Iphone 5 yazılım güncelleme bölümü yok

İphone 5S ve iOS 11 güncelleme yapanlar

Apple Kimliğinizi veya parolanızı bilmiyorsanız yardımcı olabiliriz. Aygıtınızda iOS 11'i yüklemek için yeterli alan olmadığını söyleyen bir ileti görürseniz ne yapmanız gerektiğini öğrenin. Güncellemeyi edinin iPhone, iPad veya iPod touch'ınızı iOS 11'e güncellemek için ne yapmanız gerektiğini burada bulabilirsiniz. Yedekleme oluşturun İhtiyacınız olması halinde önemli bilgilerinizin bir kopyasına sahip olabilmeniz için iPhone, iPad veya iPod touch'ınızı yedekleyin.

  • Yardıma mı ihtiyacınız var?!
  • 57 yorum - “iOS 11 hangi cihazlara geliyor?”!
  • iPhone Yazılım Güncellemeleri Hakkında Sık Sorulan Sorular – iPhone ve iPad Türkiye;
  • Güncellemeye başlamadan önce.
  • iphonelarda internetsiz müzik dinleme programı?
  • İndirme işlemi uzun sürüyorsa;
  • iOS 11'e güncelleme - Apple Destek!

Aygıtınızı nasıl yedekleyeceğinizi öğrenin. Yazılımınızı iOS'in en son sürümüne güncelleyin. Aygıtınızda yeterli saklama alanının olmaması Güncellemenin indirilmesinin uzun sürmesi Güncelleme sunucusuna erişilememesi Güncellemenin tamamlanmaması.

Güncelleme için yeterli alanın olmaması Güncellemeyi indirmek ve yüklemek için yeterli alan yoksa iOS yer açmaya çalışır. İndirme işlemi uzun sürüyorsa iOS'i güncellemek için internet bağlantınızın olması gerekir. Güncelleme sunucusuna erişemiyorsanız veya güncellemeyi doğrulayamıyorsanız Aygıtınızda iOS'i güncellemeyi denerseniz şu mesajlardan birini görebilirsiniz: Güncelleme tamamlanmıyorsa Güncellemeyi yüklüyorsanız  ilerleme çubuğu yavaş ilerliyor gibi görünebilir.

iPhone, iPad veya iPod touch'ınızı güncelleme

Uygulama listesinden iOS güncellemesini bulun. Wed Apr 25 Teşekk�rler - size nasıl daha iyi yardımcı olabiliriz? Performans çok da kötü değil. Ufak birkaç bug var. Sonuç olarak, geçilir mi, geçilir.

iTunes ile Güncellemeyi Deneyin

Normalde 3g cihaz ancak şu an 4. Fear attracts the fearful, the strong, the weak, the innocent, the corrupt. Merhabalar ben yurtdısında yasıyorum ve buradan bir iphone4 alacağım yanımda turkcell hattım da var telefonu sıfır alacağım unlock proğramlarını kullanmak istemiyorum istediğim zaman yazılım güncellemesi yapabilirmiyim yada bu guncellemelerden sonra telefonun acılması için bi yere kaydetmek gerekiyormu apple sitesinde yada baska bir sitede. Teşekkür ederim Mustafa bey benim gibi acemiler için çok güzel olmuş. Para vermişliğim yok bu burnu havadaki telefona. Onun silinip Air 2'den sonra çıkan ve bir model kodu olmayan 9.

Leon FR -- 22 Eylül ; Merhaba hocam, nasıl kullanıyor yardımcı olabilirmisin.? Yükledim memnun kaldım şuana kadar. Fear attracts the fearful, the strong, the weak, the innocent, the corrupt.

iTunes ile Aranız İyi Değilse:

Listede iPhone 5 ve iPhone 5C'ye yer verilmemesi, bu modellerin önümüzdeki günlerde Apple'dan güncelleme desteğini yitireceği anlamına. Yazılımınızı iOS 11'e güncelleyerek iPhone, iPad ve iPod touch'ınızı her zamankinden daha güçlü, kişisel ve akıllı hale getirebilirsiniz. Nasıl güncelleyeceğinizi.