Prodüksyon Hizmetleri

Site istatistikleri nasıl görüntülenir?

Site istatistikleri, siteyi ziyaret eden ziyaretçilerle ilgili bilgilerin toplanmasını içerir. Bu analiz, insanların bir kaynakta gösterdiği ilgiyi anlamayı ve bunun değerini ya da yararsızlığını vurgulamayı mümkün kılacaktır. Kendi ya da rekabetçi bir sitenin istatistiklerini nasıl göreceğinizi öğrenmek için, bu konunun özünü ortaya çıkaracak olan bu makaleyi okumalısınız.
Dolayısıyla, bugün site istatistiklerini analiz etmenin birkaç yolu var. İlk seçenek, web yöneticisinin örneğin yarışmacının site istatistiklerini bulmasına yardımcı olacak ve ayrıca kesin bir sonuca varmaya yardımcı olacak özel kaynakların kullanımını içerir. Bu hizmetler internette bolca yer almaktadır. Genellikle kayıt tarihi ve alanın durumu, TIC, PR, indeksleme, anahtar sözcükler, kataloglarda kayıt, istatistik vb. Bir arama motorunda "site analizi" ifadesini yazarak bunu doğrulayabilirsiniz. Bilgiler tamamen doğru olmayabilir, ancak yaklaşık istatistikleri görebilirsiniz.
İkinci seçenek, sitenizin istatistiklerini nasıl görüntüleyeceğinizi bilmek, somut sonuçlar çıkarmak ve örneğin siteyi yeni içerikle güncellemek, İnternet kullanıcılarının ne kadar ilgi uyandırdığını öğrenmek için webmaster'a uyacaktır. Bu amaçla, site sahibi sayaçları yükler.
En popüler site analiz hizmetleri
“Google Analytics”, Google tarafından sunulan istatistikleri analiz etmek için en iyi hizmet olarak kabul edilir. Birçok web yöneticileri, yüksek verimliliğinden dolayı bu aracı zaten seçmişlerdir. Yüklemek için "Gmail" adresinde bir postaya sahip olmanız ve değilse, "Google Analytics" sayfasını ziyaret etmeniz gerekir. Servis, dönüşümü öğrenmek ve ziyaretçilerin detaylı istatistiklerini tanımak için bir fırsat sağlar. Bir site ekleyerek ve kaynağınıza bir hizmet kodu yükleyerek, birçok web yöneticisinin zaten seçtiği ve takdir ettiği güçlü bir aracı kullanmaya başlayabilirsiniz.
Yandex Metrika, birçok benzersiz özelliğe sahip olan ziyaretçileri izlemenize olanak tanır. Google gibi, Yandex sürekli olarak gelişiyor ve yetenekleri de geliştiriliyor. En güçlü arama motorları olmaları, kullanıcıların aradıklarını bulmalarına yardımcı olan ve web yöneticilerine yararlı bir şeyler sunan en etkili araçları sunar. Her şeyden önce, Yandex Metric'i ziyaret etmeniz, ardından kayıt olmanız ve hesabınıza giriş yapmanız gerekir. Yandex Metric, tam teşekküllü site istatistiklerini oluşturmak için mükemmel fırsatlar sunar, sitede tıklanma sayısını verir, barındırma kapalı olduğunda ve çok daha fazlası olduğunda bildirim verir. Dedikleri gibi, web yöneticileri için bir cennet.
"Liveinternet", internetteki en büyük ve en popüler kaynaktır ve web yöneticinizin web sitesinde sayacınızı kurma fırsatı sunar. Öncelikle "liveinternet.ru" adresini ziyaret etmeniz ve ardından kayıt işleminden geçmeniz ve sitede kodu yüklemeniz gerekir. Bu, site istatistiklerini takip edebileceğiniz, yukarıda listelenenler arasında en basit sayacıdır.
Yeni başlayanlar için, sitenize üçüncü paragrafta önerilen bir sayaç yükleyebilirsiniz, ancak daha işlevsel olduğu düşünülen Google veya Yandex, daha gelişmiş web yöneticileri ve ciddi projelere en doğru sonuçları verecektir. Her durumda, webmaster için seçim. The Best Amateur Live Sex Shows - Watch Live Free Sex Cams Hot naked live amateurs making live sex on cam