Dava takip mesaj


Serviste vekil olduğunuz dava bilgilerine ulaşmak ve duyuru almak için TC Kimlik numaranızı ve dava dosya numarasını, ilgili komutun başına " AV " ekleyerek numarasına yollamanız yeterlidir.

Adalet Bakanlığı UYAP SMS Bilgi Servisi Nedir?

Servise abone olarak adınıza devam eden dava ile ilgili bilgileri açıklandığı anda otomatik olarak öğrenmek için TC Kimlik numaranızı ve abone olacağınız paket adını, ilgili komutla birlikte numarasına göndermeniz yeterlidir. Servise abone olarak vekil olduğunuz dava ile ilgili bilgileri açıklandığı anda otomatik olarak alabilirsiniz. Aboneliğinizi başlatmanız için UYAP Avukat portalı aracılığı ile sisteme önce üye olmanız gerekmektedir. Aboneliğiniz tamamlandıktan sonra vekil olduğunuz davaların bilgileri cep telefonunuza otomatik olarak gönderilecektir.

Servisteki aboneliğiniz sonlandırmak için TC Kimlik numaranızı ve abone olduğunuz paket bilgisini, ilgili komutla birlikte numarasına göndermeniz yeterlidir. Daha önce yaptırmış aboneliğinizi iptal etmek için UYAP Avukat portalı aracılığı ile iptal işlemlerini yapmanız gerekmektedir.

Bireysel Kurumsal menu TT Mobil.

4060'a T.C. kimlik numarasını gönder, hakkında dava var mı yokmu öğren...

Sorgulama yapmak için Vatandaşlarımıza özel Serviste adınıza ilişkin dava bilgilerine ulaşmak ve duyuru almak için TC Kimlik numaranızı ve dava dosya numarasını, ilgili komutla birlikte numarasına yollamanız yeterlidir. Sorgulama yapmak için Avukatlarımıza özel Eğer avukatsanız ve serviste sorgulama yapmak isterseniz, sorgulama yaparken yazdığınız komutların başına "AV" karakterlerini eklemeniz gerekmektedir.

Servise abone olarak bilgilerin cep telefonunuza otomatik olarak iletilmesini sağlayabilirsiniz.

Abone olmak için Vatandaşlarımıza özel Servise abone olarak adınıza devam eden dava ile ilgili bilgileri açıklandığı anda otomatik olarak öğrenmek için TC Kimlik numaranızı ve abone olacağınız paket adını, ilgili komutla birlikte numarasına göndermeniz yeterlidir. Abonelik İptal İşlemleri Aboneliğinizi iptal etmek için Vatandaşlarımıza özel Servisteki aboneliğiniz sonlandırmak için TC Kimlik numaranızı ve abone olduğunuz paket bilgisini, ilgili komutla birlikte numarasına göndermeniz yeterlidir.

Bu alanı görüntüleyebilmek için giriş yapmanız gerekmektedir. İşleminiz gerçekleştiriliyor lütfen bekleyiniz.

Ana Bölümler

Adalet Bakanlığı, mahkeme kararları ve diğer adli işlemlerinizi SMS yoluyla cebinize getiren servis. Daha Fazla Bilgi Ulusal Yargı Ağı Bilişim Sistemi UYAP hem avukatların hem de adliyelere işi düşen herkesin ilgili oldukları dosya ya da işlemler hakkında bilgi almaları için oluşturulmuş bir sistemdir.

  1. öğrenci takip programı full.
  2. ardamax keylogger türkçe.
  3. Abonelikten çıkmak için.
  4. samsung telefon bilgisayar bağlantı programı!
  5. 'a Mesaj At, Dava Ne Zaman Öğren - bianet;

Servisin sağlıklı sunulabilmesi açısından, sadece bu servis kapsamında gerekli olan verileriniz servis aboneliğiniz süresince ilgili iş ortağı ile paylaşılacaktır. Herhangi bir pakete üye olduğunuz takdirde, taraf olduğunuz dosyalarda yalnızca sizinle ilgili yapılan işlemlerde değil, dosyada yer alan tüm taraflarla ilgili işlemlerde tarafınıza SMS ile bilgilendirme yapılmaktadır. UYAP Bilgi Sistemine başarılı abonelik gerçekleşmesi sonucu kullanıcıya bilgi dönüşü yapılırsa her mesaj 1,5 TL tüm vergiler dâhil olarak ücretlendirilir.

Hatalı gönderilen sorgu içeriklerine gönderilen cevaplar ise ücretlendirilmemektedir.

  • iphone 8 Plus görüşme ses kaydı?
  • Adalet Bakanligi UYAP SMS.
  • iphone 8 Plus yazilim guncelleme cikmiyor!
  • casus takip sistemleri.
  • iphone 6 Plus uzaktan izleme.

Vergiler hakkında detaylı bilgi için tıklayınız. Adliyeye gitmeden her türlü adli işinizi takip edebileceğiniz bir bilgi servisidir.

Sepetinizdeki ürünleri görüntüleyebilmek için

UYAP SMS Bilgi Sistemi, Adalet,Adalet Bakanlığı, UYAP, UYAP SMS, Avukat Portal, Vatandaş Portal, Hukuki Yardım, Eposta. Ulusal Yargı Ağı Projesi'nin (UYAP) mobil ayağını teşkil eden UYAP SMS Bilgi Sistemi'yle avukatlar ve vatandaşlar dava açılması, icra takibi başlatılması.

UYAP Bilgi Sistemine başarılı abonelik gerçekleşmesi  sonucu kullanıcıya bilgi dönüşü yapılırsa her mesaj 1,5 TL tüm vergiler dâhil olarak ücretlendirilir. Hatalı gönderilen sorgu içeriklerine gönderilen cevaplar ise ücretlendirilmiyor.

Avukatlar da sorgulama yapabiliyor

Haber Ekonomi Servisi Türkiye'de ve dünyadaki en güncel ekonomi gelişmeleri burada! Döviz Piyasası Serbest piyasa ve bankalardaki en güncel döviz verileri, serbest piyasadaki altın fiyatları burada! Bundle Son Dakika Haber Bundle editörlerinin özenle seçtiği haberler cebinde! Uçakbul En ucuz uçak biletleri ve kampanyalar cebinizde!