Iphone müzik indirme dinleme programı

&EFSANE KONU& İphone ücretsiz müzik indirmek çevrimdışı müzik dinlemek

iPhone için müzik indirme programları

Medya Yeni medya Yeni yorumlar Medya ara. Ne var, ne yok? Sistem Tavsiyeleri - Ağustos En Yeni Sistem Toplama Rehberi. For a better experience, please enable JavaScript in your browser before proceeding. Konuyu başlatan irfanumut Başlangıç Tarihi 14 Temmuz Katılım 28 Şubat Mesajlar 4 Beğeni 1. Merhaba, ben iOS kullanıcısıyım.

İoslarda çevrimdışı müzik dinleme.

Bedava internetsiz müzik indirme programı vardı telefona format attım gitti. Tekrar indirecektim Apple o programları kaldırmış. Sizin bildiniz bedava internetsiz müzik programı varsa yazar mısınız?

Müzik Downloader

Alican45 Decipat 26 Temmuz Katılım 15 Ocak Mesajlar Beğeni Spotify kullanabilirsin, ilk kayıtta 1 hafta premium veriyor, bu şekilde şarkı indirebilirsin. Çevrimdışı dinlemeye müsade ediyor.

Tüm konular

Tubidy Unlimited adlı uygulamayı indirebilirsin. Karma etiketleri kullanımı ile kolayca müzik aramak ve o zaman saniye içinde indirebilirsiniz. İndirmek için en iyi yol. Soundcloud downloader online en iyi ücretsiz. Ücretsiz kullanırsanız, kendi çalma listelerinizi oluşturabiliyorsunuz.

UtkuBT Zeptopat 7 Ağustos Katılım 7 Ağustos Mesajlar 11 Beğeni 0. Tubidy Unlimited adlı uygulamayı indirebilirsin. İnternet varken istediğin şarkıyı indirip, internet yokken dinleyebilirsin. İphone 6S Zeptopat 5 Ocak Katılım 5 Ocak Mesajlar 1 Beğeni 0. Bu dediginiz bütün uygulamalar app store dan kaldırıldı yeni uygulamalar geldikçe kaldıriyorlar youtube websitesi verilerini çaldığı için.

&EFSANE KONU& İphone ücretsiz müzik indirmek çevrimdışı müzik dinlemek » Sayfa 1 - 1

Müzik indirip cevrimdişi dinleyeceginiz uygulamalar 1-İplay Ben bu kadar biliyorum bir tane daha çözüm var Safari ye gidip bu bağlantıya girin tutu installation wizard ve free olani tıklayın. Musifan Zeptopat 13 Şubat Katılım 13 Şubat Mesajlar 1 Beğeni 0. Merhabalar, Müzik çoğumuzun hayatının vazgeçemedikleri arasında ilk sıralarda. E hal böyle olunca her birimiz elimizden düşürmediğimiz cep telefonlarımıza ücretli veya ücretsiz olanlardan en az bir müzik uygulaması yüklüyoruz.

Müzik uygulamaları günden güne artmaya devam ederken, IOS uygulama mağazasında keşfettiğim ve beğenerek kullandığım ücretsiz bir uygulamadan bahsedeceğim sizlere.

MusikON on the App Store Uygulamanın en beğendiğim tarafı iPhone a indirdiğiniz şarkıyı sonrasında internet olmadan da dinleyebiliyor olmanız. Böylelikle kendinize wifi arama telaşına düşmeden dilediğiniz yerde güzel bir müzik ziyafeti çekebilirsiniz. Aklınıza bir şarkı takıldı ve dinlemek mi istiyorsunuz?

Ekran Görüntüleri

Spotify cep telefonunda veya tabletinde müzik dinlemenin en güzel yoludur. İstediğin parçayı, sanatçıyı veya albümü ara ve ücretsiz dinle.

  • gps insan takip sistemi.
  • En İyi 5 Müzik İndirme Uygulaması (iOS).
  • En iyi 10 ücretsiz müzik Download App için iPhone.
  • messengerda konum bulma?

Çalma listeleri oluştur ve paylaş. Bugüne kadarki en büyük ve en güzel müzik koleksiyonunu oluştur. Kişisel öneriler ve her ana uygun hazır çalma listelerinden ilham al. Reklamlarla ücretsiz dinle veya Spotify Premium'u indir.

App Store Önizleme

Spotify'da sürekli değişiklikler ve geliştirmeler yapıyoruz. Hiçbir şey kaçırmadığından emin olmak için Güncellemeler'ini açık tut. Önceden listedeki şarkının üzerine parmağımızı basılı tuttuğunuzda şarkıdan küçük bir kesit dinletiyordu şimdi kaldırılmış çok iyi bir özellikti geri getirilmesi temennisiyle. Şarkıya basılı tuttuğumda 30 saniyelik preview olayı sadece bende mi gitti yoksa güncelleme böyle mi??? Uygulama çok güzel fakat çalma listesinde iPhone aşağı yukarı gezmeyi kolaylaştıracak bir araç çubuğu lazım.

Ekran Görüntüleri iPhone iPad iMessage.

Bad gateway

iPhone için müzik indirme programları arıyorsanız doğru adrestesiniz. en sevilen müzik dinleme - indirme uygulamalarından biri olan Tubidy'i. Çevrimdışı müzik dinleyebileceğiniz en iyi uygulamaları listeledik. Apple Store' un en sevilen müzik dinleme - indirme uygulamalarından biri olan Tubidy'i.