Samsung göz takip

Samsung’dan Göz Tarama Adımı!

50 yorum - “Samsung’dan Göz Tarama Adımı!”

Katil zanlısı taksiciyi kan izleri ele verdi Beyaz Tv Özel Haber. Zabıtalar seyyar satıcıyı dövdü Beyaz Tv Özel Haber. Otobüs yolculuğunda yeni dönem Beyaz Tv Özel Haber. Zam şampiyonu limon oldu Beyaz Tv Özel Haber.

Samsung Galaxy S9'daki göz tarayıcı daha güçlü olacak

Ferda Yıldırım Beyaz Tv'ye veda etti. Temmuz ayının zam şampiyonu limon oldu.

 • ?
 • İşte Galaxy S4'ün göz takip sistemi /VİDEO;
 • Android Türkiye?
 • İşte Galaxy S4'ün göz takip sistemi /VİDEO - TEKNOLOJİ Haberleri.

Kenan Sofuoğlu arkadaşının zor anlarını paylaştı. Tarkan New Yorklu Hayranlarını Coşturdu.

Uluslararası New York Otomobil Fuarı. New York'ta ışık gösterisine yoğun ilgi.

39 yorum - “Galaxy S4’te Göz Takipli Kaydırma”

Erkenci Kuş başrol oyuncuları kavga mı etti? Kanser hastalığına yakalanan Esma Esad kimdir?

Bedelli Askerlik yerleri netleşti! Hangi birliklerde eğitim verilecek? KPSS kaç net kaç puan yapar?

 • Samsung Galaxy S4'ün Göz Takip Sistemi.
 • Galaxy S4’te Göz Takipli Kaydırma!
 • Samsung'dan Göz Tarama Adımı! - messemfuardekor.com;
 • ?
 • .
 • iphone 8 Plus yazılım güncelleme nasıl yapılır?
 • TELEFONUN UST KISMINDA CIKAN GOZ ISARETI??.

İhraç edilenlerin tam listesi belli oldu Hakan Hatipoğlu'nun eşi Gizem Hatipoğlu kimdir? TRT 1 Diriliş Ertuğrul 5.

Cumhurbaşkanı Danışmanı olarak atanan Sümeyra Merve Kılınç kimdir? Araç lastik bakımı nasıl yapılır? Araç lastiğinde nelere dikkat edilmelidir? PMYO 2 bin Polis alımı! ÖSYM Üniversite boş kontenjanlar listesi KPSS net puanları o tarihte Yeni sistemde askerlik KPSS ne zaman hangi tarihte yapılacağı belli oldu!

Save my name, email, and website in this browser for the next time I comment. Htc böyle bir şey yapsa ömür boyu konusulurdu, ama yapan samsung olunca kimse sesini çıkarmıyor.

Smart Stay (Akıllı bekleme): Siz telefonla göz temasını kesene kadar ekranın açık kalmasını sağlayan özellik, o göz işareti göz teması olup SAMSUNG GALAXY NOTE 7 / 64GB Siyah O gözünü takip ettiğini gösterir. Samsung marka Galaxy serisi Android telefonlarda bulunan Akıllı Bekleme Telefonun üst kısmındaki bildirim menüsünde bulunan göz işareti.

O kadar da deqil… sanki cok lazimmis qibi..!! Bu sadece qöz boyamadir.. Valla tasarim kesin bu resim gibiyse XPERIA Z şıklık ve kaliteli malzeme ile 10 kat iyidir dayanıklılık derdide yok ye kadar olursa kesin acaip satar sony.

Popüler Haberler

Fakat göz taramasını aktive etmek çok zahmetli ve gereksiz. Sırf daha fazla kazanmak için yenilik diye sunulan şeyler aslında işlevsiz kalıyor. Bu özellik sayesinde Galaxy S4 sahipleri ekranlarındaki bir yazıyı okurken sona doğru geldiklerinde ekran göz takibi sayesinde yazıyı kendisi kaydırabilecek. Kurban pazarı hareketlendi Beyaz Tv Özel Haber. KPSS kaç net kaç puan yapar? Erton44 dalgamı geçiyosun samsung mu yenilik yapıyor:

S voice yi samsung buldu dimi: Kasa yine berbat naylon poşet 1 ay sonra rengi solacak , gorilla glass yok en küçük düşürmede ekran tuzla buz yani , bataryası S3 Gibi yarım günde bitecek tırrt yaramaz , kamerası bir lumia veya xperia z Gibi olamayacak tırrt yaramaz , neymiş yenilik 8 çekirdek, Gözle dokunmatik kontrol, püfff çöp. Aklınızı kullanın biraz kanmayın böyle şeylere….