Iphoneda müzik dinleme uygulamaları


App Store Önizleme

İphone da internetsiz müzik dinleme? Ne var, ne yok? Tekrar indirecektim Apple o programları kaldırmış. Daha çok elektronik müzik. Ailenizde iOS kullanıcısı fazla ise Apple Music aile üyeliği alın, kullanın. Spotify kullanabilirsin, ilk kayıtta 1 hafta premium veriyor, bu şekilde şarkı indirebilirsin.

E hal böyle olunca her birimiz elimizden düşürmediğimiz cep telefonlarımıza ücretli veya ücretsiz olanlardan en az bir müzik uygulaması yüklüyoruz. Müzik uygulamaları günden güne artmaya devam ederken, IOS uygulama mağazasında keşfettiğim ve beğenerek kullandığım ücretsiz bir uygulamadan bahsedeceğim sizlere. MusikON on the App Store Uygulamanın en beğendiğim tarafı iPhone a indirdiğiniz şarkıyı sonrasında internet olmadan da dinleyebiliyor olmanız.

En İyi Kız Görüşü

Böylelikle kendinize wifi arama telaşına düşmeden dilediğiniz yerde güzel bir müzik ziyafeti çekebilirsiniz. Aklınıza bir şarkı takıldı ve dinlemek mi istiyorsunuz? Şarkının ismini bilmenize gerek yok mırıldandığınız ve bildiğiniz kadarıyla arama kısmına yazdığınızda bir sürü seçenek geliyor, ve aradığınız şarkıya ilişkin fazlasıyla versiyonu da.

En İyi Erkek Görüşü

Sanatçı, albüm, müzik tarzı ve benzeri filtrelemelere göre çok rahat kullanılabiliyor zaten. Ayrıca son hitler iyi takip ediliyor gerçekten, popüler aramalarda gündemdeki şarkıları bulmak çok kolay. Çoğu müzik uygulamasında olduğu gibi en çok dinlediğiniz şarkılardan çalma listesi oluşturma seçeneği de mevcut. Keşfet kısmındaki müzik tarzlarından sizin tarzınıza uygun şarkıları bulup kolayca çalma listesine eklenebilir.

Sıraya ekle özelliği spotify da olduğu gibi çalma sırasının arasına eklemeyi sağlıyor. Ayrıca son dinlediğiniz şarkıları da sizin için aklında tutuyor valla Güzel bir özelliği de Arkadaşlarınla Paylaş kısmı. Dinlediğiniz şarkıyı arkadaşınızla paylaşabiliyorsunuz ve oda aynı müziği herhangi bir uygulama indirmeden dinleyebiliyor. E siz efkârlandıysanız arkadaşınız da nasibini alsın dimi ama Son olarak Facebook ile giriş yaptığınızda o kadar emek verip oluşturduğunuz çalma listelerimizi kaydediyor.

Uygulamayı yanlışlıkla sildiğinizde yada farklı bir telefona geçtiğinizde çalma listeleriniz kaybolmuyor. Genel olarak toparlayacak olursam ben uygulamanın basitliğini ve kullanışını çok sevdim. Tasarım olarak basit düşünülmüş ve gerçekten kullanıcı dostu denilen uygulamalardan.

iOS ücretsiz müzik indirme programı

Kısa sürede iOS uygulamaları arasında kullanıcıların en çok tercih ettiği uygulamalardan biri haline geleceğini düşünüyorum. Escape Decapat 8 Mart Ailenizde iOS kullanıcısı fazla ise Apple Music aile üyeliği alın, kullanın.

İlk 3 ay ücretsiz. Mesaj yazmak için giriş yapmalı ya da kayıt olmalısınız. Blackout İos Sürümü Ücretsiz! Kullanıcı Haberleri 0 18 Mart Hüseyin 6 Haziran Mesaj: Bilim Adamı 18 Mart Mesaj: Aliexpress kargoyu eve getirir mi?

iOS ücretsiz müzik indirme programı | Technopat Sosyal

Ahmet fatih yıldırım 27 dakika önce Mesaj: Apex qreand 29 dakika önce Mesaj: GTX 40 dakika önce Mesaj: İkinci El Alım Satım İlanları. Thekeysi 5 dakika önce. Dinleyebilmek için indirmenin gerekli olduğu günler artık geride kaldı.

 • mobil dizi izle walking dead.
 • iphone telefon dinleme?
 • iphone 6s teknik servis takip.
 • iOS için en iyi müzik çalarlar.
 • İphone da internetsiz müzik dinleme programı?.

Olay sadece şarkı veya podcast ya da arkadaşlarınızın dinlediği sözleri bulmak ve paylaşmaktan ibaret değil, bu kayıtları yapan insanları da bulup paylaşabiliyorsunuz. Bize anlat ve keşiflerini tüm dünyayla paylaş.

 1. [Çözüldü] İphone da internetsiz müzik dinleme programı?.
 2. telefon görüşmesi kayıt programı android;
 3. facebook hack v2 indir!
 4. iOS için en iyi müzik çalarlar.
 5. iPhone’da internetsiz müzik dinleme rehberi.
 6. whatsapp silinen mesajlar geri gelmiyor;

Uygulamanın en iyi olabilmesi için bize gereken izinler dışında bir şey talep etmiyoruz. Sorularınız için lütfen bizimle irtibata geçin - yardım bölümüne göz atın. Performans iyileştirmeleri ve hata düzeltmeleri. Hayatım boyunca aradığım uygulama. Müslüm babaya Selam damara devammmm.

Ekran Görüntüleri

Uygulama hep ücretsiz dimi. Ekran Görüntüleri iPhone iPad.

Yenilikler Güncelleme Geçmişi Güncelleme Geçmişi 5. Dramalı 16 Tem Acill 11 Eyl Bilgi Satıcı SoundCloud Ltd. Az derecede Küfürlü veya Kaba Mizah.

iPhone'da Ücretsiz Müzik İndirmek(Yeni!)(Bilgisayarsız)

Az derecede Cinsel İçerik veya Çıplaklık.