Telefondan bilgisayar kontrol etme


Bu süreçte, telefonunuz ile bilgisayarınız arasındaki uzaktan bağlantıyı yetkilendirecek olan altı haneli bir parola oluşturmanız istenecek. Sonrasında, Android telefonunuza da aynı şekilde Chrome Uzaktan Masaüstü uygulamasını indireceksiniz. Bağlantıyı az önce belirlediğiniz parolayla onayladıktan sonra akıllı telefonunuzun ekranında masaüstünüz görünecek.

Bilgisayarı Android Telefonla Uzaktan Kontrol Etmek

Bu adımları tamamladığınızda, telefonunuz veya tabletiniz üzerinden bilgisayarınıza uzaktan erişebilir, dilerseniz başka birisini bir kod paylaşarak bilgisayarınız üzerinde yetkilendirebilirsiniz. Bilgisayarınızı uzaktan kontrol ederken bilmeniz gereken birkaç şey var. Bilgisayar kontrolüne geçtiğiniz zaman, akıllı telefonun ekranı, bilgisayarın faresi gibi işlev görecek.

  1. ?
  2. spy software erkennen iphone 6 Plus.
  3. iphone 7 teknik servis takip!

Yani laptoplardaki touchpad olacak. Yazı alanına tıkladığınızda aynı telefondaymış gibi, klavye açılacak. Yolda giderken belgelerde düzenleme yapmak için oldukça makul bir yöntem olabilir.

Benim telefonuma biri giriyor bunu nasil iptal edebilirim ve şuan fabrika ayarlarını yaptım hic bi uygulama kalmadı ama bugün ekran görüntüsü çekildi yardimci olabilir misiniz. Beni sonraki yorumlar için e-posta ile bilgilendir. Bu kılavuzda, Windows istemcilerini bir Android istemcisinden nasıl keşfedeceğinize ve bu alandaki daha kapsamlı özellikleri nasıl kullanacağınıza yakında göz gezdireceğiz.

Önemli bir uyarıda bulunmak istiyoruz: Bağlı Aygıtlarla başlarken Android adımlarını izleyerek Bağlı Cihazlar platformunu başlatmadıysanız, bu kılavuzdaki kod parçaları doğru şekilde çalışmaz. Yalnızca bağlanacak belirli aygıt türlerini arıyorsanız, keşfedilebilir aygıt kümesini, filtreli bir RemoteSystemDiscovery nesnesi kullanarak daraltabilirsiniz. Filtreler, keşif türünü yerel ağ veya bulut bağlantısı , cihaz türünü masaüstü, mobil cihaz, Xbox, Hub ve Holografik ve kullanılabilirlik durumunu bir cihazın Uzak Sistem özelliklerini kullanabileceği durumu algılayabilir.

Hızlı Bağlantılar

Aşağıdaki üç filtre türünün örneklerine bakın. Her bir filtre türünün seçeneklerini saptamak için, kullanılan filtre nesnelerinin referans belgelerine bakın.

  • Bilgisayarı Uzaktan Kontrol Etme;
  • iphone icin casus program.
  • SON YAZILAR.
  • Remote Mouse İndir - Mobil Cihazlar ile Bilgisayarı Kontrol Etme Programı - Tamindir?
  • whatsapp casus program;
  • Akıllı Telefonla Bilgisayar Nasıl Kontrol Edilir?.
  • perfect keylogger indir;

Ardından, bu filtreleri daha sonra bir RemoteSystemDiscovery nesnesi üretmek için kullanılacak bir RemoteSystemDiscovery. Bu noktadan itibaren olayları işleme, RemoteSystem nesnelerini edinme ve uzaktaki cihazlara bağlanma prosedürü, uzaktaki bir cihazdaki bir uygulamayı başlatma Android bölümündeki gibidir.

Remote Mouse ile bilgisayarınızı mobil cihazınızı kullanarak uzaktan kontrol edebilirsiniz

Bilgisayarınızı uzaktan kontrol ederken bilmeniz gereken birkaç şey var. Bilgisayar kontrolüne geçtiğiniz zaman, akıllı telefonun ekranı, bilgisayarın Masaüstütelefondan bilgisayar kontrol etmetelefondan bilgisayara erişim. Bilgisayarı Android telefonla uzaktan kontrol etmek mümkün. Android işletim sistemli telefonunuzu bilgisayarınız için bir uzaktan kumanda.

Adres girişine göre bazı cihazları keşfetmeniz gerekecek. Belli cihazlar bir kullanıcının MSA'sıyla ilişkilendirilemez veya bir tarama sonrası bulunamaz.

Remote Mouse

Ancak kullanıcı uygulaması, doğrudan bir adres kullanıyorsa bazı bilgilere ulaşılabilir. Bu, aygıtın IP adresi veya makine adı olabilir.

Geçerli bir ana bilgisayar dizesi sağlanırsa, ilgili onRemoteSystemAdded devreye girer ve işlenir. Söz konusu eylem için şu kod satırını kullanmalısınız.

Bilgisayarı Android Telefonla Uzaktan Kontrol Etmek - Akıllı Telefon

Size tavsiyemiz, bağlantıdaki tüm yazıları okumanız ve ayrıntılı bilgilerle donanmanız yönünde. Üyeliğiniz yoksa yeni üyelik oluşturun. Üyelik sözleşmesini kabul ediyorum.

Üyeliğiniz varsa giriş yapın. Yorumlarında adının ve profil resminin görülebilmesi için üye olman veya giriş yapman gerekiyor.