Ebeveyn kontrolü kaldırma


Ebeveyn denetimlerini ayarladıktan sonra bu denetimleri açıp kapatabilirsiniz. Denetimleri tekrar açtığınızda ve yeni bir PIN oluşturduğunuzda eski ayarlarınız geri yüklenir. Bu sayede, ebeveyn denetimlerine ihtiyaç duymayan kişilerle bir cihazı paylaşabilirsiniz. Ebeveyn denetimleri, kısıtlanmış içeriğin arama sonucu olarak veya doğrudan bağlantıya erişerek görüntülenmesini engellemez.

Daha fazla bilgi edinmek için aşağıdaki bölümleri okuyun. Her bir türe yönelik ebeveyn denetimleri her ülkede kullanılamaz. Bunların kullanılmadığı bir ülkeye seyahat ederseniz ülkenize dönene kadar söz konusu denetimler çalışmayabilir. Uygulamalar ve oyunlar için ebeveyn denetimlerini ayarlarken, indirme veya satın alma işlemlerinde izin vermek istediğiniz en yüksek içerik derecelendirmesini seçebilirsiniz. Ancak arama yaptığınızda veya ilgili uygulamaların sayfasına ait doğrudan bir bağlantı kullanarak sayfayı ziyaret ettiğinizde filtrenizin dışında kalan uygulamaları ve oyunları görmeye devam edersiniz.

Ayarladığınız derecelendirmenin dışında kalsalar dahi, ebeveyn denetimlerini eklemeden önce indirdiğiniz uygulamaları ve oyunları görmeye devam edersiniz. Ebeveyn denetimleri, Play Oyunlar uygulamasında gördüğünüz oyunları satın aldığınız oyunlar veya önerilen oyunlar dahil değiştirmez. Play Oyunlar uygulamasını kullanarak bir oyun yüklemeye çalışırsanız ebeveyn denetimleri ayarlarınızın erişimi kısıtlayabileceği Play Store uygulamasına yönlendirilirsiniz.

Filmler için ebeveyn denetimlerini ayarladığınızda, kiralama, satın alma veya oynatma için izin vermek istediğiniz en yüksek derecelendirmeyi seçebilirsiniz. Ancak, arama yaptığınızda veya içeriğin sayfasına ait doğrudan bir bağlantıyı kullanarak sayfayı ziyaret ettiğinizde filtrenizin dışında kalan filmleri görmeye devam edersiniz.

Google Play Ebeveyn Kontrolü Ayarları Nasıl Yapılır? - Tamindir

Filmler, ebeveyn denetimleri nedeniyle kısıtlanıyorsa zaten kiralamış veya satın almış olsanız dahi söz konusu filmleri, Play Store veya Play Filmler uygulamasında görmezsiniz. TV programları için ebeveyn denetimlerini ayarlarken, satın alma veya oynatma izni vermek istediğiniz en yüksek derecelendirmeyi seçebilirsiniz. Ancak, arama yaptığınızda veya ilgili içeriğin sayfasına ait doğrudan bir bağlantıyı kullanarak sayfayı ziyaret ettiğinizde filtrenizin dışında kalan TV programlarını görmeye devam edersiniz.

TV programları, ebeveyn denetimleri nedeniyle kısıtlanıyorsa zaten satın almış olsanız dahi söz konusu TV programlarını, Play Store veya Play Filmler ve TV uygulamasında görmezsiniz. Kitaplar için ebeveyn denetimlerini ayarladığınızda müstehcen içerikli çoğu kitabı, Play Store ve Play Kitaplar uygulamasından okuyamaz veya satın alamazsınız. Ancak arama yaptığınızda veya ilgili içeriğin sayfasına ait doğrudan bir bağlantıyı kullanarak sayfayı ziyaret etiğinizde filtrenizin dışında kalan kitapları görmeye devam edersiniz.

 • Ebeveyn Kontrol Kilidini Devre Dışı Bırakmak.
 • cep telefonu görüşme kayıtları.
 • PC başında değilken de kontrol sizde olsun.
 • telefon takip program indir.
 • Yenilikler.
 • Ebeveyn denetimleri: Kontrol elinizde!!

Müzik için ebeveyn denetimleri ayarladığınızda, içerik sağlayıcıları tarafından Uygunsuz olarak işaretlenmiş müzikleri satın alamazsınız. Ancak arama yaptığınızda veya ilgili içeriğin sayfasına ait doğrudan bir bağlantıyı kullanarak sayfayı ziyaret ettiğinizde filtrenizin dışında kalan müzikleri görmeye devam edersiniz. Müzik için ebeveyn denetimleri sadece Play Store uygulaması için geçerlidir. Ebeveyn denetimleri, Play Müzik uygulamasında gördüğünüz müzikleri satın aldığınız, yüklediğiniz müzikler veya abone olduğunuz parçalar dahil değiştirmez.

Ebeveyn denetimlerini ayarlarken oluşturduğunuz PIN kodunu unuttuysanız sıfırlamak için aşağıdaki talimatları uygulayın.

Ebeveyn denetimlerinin işleyiş şekli

Ebeveyn denetimlerini açtığınızda, yetkişkinlik düzeyine göre Google Play'den indirilebilecek veya satın alınabilecek içeriği kısıtlayabilirsiniz. Ebeveyn. Web içerik kontrolünü etkinleştirme/kaldırma. Web içerik denetimini etkinleştirmek/devreden çıkarmak için aşağıdaki talimatları takip edin (bilgisayar .

