Huawei arama kaydi silme

Instagram’da arama geçmişini silme [Nasıl yapılır?]

Google Geçmişinizi Temizleyin!

Gruplar, tüm benzer etkinlikleri yakalamayabilir. Silmek istediğiniz grubu bulun.

Grupları birkaç farklı yöntemle bulabilirsiniz: Güne göre göz atma Hiçbir grup görmüyorsanız: Arama veya filtreleri kullanın Grubun üst kısmında Diğer Diğerardından Sil'i seçin. Sayfanın üstüne yakın bir yerde, arama çubuğunu veya  Tarihe ve ürüne göre filtrele 'yi seçin. Hangi Google ürünlerinin dahil edileceğini seçin.

  • Google arama geçmişinizi silin! Kimse göremesin!.
  • Google arama geçmişinizi silin! Kimse göremesin! - Teknoloji Haberleri.
  • kontrol pc dengan hp android.

Bazı Google ürünlerine ait etkinlikler, Etkinliğim'e kaydedilmez. Sayfanın üstünde, Ara'yı   seçin. Arama sonuçlarını silmek için arama çubuğunun yanındaki Diğer'i   seçin.

Google Arama Geçmişi Silme Rehberi 2018

Belirli sonuçları silmek için: Silmek istediğiniz öğelere tıklayın veya dokunun. Sağ üstte Sil'i   seçin.

Haberler Teknoloji Haberleri Google arama geçmişinizi silin! Google'da yaptığınız bir arama veya Chrome'da ziyaret ettiğiniz bir web sitesi gibi bağımsız öğeleri silmek için: Silmek istediğiniz öğeyi bulun.

Pazarın lideri konumundaki site, arama geçmişi görüntüleme ve kaydetme özelliklerini kullanıma sundu. Google arama geçmişinizin kayıt altına alınmasından rahatsız olabilirsiniz. Bu yazımız da sizler için Google arama geçmişini nasıl temizleyeceğinizi ve kapatacağınızı anlatacağız.

Google arama geçmişi temizleme

Özellikle Youtuber'lar ve Webmaster'lar Google hesapları sayesinde hem para kazanıyor hem de içerik yayınlıyor. Peki kişisel ve ticari bir çok verilerimizin yer aldığı Google hesabımızı nasıl daha güvenli bir hale getirebiliriz? Facebook Hesap Güvenliğini Artırın! Siz hangi durumlarda Google arama geçmişini silmeye ihtiyaç duyuyorsunuz?

Kişilerinize numara ekleme

Öncelikle profilinizin bulunduğu sekmeyi açmanız gerekiyor. Oturumunuz kapalıyken bazı arama geçmişi özellikleri kullanılamaz. Listenizdeki her çağrının yanında, aşağıdaki simgelerden birini veya birkaçını görürsünüz: İzleme geçmişi , önerilen içerikleri kaldırma ve önerilerinizi iyileştirme hakkında daha fazla bilgi edinmek için diğer makalelerimize göz atın. Geçmiş aramaları, tarama geçmişinizi ve diğer türdeki etkinliklerinizi Google hesabınızdan silebilirsiniz. Hangi Google ürünlerinin dahil edileceğini seçin. Arama geçmişini görüntüleme veya silme Geçmişte aradığınız belirli bir videoyu bulmaya çalışıyorsanız arama geçmişi yardımcı olabilir.

Çok uzun zamandır oyun oynuyor, tam çözüm çekip, inceleme yazıyor. Yazarın diğer haberlerine ulaşmak için tıklayın. Save my name, email, and website in this browser for the next time I comment. Her cihazlar ayrı şekilde açılıyor, kapanıyor bunun için tek tuşla bile açılabilir bana çok saçma geldi. Kapanmıyor karşıma çıkmasını istemiyorum geçmişteki aramalarım bir türlü kapatamadım biri yardım etsin telefon sony z3.