edebilirsiniz.

Şekil önemlidir, boyut

Çoğunluğun zaten tek ve ortak düz çizgilerle beslenmesi mümkün mü? Adam evinin iç mekanı da dahil olmak üzere hayatının her alanında çeşitliliği sever. Mimarlar, 2019'da, iç yapı biçimlerinde çeşitli yapılara, kaotik çizgilere ve yaratıcılığa çok fazla dikkat edileceğinden şüpheleniyorlar.

Değişiklik radikal olmayacak. Evimizdeki her mobilya ve detay parçasında gördüğümüz geleneksel kareler ve dikdörtgenler, kısmen yaprakları, eğrileri ve ilginç şekilleri olanlarla yer değiştirebilir. Mr. Green Casino