Bilgisayarda geçmiş işlemleri görme

silinen internet geçmişini görme

Windows xp, Windows 7 ve Windows 8 işletim sistemlerinde son açılan programları görmek için aşağıdaki adımları takip edebilirsiniz. Son açılan programları görmek ne işe yarar?

Dosyanın eski sürümlerini görme

Bazı işletmelerde bilgisayarda kullanılan programları takip etmek , özel yazılımlarda son çalışan exeleri takip etmek gibi birçok durumda bu işlem gerekli olabilir. Bu tarz bilgiler birçok kullanıcı tarafından bilinmediği için kimse bu alanları temizlemez ve program loglarına istediğiniz zaman bu alanlardan ulaşabilirsiniz.

Giriş yaptıktan sonra dosyaları tarihe göre listeleyin. Yukarda son açtığınız programları görebilirsiniz.

İpucu: Kısayol Simgeleri

Eğer yazılım ismine göre arama yapmak istiyorsanız aynı klasör içinde bulunan  Layout. İlgilenirseniz size özelden mesaj atarım. Msn şifreleri konuşmalar,her tuş basımına kadar kaydedebilir.

 • Windows 7 de son yapılan işlemleri görmek!
 • 'En Son Kullandıklarım' Listesini Silmek.
 • silinen internet geçmişini görme - Windows Vista Forumu - CHIP Online Forum.
 • vodafone başka numaranın mesajlarını görme;
 • facede arama engelleme.
 • telefonda facebook takip ettiklerim!

Gerekirse belli aralıklarla ekran resminizin alınıp bilgisayarda saklanmasını veya ayarladığınız bir mail'e gelmesini bile sağlayabilirsiniz. Ama tehlikeli bir yoldur.

En Son Kullandıklarım

Ava giderken avlanıp programı manipule eden birileri tarafından da izlenebilirsiniz. Temiz keylogger bulmak zordur. Temiz olsa bile virüs programınız virüs uyarısı verir. Çünkü kendisi bir virüstür. O yüzden hiçbirine güvenemezsiniz.

PC geçmişine nereden bakılıyor ve nasıl siliniyor?

Eşiniz her bilgisayardan kalkarken geçmişi siliyor ise bundan başka çözüm biraz zor görünüyor. Bende siliyorum ama gizli birşey yaptığımdan değil.

Sosyal medyanın en eğlenceli hesabı sence hangisi?

Tarayıcıları diğer oturuma temiz bırakmak ve farklı çözümler için. Şunun gibi   Youtube'a dns ile giriyorsunuz. Bizim de bu kapsamda maliyetlerimizi karşılayabildiğimiz tek gelir kalemimiz, internet reklamları. Elimizden geldiğince bu reklamların sizi rahatsız etmemesi için azami özen göstermeye çalışıyoruz.

En İyi Erkek Görüşü

arkadaşlar bilgisayarda gün içinde yapılan bütün tıklamaları açılan klasörleri ve dosyaları görme şansımız varmı teşekkür ederim. Merhaba arkadaşlar windows 7 kullanıyorum, bilgisayarda en son yapılmış işlemleri, açılan dosyaları, girilen klasörleri görebileceğim bir kayıt.

Bu kapsamda AdBlock Reklam Engelleme aracınızda haberturk. Bunun karşılığında gösterdiğimiz reklamları okuma deneyiminizi rahatsız etmeyecek şekilde azaltacağımıza söz veriyoruz. Whatsapp Web aktif bilgisayarları görme ve çıkış işlemi Bilgisayarda whatsapp web nasıl kullanılır?

Whatsapp Web'te aktif bilgisayarları görme ve çıkış işlemi. Whatsapp sadece telefonunuzda değil masaüstünde de kullannabileceğiniz bir mesajlaşma uygulamasıdır. Telefonunuzla, bilgisayarınızı eşleştirerek veri kaybı yaşamadan istediğiniz ortamda mesajlaşma özgürlüğüne sahipsiniz. Whatsapp web ile gönderip, aldığınız tüm mesajlar telefonunuz ve bilgisayarınız arasında senkronize şekilde görüntülenir.

Javascript devre dışı

Peki Web Whatsapp nasıl kullanılır? İşte iPhone, android ve blackberry telefonlarda whatsapp web ayarları Sen de Düşüncelerini Paylaş!

 • iphone uzaktan ses dinleme.
 • Bad gateway.
 • Bilgisayarda Yapılan Son İşlem ve Dosya Kayıtlarının İncelenmesi.
 • bilgisayar melekleri türkçe dublaj izle!
 • Eski bir sürümü geri yükleme!
 • facebook takip etme hilesi.

Misafir 24 Haziran Pazar Bu Konu İle İlgili Haberler. Merak Edilenler işsizlik maaşı nasıl hesaplanır? Merak Edilenler Yıllık izin hesaplama nasıl yapılır? Merak Edilenler Albaraka saat kaçta açılıyor, kaçta kapanıyor?

Test Center

Recuva, dahili ve harici disklerinizi tarayarak silinmiş olan dosyalarınız hakkındaki bilgileri önünüze getiriyor ve isterseniz bu dosyaları kurtarmanıza olanak sağlıyor. Eren Ekim 23, at 5: Turknet evde kurulum kablo çekip bıraktı Cizlam20 51 dakika önce Mesaj: Necmi Email atanların ip adresle Office kurmadan Office dosyalarında çalışmayı öğrenin, dinamik proje planları ve ekip takvimleri oluşturun, gelen kutunuzu otomatik olarak organize edin ve çok daha fazlasını yapın. Kesin Ve kalıcı çözüm ise ortak kullanıcıların Son kullanılan dosyalar ve klasörlerin kapatılmasını tercih etmesidir.

Merak Edilenler Borcu olanlar dikkat! Merak Edilenler İmar Barışı son gün ne zaman? Açık lise kayıt tarihleri belli oldu mu?