Arama engelleme iphone 5

iPhone'da gizli numara nasıl engellenir?

Eğer engelleyeceğiniz numara rehberinizde ve arama kayıtlarınızda yoksa şöyle ilerleyin: Unutmayın numara engelleme özelliğini gizli numaraları engellemek için kullanamazsınız.

  • android arama sesi kaydetme.
  • iPhone'da arayanı engelleme nasıl yapılır?.
  • Engellediğiniz telefon numaralarını ve kişileri yönetme!
  • whatsappta birini takip etmek.

Porno sitelere girmek yasak mıdır? Bilgisayarda yasaklı sitelere girmek için neler yapmalıyız?

Google Chrome'da arama geçmişi nasıl temizlenir? Modemin internet ayarları nasıl yapılır? Samsung Galaxy serisi telefonlarda numara nasıl engellenir?

iPhone'da numara engelleme nasıl yapılır?

Çıkan uyarıya da " Kişiyi Engelle " diye yanıt verin. Bilgisayarda yasaklı sitelere girmek için neler yapmalıyız? Ancak sizi arayan kişi iPhone kullanıcısı değilse önce bir çalma sesi ardından meşgul sesi ile karşılaşır. Açılan ekranda sayfanın en altına kaydırıyoruz. Çanak anten nasıl kurulur? Mesaj silme işlemini geri alamazsınız. Karşınıza yukarıdaki resimde gösterildiği gibi bir sayfa açılacaktır.

PowerPoint'te slayt gösterisi nasıl yapılır? Kullanıcı adınızı e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın. Şifrenizi e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen kullanıcı adınızı ya da kayıt olurken bize verdiğiniz e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.

iPhone'da Nasıl Kişi Engellenir

Şifrenizi sistemde kayıtlı olan e-posta adresinize gönderdik. Çoğumuz bizi arayan reklam ve benzeri numaralardan bıkmış durumdayız. Bazen de bizi arayarak rahatsız eden bir kişiden kurtulmak için numarasını engellemek isteriz.

iPhone'da numara engelleme nasıl kaldırılır?

iOS ile aygıtınızda kişileri ve telefon numaralarını engelleyebilirsiniz. Aynı zamanda Telefondan kişi eklemek için Ayarlar > Telefon > Arama Engelleme/ No. Reklam mesajlarından bıktıysanız veya aramasını istemediğiniz bir numara, kişi varsa, iPhone'nun numara engelleme özelliği bir hayli işinize yarayacaktır.

Peki bir iPhone kullanıyorsanız ve bir numarayı engellemek istiyorsanız bunu nasıl yapacaksınız? Aslında numarayı engellemek çok basit. Bunu mesajlar için de kullanabilirsiniz ancak size gelen mesaj numara değil de bir firma adı kişi adından ise ve bu reklam gibi bir mesajsa numarası olmadığı için engelleyemiyorsunuz.

Neyse numarada böyle bir durum olmadığına göre devam edelim. Öncelikle telefon simgesi olan uygulamamıza Bkz: Buradan engellemek istediğimiz numarayı buluyoruz. Sonra aşağıdaki görselde olduğu gibi. Önce numaranın solundaki i butonuna basıyoruz.