Iphone 6s Plus whatsapp mesaj önizlemesi

Whatsapp kilit ekranında mesaj geldiğinde mesaj içeriği görünüyor...
 • Whatsapp Önizlemeyi Göster açılmıyor ? » Sayfa 1 - 2;
 • Whatsapp kilit ekranında mesaj geldiğinde mesaj içeriği görünüyor » Sayfa 1 - 1.
 • Iphone 6s Plus whatsapp önizleme - Çağrı sms takip programı!
 • Whatsapp Önizlemeyi Göster açılmıyor ?;
 • arama ses kaydedici indir?
 • Iphone 6s Plus whatsapp önizleme.
 • iphone teknik servis cihaz takibi?

Bu özellik sayesinde o anki konumunuzu mesajlaştığınız kişilerle paylaşabilirsiniz. Gizliliği riske atan başka bir unsur olan son görülme zamanı, neyse ki kullanıcı tarafından kapatılabiliyor. Bu özellik sayesinde listemizdeki diğer kullanıcılar en son zaman aktif olduğumuzu görebiliyorlar. Elbette biz de diğerlerinin en son ne zaman aktif olduklarını görebiliyoruz.

WhatsApp Mesajlarının Önizlemesi Nasıl Kapatılır? | messemfuardekor.com

Genel olarak gizliliği ve güvenliği tehdit eden bir özellik olarak niteleyebiliriz. WhatsApp'ın en faydalı özelliklerinden bir tanesi de bu.

Sohbet yedekleme özelliği sayesinde kişilerimizle gerçekleştirdiğimiz sohbetler belirli aralıklarla yedekleniyor ve bu şekilde silinseler bile ulaşılabilir oluyorlar. Yedeklenen sohbetler iCloud hesabımız üzerinde depolanıyor. Bu ayarı gerçekleştirdikten sonra sohbetleriniz sizin belirlediğiniz aralıklarda yedeklenecektir. WhatsApp Messenger WhatsApp Masaüstü bilgisayarınızda ücretsiz olarak kullanabileceğiniz bir anlık mesajlaşma yazılımıdır İndir.

Burada iphone için whatsapp önzilmesini kapatabileceğiniz önizlemeyi göster butonu var.

 1. android telefon güvenlik programları.
 2. casus yazılımlar ve korunma yöntemleri.
 3. iphone 6s Plus takip etme?
 4. iphone 6s yazilim guncelleme cikmiyor!

Bu eğer aktif ise bunu pasif hale getirin. Bu ayarı yaptıktan sonra biri size whatsapp da mesaj yazdığında mesaj ekranda görünmez sadece kişinin ismi görünür. Android işletim sistemi kullanan telefonunuzda whatsapp mesajı geldiğinde mesajım ekranda gözükmesini engellemek istiyorsanız gene benzer bir ayar yapmanız gerekiyor.

Bu ayar telefonlarınız kendi bildirim ayarlarında da mevcut. Samsung da bu ayarı yapmak için ayarlar  kısmına gelin.

iPhone Kısa Mesaj Önizleme Nasıl Kapatılır? (Resimli Anlatım)

Daha sonra ses  kısmına gelin. Buradan Samsung bildirimlerini ayarlayabilirsiniz.

Bizi Facebook’ta Takip Edin

Altında kırmızı yazıyla "önizlemeyi göster ayarı whatsapp güvenlik ve gizlilik mesaj bu kişi tarafından değiştirildi malaybey -- 6 Ağustos ; > . Benim iphone 6 cihazım da şu şekilde, bir sorunum yok: 15'' / Apple Watch Sport 42mm / iPhone 7 Plus GB Space Gray / iPad Pro GB. Arkadaşlar ios da yeniyim,araştırdım ama tam cevap messemfuardekor.compp da kilit ekranında mesaj gelince mesajın içeriğinin sms deki gibi "Önizlemeyi Göster" dediğinde sadece kişi adı görünür, mesaj içeriği görünmez.

Burada bulunan ve Bu uygulamadan gelen bildirimleri kapat  yazan kısmı tikliyoruz. Bu işlemi yaptıktan sonra Whatsapp dan mesaj gelince ana ekranda açık bir şekilde görükmez saece mesaj yazan kişi gözükür.

4- Son görülme zamanını kapalı tutun

Ama buna rağmen istediğiniz olmuyorsa bu ayarı Whatsapp üzerinden yapmanız gerekir. Ben Jack'in kırık kalbiyim.

Google’da Ara

Ayarlar gizlilik altında fotoğraflara girin ve orada whatsapp ı açın. Birebir ayni problem var 4s jb li 6.

Whatsapp Önizleme Sorunu

Ama on izleme gosterilmiyor. Abi bu sorun nedir ya bende de aynısı. Bu ne saçma özelliktir uygulamadır ya! Hiç kimse mi google kullanmayı bilmiyor yahu? Dostum google kullanıp sonuca ulaşamama sonucu konu açma gereği duydum.