Android ebeveyn kontrol

Google Play'de ebeveyn denetimlerini ayarlama

Düşük, orta veya yüksek vade içeriği ile etiketlenmiş tüm uygulamalar veya yalnızca erişim izni verebilirsiniz. Sizin ihtiyaçlarınıza uygun kutuları işaretleyin. Bu size yardımcı olabilir aynı uygulamalar vardır.

Bir örnek olarak, AppLock, tüm cihaza erişimi kilitleyerek olmadan belirli uygulamalar korumak size şifre fırsatı sağlayan bir üçüncü taraf uygulaması var. Android ebeveyn kontrolü ayarlama Bu makalenin gelistirilmis bir otomatik çeviri oldugunu bu makalenin. PC hoparlörleri gibi Android telefon ya da tablet ayarlama Android.

Ebeveyn Kontrol Programı

Android güncellemeden sonra zayıf pil ömrünü Tespit Android. Android ebeveyn kontrolü ayarlama Android.

Çocuklarda Kullanmaya En Uygun Casus Yazılım

Çocuklarınız Android için en iyi ücretsiz ebeveyn kontrolü uygulaması bizim seçim ile akıllıca, Android akıllı telefon kullandığınızdan emin olun. 8 en iyi ücretsiz. Kişisel verilerinizi koruyan ve çocukların, uygun gördüğünüz uygulamalara erişimini kısıtlayan, ebeveyn kontrolüne ve çocuk kilidine sahip bir uygulama.

Android app çöküyor düzeltmek için nasıl — Ne yazık ki Samsung Galaxy durdu Android. Uygulama içerisinden herhangi bir arama yapmıyoruz veya telefondaki herhangi bir veriyi okumuyoruz. Bu, uygulamadan çıkmak için gereklidir.

2. Ekran Zaman Ebeveyn Kontrolü

Bu uygulamanın ticari kullanımı için support kiddoware. Kids Place Kullanım Kılavuzu: Added an option to try premium features for 7 days before purchasing it. Web sitesini ziyaret edin.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Aynı zamanda çocuğunuzun telefonda belirli bazı programları kullanmasını engelleyebilirsiniz uzaktan bütünüyle silmek  suretiyle. Kids Place — Parental Control Ebeveyn kontrolü ve çocuk kilitleri sağlayan bu uygulama, sizin kişisel bilgilerinizi koruyor ve çocuklarınızın sadece onlar için onayladığınız uygulamalarla vakit geçirmesine izin veriyor. Çocukları takip etmek için kullanılabilecek birçok farklı çocuk takip programı bulunuyor. Uygulama Majorly kullanıcılarına olumlu tepkiler aldı. Aile Zaman Bu, orada her ebeveyn için bir olmazsa bir uygulama. Ebeveyn Kontrol Kurulu Bu gelişmiş pek çok özellikleri vardır Android için en etkili serbest ebeveyn kontrol uygulamalarından biridir. Çocuklarınızın ayrı cihaz varsa da, o zaman faaliyetlerini kontrol etmek için başka bir uygulamayı kullanmayı düşünebilirsiniz.

Safe Browser Parental Control. Kategoriye göre porno ve web sitelerini bloke eden güvenli ebeveyn uygulaması. Baby Rattle Toy - Child Lock. Daha sonra uygulamanın en önemli bölümünü oluşturacaksınız: Gerekli alanları doldurduktan sonra, ki işlemin belki de en uzun ve zor bölümü olacaktır, ailelerden işlemi tamamlamaları için bir adet kredi kartı bilgisi girmeleri talep edilecektir.

Ki böylece bu işlem için izin vermiş oldukları, Google tarafından teyit edilmiş olabilsin.

1. Çocuk Yeri

Gerçi edilmese de olur. Altı üstü 1 lira kadar bir tutar. Bir ebeveyn olarak sizin işinizi gördük. Gelelim çocuğunuzla ilgili olan bölüme.

Cihaz Android ve Nougat versiyonu bir işletim sistemi olmalı. Bu nedenle seçilecek cihaz çeşidi oldukça azalıyor.

Android Cihazlarda Çocuk Güvenliği Uygulamaları

Diyelim ki eski cihazlardan birini kullanıyorsunuz. O halde yapmanız gereken öncelikle yeni bir kullanıcı oluşturmaktır. Daha sonra Family Link uygulamasını cihaza yükleyerek, çocuğunuzun Google hesabı ile giriş yapabilirsiniz. Bu cihazdaki kurulum bittiğinde, sizin cihazınızda mevcut olan uygulama otomatik olarak işlemin bittiğinin farkına varacak ve derhal çocuğunuzun cihazıyla eşleşmeyi sağlayacaktır.

  • whatsapp eski yazismalari bulma;
  • Android: Ebeveyn Kontrol Uygulaması Samsung Marshmallow.
  • cep telefonunda casus yazılım olduğu nasıl anlaşılır.
  • iphone da görüşme kaydı nasıl yapılır;
  • internet explorerda geçmişi görüntüleme;
  • arama kaydedici pro indir.

Aynı zamanda çocuğunuzun telefonda belirli bazı programları kullanmasını engelleyebilirsiniz uzaktan bütünüyle silmek  suretiyle.