Iphone yazılım geri yükleme hatası


Bu sorunlarla karşılaştığınızda güvenlik duvarı ayarlarını kontrol etmelisiniz. Gelen ve giden bağlantılar için aktif bir kalkan var mı bakmak gerekir.

Donanım sorunları

iOS güncelleme ve geri yükleme hatalarını nasıl gidereceğinizi öğrenin. Hata 'i görüyorsanız iTunes gerekli yazılımı indiriyor demektir. İndirme işleminin. iPhone, iPad veya iPod touch'ınızın iTunes yedeklemesi ile ilgili çok eski olduğunu belirten bir hata görürseniz yedeklemeyi geri yüklemek.

Eğer sorun antivirüs yazılımı kaynaklıysa, genel bir çözümü olmayabilir. Kullandığınız antivirüs yazılımının destek sayfalarına göz atabilirsiniz.

iphone 5s güncelleme ve geri yükleme hatası - iPhone ve iPad Türkiye Soru Cevap

Çoğu antivirüs programının kısa bir süreliğine Örneğin Avast için 10dk korumaları kapatma seçeneği bulunur. Bu seçeneği kullanarak da yüklemeyi deneyebilirsiniz. Antivirüs programını tamamen kapatmak da bir seçenektir. Bazı durumlarda, USB bağlantı noktasıyla ilgili bir hata olabilir.

Aldığınız hata numarasını veya iletiyi seçin

Örneğin USB bağlantı noktası bozuk veya pasif olabilir. Bazen de iTunes başlangıçta işe çalışırken, geri yükleme işleminiz başlar başlamaz, usb sorunu olabilir ve bu da yüklemenin yarıda kalmasına neden olabilir.

  • iOS güncelleme ve geri yükleme hatalarıyla ilgili yardım alma;
  • messemfuardekor.com | Bad gateway?
  • casus bilgisayar program.
  • iPhone geri yükleme hatası | Bu hatayı alıyorsanız dikkat! - Teknoloji Haberleri.
  • android telefon hafıza kartına program yükleme!

Apple markalı bir USB kablosu kullanın: Cihazlarınızı senkronize etmek ve şarj etmek için Apple sertifikalı kablo kullanmanızı öneriyoruz. Başka bir USB bağlantı noktasını deneyin: Ayrıca aşırı kullanma sonucu içindeki metal kontaklarda aşınma görülebilir.

Bad gateway

Aşağıdaki hatalardan birini görüyorsanız bir donanım sorunu yaşıyor olabilirsiniz: Amerika Birleşik Devletleri NoName 3 dakika önce. Aşırı yüklenmelerden dolayı sunucu çökmesi de yaşanabilir. Konu ile ilgili sorularınıza en geç 24 saat içinde yanıt vermeye çalışacağız. Sıfırla cihazı sonra iTunes'e bağla geri yükle dediğinde herşeyin geri gelicektir.

Bu sorunu çözmek için bilgisayarınızda buluna farklı bir USB bağlantı noktasıyla da deneme yapın. Farklı bir bilgisayar kullanın: Bazen farklı bir bilgisayar kullanmanız gerekebilir. Kablonun durumunu kontrol etme: Aslında, uzun süreli kullanımlardan sonra genellikle bükülürler veya kırılırlar.

Gevşek bir lehim veya yıpranmış kablo, cihaz ile bilgisayarınız arasındaki iletişimi engelleyebileceğinden ve geri yükleme sorunlarınızın sebebi olabileceğinden, kablonun kırılmadığından emin olun. Bazen bu hub portları yeterince güç beslemesi veremez ve cihazınız ile bilgisayarınız arasındaki iletişim sonuç olarak kesilebilir.

Cihazınızın veya bilgisayarınızın donanımıyla ilgili sorunlar da iTunes hatalarının sebebi olabilir. Donanım sorunlarından kaynaklanan iTunes hatalarında, aşağıdaki hata iletilerinden herhangi birini alabilirsiniz:. Cihazınızda üçüncü taraf donanımınız var mı?

What happened?

Daha önce şöyle bir sorun yaşanmıştı. Üçüncü taraf lightning bağlantı noktalarının ve donanım değiştirmelerinin Apple yazılımıyla ilgili sorunlara neden olduğu da biliniyordu.

