Iphone yazılım güncelleme parola istiyor

iPhone veya iPad Şifresini Unutanlar için Çözüm

Uymanız gereken imza kurallarını okumak için tıklayınız. Mustahak sizin gibilere Teşekkür ederim Nasıl olsa parmak izimi okuttum, parolayla kimse girmesin diye de o anlık bir şey yazdım isteyince.. Telefonu kapatıp açınca parola ile giriş zorunluluğunu bilsem inanın böyle bir şey yapmazdım.

Bu mesaja 1 cevap geldi. Dediğim gibi parmak izim falan hepsi kayıtlı, icloud a giriş yaptığım son telefon da o görünüyor zaten.. Şuan 60 dakika iptal oldu telefon. Mustahak sizin gibilere Simdi konuyu acan arkadasa boyle konustun Eline bir sey gecti mi?

Yardıma mı ihtiyacınız var?

Su içecen dostum, şifreyi kırmak öyle kolay olsa neden şifre koyulsunki. Ancak Apple storeda ürünün sana ait olduğunu kanitlarsan olur. Fatura tabii ki başkasının adına ama.. Daha sonra cihazın home tuşuna basılı tutun. DFU moda geçip geri yükleme yapın.

Parola ayarlama

Siz veya bir başkası birçok kez yanlış parola girerse aygıtınız kendini geçici olarak etkisizleştirir. Hem Ana Ekran hem de Üst veya Yan düğmeyi aynı anda basılı tutun. Benim ipad ımın şifresi 6kez yanlış girildi ve icloud dan açmayı denedik ama icloud şifresini istedi ama malesef bende şifreyi hatırlamıyorum ne yapmam gerekir. DH Mobil Uygulamasının yeni özelliklerini ilk siz deneyin. İnsanoglu her an hata yapar eminim siz de bir cok sey unutmussunuzdur Millete yukleneceginize onlara olumlu yaklasmaya calisin Ama bizim millette ara ki bulasin. Merhaba Bilal, Eğer hatırlıyorsan şifreyi zamanı bekleyip girebilrisin ama hatırlamıyorsan makaledeki adımları uygulauyarak yeni bir kurulum ile sonuca ulaşabilirsin. Muammer on 19 Mayıs at

Arkadaşlar hepinize çok teşekkür ederim şimdi açtım telefonumu. Dediğiniz gibi itunes'a cihazı bağlayıp geri yükle deyince oldu çok şükür Bir bardak su içmemi, apple store mağazasına gitmem gerektiğini söyleyen arkadaşlar lütfen 4 haneli ekran kilidi unutulunca telefonun açılabildiğini yardıma ihtiyacı olanlara söylerlerse sevinirim.. Arkadaşım sağduyulu yaklaşımın için çok teşekkür ederim. Gerçekten insan yeni telefon aldıktan dakikalar sonra böyle bir sorun yaşayınca çok üzülüyor ve yardım bekliyor. Teknik arkadaşıma bana telefonda yardımcı olduğu için ve beni hiç tanımamasına rağmen gece gece kahrımı çektiği için çok teşekkür ediyorum Bu sebeple bugün böyle bir yazıyı kaleme alalım dedik.

Apple kimliğiniz, Apple ile ilgili olarak yaptığınız her şey için kullanıcı adınızdır. Apple kimliği bir mail adresidir. Gmail gibi farklı mail adresleri ile de Apple kimliği oluşturabilirsiniz. Şöyle bir pencere ekrana gelecek:. Bu kısımda sizden isim-soyisim ve mail bilgileri istenecek.

Yukarıdaki mail adresi benim apple kimliğime bağlı olan bir mail adresi değil.

iPhone veya iPad Şifresini Unutanlar için Çözüm | Mustafa KURU - MCITP, CCNA

Bu yüzden aşağıdaki gibi bir ekranla karşılaşıyorum:. Tekrar deneyin butonuna tıklayarak, Apple kimliği ile ilişkili olabilecek tüm mail adreslerinizi deneyin. Bu mail adresini girince sistem bana unuttuğum Apple kimliğimi hatırlatıyor. Çünkü hesap ayarlarımda bu mail adresi de ekli. Hatta hesap ayarınıza telefon numarası da ekleyebilirsiniz.

Bu sayede Apple kimliğini unutursanız, telefon numarası girerek de Apple kimliğinizi öğrenebilirsiniz. Öncelikle Apple kimliğiniz olan mail adresini tahmin etmeye çalışmalısınız. Bunun için bir yöntem de web tarayıcıyı incelemek. Chrome, firefox veya diğer bir tarayıcı, ne kullanıyorsanız muhtemelen mail bilgilerinizi kaydetmiştir. Gelen pencerede Kullanıcı adı yazan yerlerde mail adresleri de göreceksiniz. Bunlardan birisi sizin Apple kimliği için kullandığınız mail adresi olabilir. Eğer uzun zamandır aynı bilgisayarı kullanıyorsanız, büyük ihtimalle böyledir.

Bu mail adreslerini tek tek Apple kimliğimi unuttum sayfasında denemelisiniz. Chrome haricindeki web tarayıcılarında da kayıtlı mailleri bulabilirsiniz. Apple kimliğini hiçbir şekilde bulamadıysanız, Apple müşteri hizmetleri ile görüşmelisiniz. Onlar cihazın sizin olduğuna inanırlarsa yeni bir Apple kimliği tanımlayabilirler.

Cihazın sizin olduğunu kanıtlamanın çeşitli yolları var. Cihazın sizin olduğunu kanıtlamanız mümkün değilse, maalesef Apple kimliğine ulaşmanızın bir yolu yok. Faturası olmayan, cihazın sistemdeki kaydı başkasında olan, Apple kimliğini de bilmeyen birisine Apple hiçbir şekilde yardımcı olmayacaktır. Maalesef bu durumlarla, özellikle 2.

Cihazın önceki sahibine ulaşamadıklarından dolayı, ellerinde ne Apple kimliği ne fatura var. Cihaz da sistemde başkasına kayıtlı. Yazımızın sonuna yaşanmış örnek olayları ekledik. Muhtemelen sizinle aynı sorunu yaşamış birileri vardır.

Apple Kimliğimi/Apple Şifremi Unuttum, Ne Yapacağım? 2018 GÜNCEL

Birkaç adımda bu işlemi yapabiliyorsunuz. Bu adımda oldukça dikkatli davranmanız gerekiyor. Öncelikle Apple Kimliğim üzerinden yeni bir Apple hesabı oluşturun.

  • whatsappta son görülme takibi.
  • Parolanızı veya parola ayarlarınızı değiştirme.
  • ios 9 jailbreak yapmadan uygulama yükleme;

Daha sonra iPhone, iPad vs. Ardından tekrar bir uyarı ekranı gelecektir ve burası çok önemli. Erişim sağlayamadığımız Apple hesabımızdan verilerimizi kaybetmeden kurtulmuş olduk. Eğer bu yöntemlerden hiçbirisi işinize yaramadıysa, şu konuya bir göz atınız:. Soru ve sorunlarınız için aşağıdaki yorum alanını kullanabilirsiniz. Bir arkadaşın başına gelenleri aşağıya ekledik. Yaşadıkları üzerinden bir çıkarımda bulunabilirsiniz.