Iphone 7 jailbreak yapmadan uygulama yükleme

iOS Market Dışı Uygulama Yükleme (Jailbreak’siz)

Ios 9 jailbreak yapmadan uygulama yükleme

Movie boxda film izliyorsunuz ama türkçe altyazı sorunlu, türkçe harfler çıkmıyor, çözemedim.. Appstore ile alakası yok ayrı bir uygulama bu, appstoredan yine uygulama satın alabiliyorsunuz Update geldiğinde kendisinin güncellediğini görmedim.

 • windows 7 ebeveyn denetimi nedir.
 • iOS Market Dışı Uygulama Yükleme (Jailbreak'siz) |!
 • Jailbreak’in tadından istifade etmek için neler yapılmalı!

Ben satın aldığımda 24 saat beklemedim hemen bir dakika sonra sertfikalar ve yükleme linki geldi. Son versiyon iphone 6 plusta kullanıyorum. Maxou Vshare ve tongbu gibi ücretsizleri varken buna neden para verelim?

iphone 8 jailbreaksiz uygulama yükleme

Biz Technopat olarak bu tür ücretli uygulamaları ücretsiz yüklemeyi pek tavsiye etmiyoruz. Çok uzun zamandır iOS cihazınızı kullanmak için fırsat kolladınız ve ne kadar şanslısınız ki şu anda bulunduğunuz sürüme jailbreak imkanı var. D oyunu yükledikten sonra pc'ye bağlamamıza gerek varmı? E-posta adresinize bir kod gelecek. HipStore, birçok ücretsiz uygulama içeren ve önde gelen üçüncü taraf uygulama mağazalardan biridir. Net ya da SDN Forum hesabınız ile yorum yaparak yorumlarınızın rumuzunuz ile yayınlanmasını sağlayabilirsiniz.

Hocam beğendiğim bir dövüş oyunu var bruce lee dragon warrior appstoredan kaldırıldı tongbu vshare 25pp gibi yerlerde de yok illaki jb gerekiyor. AppCake'nin alt yapısını kullanıyor indirme bölümüne bakılırsa.

Yorum dolaşımı

JB atın gitsin para vericeğinize. Aslında ipawind'i 15 dolar yerine bedava yükleme yöntemi de var ama söylemeyeceğim. Eskiden ben de paralı uygulamaları ve oyunları bedava yüklüyordum ama artık bıraktım.

 1. telefon görüşme kayıtları nereden alınır?
 2. iphone yazılımı geri yükleme ne kadar sürer;
 3. samsung note 8 arama gecmisi silme;

Satın alıp kullanmak en iyisi. Şu anda paralel marketleri sadece appstoreden kaldırılmış uygulamalar için kullanıyorum. Uygulama Gördüğünüz gibi menüye geldi. Uygulamanın arayüzü gördüğünüz gibi Appstoreye benziyor.

Jailbreak’siz Cihazlara Crackli Uygulama Yükleme 25pp

Sağ üst taraftan cihazınıza kurmak istediğiniz uygulama yada oyunları arayabiliyorsunuz. Sol üst taraftan ise uygulamanın menüsüne erişiliyor.

 • messengerdan konum bulma;
 • facebook takip acma yeri;
 • Jailbreaksiz iOS Cihazlar İçin En İyi Alternatif App Storelar | Apple Uzmanı.
 • whatsapp sohbet saklama;
 • kvk tel takip.
 • telefon casus apk.
 • Jailbreaksiz iPhone’a Tweak Yükleyin!.

Burdaki Home ve Categories bölümlerini anlatmamıza gerek olmadığını düşünüyorum: Burda önemli olan Cydia bölümü. Ayrıca iRec ve Shou sayesinde cihazımızın ekran videosunu sesli olarak kaydedebiliyoruz. En genel ve çözümü en zor soruna denk gelmek bizi de çok uzunca şeyler yazmamızı gerektirdiğinden, sizin hatanıza biz de sizin adınıza kötü sözler söylediğimizi bilmelisiniz. Peki ama neden, dersek en muhtemellerini saymak zorundayız, artık bu sizin içinizi ferahlatır mı bilemeyiz. Bir tweakle çakışıyor olabilir iki yüklediğinizi de kaldırın ipastore uygulamasını yükleyin o beraberinde appsync yüklüyor buna benzer başka bir şey yüklemeyin.

Yazdığınız uygulama doğru ise hatalı uygulama AppSync isimli uygulama… cihazınızı hiç itunes ile senkronize ettiniz mi. AppSync nereden kuruldu hangi repodan. Bilgisayardan mı yükleyemiyorsunuz uygulamaları app store mu 25pp veya başka kaynaktan mı edindiniz. Crackli uygulamalar hata verebilir verdiğinde yapılacak belli, ya kullanmayacak yada satın alacaksınız.

İlk görev: Source eklemek!

Senin önerdİgin görüntüsü hoş ve eglenceli tema var mı peki abi? Ücretli olanı mı kurmam gerekiyordu? Abi merhaba bir sorum olacaktı? Açtığımda mojang yazısı geldi ardından kapandı abi napmalıyım? Başka bir download linkinden denemelimiyim?

JAİLBREAK OLMADAN JAİLBREAK UYGULAMALARINI İNDİRME (İOS 7-İOS 10.2.1)

Crackli App Store uygulamaları! Bu durumda yapılacak en güzel şey ısrarla işlem yapmamaktır, zaten amacınıza ulaşamayacak ve biraz daha siniriniz kabaracak.

57 yorum - “Jailbreaksiz iPhone’a Tweak Yükleyin!”

Bazı App Store'lar ise jailbreaksiz cihazlar için de uygulama indirme desteği sunuyor. iOS 7, 8, 9 veya 10 yüklü bir iPHone, iPad veya iPod touch Değişiklikler yapmak veya hatta IPA dosyalarını kolayca yüklemek için iOS. Ara. iOS Market Dışı Uygulama Yükleme (Jailbreak'siz) Apple'ın genel olarak izlediği gizlilik politikasından bahsetmeye gerek yok diye.

Dünyanın sonu değil ve zaten bir yada bir kaç gün sonra yapabileceğiniz işlemler için zamanınızı harcamayın. Çoklu platformlar ve inanılmaz geliştirici desteği ile uyumlu olan Vshare birçok kişi tarafından birincil uygulama mağazası olarak yaygın şekilde kullanılmaktadır.

JailBreak cihaza ücretsiz uygulama yükleme | Technopat Sosyal

Vshare uygulama mağazasını henüz denemediyseniz, diğer alternatiflere geçmeden önce aşağıdaki linki tıklayarak deneyebilirsiniz:. HipStore, birçok ücretsiz uygulama içeren ve önde gelen üçüncü taraf uygulama mağazalardan biridir. Daha iyi arayüzü ve uyumluluğu ile en iyi alternatiflerden bir tanesidir. AppCake, Vshare gibi mükemmel bir uygulamadır.

İkinci görev: AppSync!

Apple hayranlarının, iTunes app store tarafından kısıtlanmış uygulamaları denemelerine olanak tanır. Ayrıca, jailbreaksiz iPhone 7 ve iPhone 7 Plus üzerinde çalışacak şekilde test edilmiştir. Çok çeşitli ücretsiz iOS oyunları ve uygulamaları sunuyor ancak ciddi bir sorun var.

Kuaiyong, neredeyse tüm iOS sürümlerinde çalışan bir Çin uygulama mağazasıdır.