Sorun devam ederse modeminizi sıfırlamayı deneyin. Geri yükleme işlemini bir veya iki kez daha deneyin: Bazen sebepsiz yere sorun yaşarsınız. Bazen iTunes geri yükleme hataları iTunes ya da iOS sürümünüzün kendisiyle ilgili sorunlardan kaynaklanır. Eski bir iTunes sürümü çalıştırıyorsanız, iOS sürümünüzü desteklemiyor olabilir.

Bir beta kullanıyor musunuz?

iPhone geri yükleme hatası | Bu hatayı alıyorsanız dikkat!

Her zaman iOS konsolu ile uygun iTunes yapısını kullanın — bu kural, ortak Beta test kullanıcıları ve geliştiricileri için geçerlidir. Apple bir ürün yazılımı imzalamayı durdurduktan sonra artık sürüm düşürmeniz mümkün değil. Geri yüklemek için çok eski bir iOS sürümüne geri yüklemeye çalışıyor olabilirsiniz. Çok nadiren Apple, yeni bir iOS sürümünden sonra 1 hafta içinde eski yazılımı imzalamayı bırakıyor. Çoğu zaman, cihazınızı iTunes ile geri yüklediğinizde jailbreak bir aksaklık olmadan silinir.

Öte yandan, jailbreak geri yükleme sorunlara neden olabilir. Cihazınızdaki yetkisiz değişiklikler bazen iTunes hatalarına neden olabilir. Sıklıkla olmasa da olası bir neden olarak göz ardı edilmemelidir.

iTunes yedeklemeniz tamamlanamadıysa veya bir yedeklemeden geri yükleme yapamıyorsanız

Bu, başarılı bir geri yükleme olasılığınızı artırabilir. Umarım yukarıdaki geçici çözümlerden biri, iTunes hataların üstesinden gelmenize yardımcı olmuştur. Yine de sorun çözülmüyorsa size daha gelişmiş sorun giderme adımlarını göstermesini sağlamak için AppleCare ile iletişime geçmenizi öneririz. EdaYilmaz Millipat 6 Aralık Katılım 10 Kasım Mesajlar 43 Beğeni 1. Merhabalar benim iPhone 6S'ime iTunes üzerinden güncelleme gelmiş ama o güncelleme zaten benim telefonumda var olan bir güncelleme. Ben de neyle bastıysam artık bastım bekledim bekledim hazırlanıyor cart curt dedi yarım saat falan bekledim takılı kaldı sandım çektim fişini kullanmak için telefonu yapmasın diye.

Güncelleme ondan sonra kullanmayı denerken açarken telefonu iTunes'e bağlayın ibaresi çıktı.

  • güvenlik kamerası izleme programı . h264;
  • gps cep telefonu takip!
  • iPhone 6S Kurtarmadı modu, geri yükleme hata kodu 21.
  • cep telefonuyla takip?
  • iphone X görüşme ses kaydı!

Bağladım ve bu sorundan anca güncelleyerek kurtulacağımı düşünür iken iPhone'unuz güncellenemiyor. Onu fabrika ayarlarına döndürmeniz gerekir. Daha önce iPhone'u yedeklediyseniz geri yükleme işlemi tamamlandıktan sonra Yedeklemeyi Geri Yükle'yi tıklayın yazıyor Geri Yükle'ye basıyorum "iPhone" adlı iPhone'u fabrika ayarlarına döndürmek istediğinizden emin misiniz? Ortamlarınızın ve diğer verilerin tümü silinecek ve iPhone yazılımının en yeni sürümü yüklenecektir.

Ve üstte yazılım seçilip çıkartılıyor Bilinmeyen bir hata oluştu Dedi Bilgilerimin fotoğraflarımın uygulamalarımın silinmeden nasıl tekrar telefonumu açacağım? Crystalite Millipat 6 Aralık Yedekleme yaptıysan zaten hepsi duruyordur iTunes'te. Sıfırla cihazı sonra iTunes'e bağla geri yükle dediğinde herşeyin geri gelicektir. Decapat 6 Aralık Katılım 8 Şubat Mesajlar 1.