Whatsapp sohbet ekran resmi

Whatsapp'ta ekran görüntüsü alan yandı

WhatsApp Uygulamasında Sahte konuşma nasıl yapılır ?

Yorumlarında adının ve profil resminin görülebilmesi için üye olman veya giriş yapman gerekiyor. Gürhan Kulaklı — 1 yıl önce. WhatsApp'a gelen yeni özellik, istediğiniz üç kişiyi ekranın en üstüne sabitlemenizi sağlıyor.

Whatsapp güncelleme yap

WhatsApp Messenger, Android işletim sistemine sahip cihazlar üzerinde ücretsiz kullanabileceğiniz gelişmiş bir mesajlaşma uygulamasıdır. Sosyal ağlar ve anlık mesajlaşma servisleri, kullanıcıların gizliliğini korumak adına şifreleme işlemlerine ek olarak, ekran görüntüsü alındığında da bildirim özelliğini kullanmaya başladı. Bu sistem kullanıma sunulursa, Whatsapp konuşmalarından alınan ekran görüntülerinde karşı tarafa bildirimler gidecek. Zira WhatsApp'ın gizlilik bildirisi ve kullanım sözleşmesi de bunu ortadan kaldırıyor. Ömer Lütfü Gözsüz Teknoloji Cuma Net olarak sizlere Whatsapp ekran görüntüsüne dikkat! Ya da kamera ile goruntu cektiginde?

Bu özellik sayesinde, başka birisinden mesaj gelse dahi en üstte sabitlediğiniz kişiler yer alacak. Emoji İle Tepki Ver. Bugün En Çok Okunanlar. Yüzüklerin Efendisi Gerçek Oldu: Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız.

Whatsapp Durum ve Hikaye Ekran Görüntüsü Alınca Bildirim Gidiyor Mu?

Snapchat'te olduğu gibi WhatsApp'ta da ekran görüntüsü alındığında karşı tarafa bildirim gidip gitmediği merak ediliyor, cevabı ise gayet basit. Yazımızda WhatsApp arka planını nasıl değiştirebileceğinizi resimli Sohbet ayarları açıldığında "Duvar Kağıdı" seçeneğinin üzerine dokunun.

Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz. WhatsApp'ta ekran görüntüsü alındığında bildirim gider mi? Snapchat'te olduğu gibi WhatsApp'ta da ekran görüntüsü alındığında karşı tarafa bildirim gidip gitmediği merak ediliyor, cevabı ise gayet basit.

Whatsapp Durum ve Hikaye Ekran Görüntüsü Alınca Bildirim Gidiyor Mu? – Ben Sordum

Birkaç gün önce yayınlanan güncelleştirmeyle yeni yetenekler kazanan WhatsApp uygulaması, iPhone'larda çok daha işlevsel özellikler sunmaya başladı. Güncelleme sayesinde anlık mesajlaşma uygulaması artık 30 fotoğrafı aynı anda gönderebiliyor ve sınırlı da olsa internet bağlantısı olmadan kullanım sunuyor.

  • Whatsapp Durum ve Hikaye Ekran Görüntüsü Alınca Bildirim Gidiyor Mu?!
  • Like it? Share with your friends!.
  • iphone 6 Plus jailbreaksiz oyun yukleme;
  • Haziran 2018 Cumhurbaşkanlığı ve Meclis?
  • iphone ip kamera izleme;
  • android hasta takip.

WhatsApp görüşmelerinizin arka planını değiştirmek için ilk olarak WhatsApp uygulamasını açın ve ekranın sağ üst tarafındaki menü tuşuna tıklayarak "Ayarlar" bölümüne girin:. Bu ileti kutusu içerisinde yer alan "Dökümanlar" seçeneğine dokunduğumuzda fotoğraf galerimize gidiyoruz ve WhatsApp'ta kullanacağımız duvar kağıdını kendi fotoğraflarımız arasından seçiyoruz. Eğer WhatsApp Wallpaper uygulaması içerisinde yer alan duvar kağıtlarından birini kullanmak isterseniz WhatsApp seçeneğinin üzerine tıklayabilirsiniz.

Whatsapp güncelleme

Daha önceden değiştirdiğiniz duvar kağıtları hoşunuza gitmiyorsa ve WhatsApp duvar kağıdınızı varsayılan haline geri döndürmek istiyorsanız "Varsayılan" seçeneğine dokunabilirsiniz. Eğer WhatsApp'taki duvar kağıtlarını varsayılan duvar kağıdı da dahil olmak üzere tamamen kaldırmak istiyorsanız "Duvar kağıdı yok" seçeneğini seçebilirsiniz.

Whatsapp Video Call

WhatsApp Messenger WhatsApp Masaüstü bilgisayarınızda ücretsiz olarak kullanabileceğiniz bir anlık mesajlaşma yazılımıdır İndir WhatsApp Messenger WhatsApp Masaüstü, Mac bilgisayarınızda kullanabileceğiniz bir anlık mesajlaşma yazılımıdır İndir WhatsApp Messenger WhatsApp Messenger, Android işletim sistemine sahip cihazlar üzerinde ücretsiz kullanabileceğiniz gelişmiş bir mesajlaşma uygulamasıdır. İndir WhatsApp Messenger WhatsApp Messenger, iOS işletim sistemine sahip cihazlarınız üzerinde kullanabileceğiniz iletişim ve mesajlaşma uygulamasıdır.