PIN kodunuzu sıfırlamak için Play Store uygulamanızın ayarlarını temizlemeniz gerekir. Bu adımları uygulamadan önce mevcut tüm ayarlarınızı bir yere not etmeyi unutmayın. Böylece onları tekrar kullanabilirsiniz. Uygulamalar ve oyunlar için ebeveyn denetimlerini ayarladıysanız ve uygulamalarınızdan biri güncellenmiyorsa bu durum, uygulamanın yeni sürümünün cihazınızdaki sürümden daha yüksek bir derecelendirmeye sahip olmasından kaynaklanabilir.

Uygulamanın yeni sürümünün derecelendirmesi ebeveyn denetimlerinizin izin verdiğinden daha yüksekse uygulamayı güncellemeniz istenmez. Eğer şifreyi daha sonra unutursanız, PS Vita sistemine format atmak zorunda kalacaksınız.

Google Play Ebeveyn Kontrolü Ayarları Nasıl Yapılır?

Burada gireceğiniz şifre, bir başka kullanıcının, sizin Ebeveyn ayarlarınıza girmenizi önleyecektir. Aşağıdaki resimde, istediğiniz içeriğe dokunarak, kırmızı ile işaretlenmiş ''Off'' seçeneğine dokunun. E-Posta Onay için gerekli.

Kullanmakta olduğunuz tarayıcı güncelliğini yitirmiştir. Bölüm Sonu Canavarı, sorunsuz bir gezinti için tercih ettiğiniz tarayıcının en güncel sürümünü kullanmanızı önerir. Mobil Sürümü Görüntüle ». Yeni Kayıt Şifremi Unuttum. Twitter Gözat Takip et: Sıralamayı değiştirmek için sağdaki menüyü kullanabilirsiniz. Üyeyim Üye Değilim DonanımHaber üyeliğinizi kullanabilirsiniz.

Ebeveyn denetimlerini ayarlama

Bu kitapları tekrar görebilmek için ebeveyn denetimlerini kapatabilirsiniz. Ufak bir bilgi bilmeyenler için ideal.. Kids Place uygulamasıyla çocuklar eğlenir ve ebeveynler ihtiyaç duydukları boş zamanın tadını çıkarabilirler. Cihazınızda Ayarlar uygulamasını açın. Yani bir oyun 13 yaş ve üzeri kullanıcılar için öneriliyorsa, bu oyunu 13 yaşının altındaki kullanıcılar oynayamayacak.

Assassin's Creed Odyssey için 11 Dakikalık Oynanış Sitede yer alan tüm içeriğin hakları saklıdır. Bu bir DonanımHaber yapımıdır. Ebeveyn kontrollerine sifre koymuştum sifreyi unuttum ne yapmalıyım. Ebeveyn geçiş kodunu unuttum ve sistemi geri yüklemek istiyorum ama olmuyor geçiş kodunu istiyor ps nasıl reset atabilirim yardimci olursanız sevinirim. Ufak bir bilgi bilmeyenler için ideal..

Güvenli İnternet Hizmeti - Aile ve Çocuk Profili Filtresini Kaldırmak

Sevgili Ersin Çakı,Ps Vita hakında paylaştığın bilgiler için çok teşekkür ediyorum ve bazı fanboyların yazdığı buna ne gerek vardı gibi lafları dikkate almamanı rica ediyorum. Haberin reklam ile yakından uzaktan alakası yoktur. Burası bir oyun sitesidir ve gerek oyunlar, gerekse de konsollar ile ilgili haber girilirken ufak, küçük, gereksiz gibi ayırt edilmezler. Herkes kendine yarayanı alır, yaramayanı almaz.

 • bonus mesaj takip formu!
 • Google Play'de ebeveyn denetimlerini ayarlama.
 • Google Play'de ebeveyn denetimlerini ayarlama - Google Play Yardım?
 • whatsapp silinirse mesajlar silinir mi?
 • ebeveyn kontrolü bebek bisikleti!
 • cep telefonu takip android.

Konuyla alakasızlığını mazur görün ama "anlatacam" yerine "anlatacağım", "gösterecem" yerine "göstereceğim" şeklinde yazılması gerekmez miydi? Bunun dışında PS Vita almayı düşünen biri olarak, oyun konsolunun incelenmesi ve konsol hakkında detay verilmesi benim açımdan ilgi çekici.

Web gereğinden fazla kirli, çocuğunuzu koruyun

Malum, bir mağazada incelemeye çalıştığımızda gerek mağaza politikasından gerekse yeteri kadar fırsat bulamadığımızdan kaba taslak bakıp hmm iyimiş demekten ileri gidemiyor incelememiz. Merhaba, Editörümüzün tamamen iyi niyetle paylaştığı bir içeriğe reklam yaftasını yapıştırmak ne kadar çirkin bir harekettir!

Ersin Çakı , sıkı bir PS Vita kullanıcısı. Hatta kendisine ait bir PS Vita fan sayfası bile mevcut. Hazırlamış olduğu içeriği sizlerle paylaşmak istemiş ve BSC'ye haber olarak eklemiş. Bu tarz içerikleri normalde haber olarak yayınlamıyoruz ama kendisi ofis dışından çalıştığı için bazen bu tarz paylaşımları direk yapıyor.