Iphone yazılım güncelleme çok yavaş

iOS 11’de Yavaş Çalışan iPhone veya iPad’i Hızlandırmak İçin 11 İpucu

iOS 11.4.1

Apple yazılım güncellemelerinin güvenlik içeriğiyle ilgili bilgi için lütfen şu web sitesine gidin: Bu güncelleme sorun gidermeler ve iyileştirmeler de içerir. Orijinal olmayan ekranların takılması görsel kaliteyi bozabilir ve doğru çalışmamasına neden olabilir.

Apple sertifikalı ekran onarımları, orijinal Apple parçalarını kullanan, güvenilir ve uzman kişiler tarafından gerçekleştirilir. Daha fazla bilgi için  support.

Türkiye'nin en iyi haber sitesi

Bu özelliği devre dışı bırakabilir ve uygulamalarınızı App Store aracılığıyla kendiniz güncelleyebilirsiniz. LGS nakil sonuçları ne zaman açıklanacak? Bazı karakter dizileri kullanıldığında uygulamaların çökmesine neden olabilen bir sorunu düzeltir Bazı üçüncü parti uygulamaların harici aksesuarlara bağlanamamasıyla ilgili bir sorunu düzeltir   Apple yazılım güncellemelerinin güvenlik içeriğiyle ilgili bilgi için lütfen şu web sitesine gidin: Bu iki format, depolama alanında daha az yer kaplıyor. Yine de Apple bunu gerçekten yapıyor mu?

Apple yazılım güncellemelerinin güvenlik içeriğiyle ilgili bilgi için lütfen şu web sitesini ziyaret edin: Bu güncelleme, kararlılık iyileştirmeleri ve sorun gidermeler de içerir. Apple yazılım güncellemelerinin güvenlik içeriğiyle ilgili bilgi için şu web sitesine gidin: Apple yazılım güncellemelerinin içeriğiyle ilgili bilgi için lütfen şu web sitesine gidin: Bu güncelleme hata düzeltmeleri ve iyileştirmeler de içermektedir.

İphone İnternet Hızlandırmak (Apple-İphone)

Apple yazılım güncellemelerinin güvenlik içeriğiyle ilgili bilgi için, lütfen şu web sitesini ziyaret edin: Bazı özellikler bazı ülkelerde veya bazı bölgelerde kullanılamayabilir. We have placed cookies on your device to help make this website better.

  1. Güncelleme için yeterli alanın olmaması?
  2. Create an account or sign in to comment.
  3. telefon görüşme kayıtları nereden alınır.
  4. Recommended Posts!

You can adjust your cookie settings , otherwise we'll assume you're okay to continue. Sign in to follow this    Followers 0. Rate this topic 1 2 3 4 5. Posted January 30, edited.

iOS 11 güncellemeleri hakkında

PC'de XP var itünes da son sürüm Edited January 30, by nekbey. Share this post Link to post Share on other sites.

İndirme işlemi uzun sürüyorsa

Yazılım güncelleme olup olmadığı denetlenirken bir hata oluştu." "Güncelleme Güncellemeyi yüklüyorsanız ilerleme çubuğu yavaş ilerliyor gibi görünebilir. Apple yazılım güncellemelerinin güvenlik içeriğiyle ilgili bilgi için lütfen şu web Bu güncelleme iPhone'unuzu veya iPad'inizi kullanarak HomePod stereo çiftini . Live Photo efektlerinin yavaş oynatılmasına neden olan bir sorunu giderir.

Posted January 30, PC'de sanki bir şey engelliyor programı.. Farklı USB deneyebilirsiniz iTunes güncel degilse guncelleyebilir veya bastan kurmayı deneyebilirsiniz Sent from my iPhone using Tapatalk. Bir de başka bir bilgisayar ve mümkünse başka bir kablo ile de deneyin Sent from my iPhone using Tapatalk.

Create an account or sign in to comment You need to be a member in order to leave a comment Create an account Sign up for a new account in our community. Register a new account.