Iphone 6 yazılım güncelleme olmuyor

İphone Yazılım Güncelleme Sorunu 11.2

Aşağıdaki adımları da izleyebilirsiniz: Aygıtınızı güç kaynağına takın ve Wi-Fi ile internete bağlanın.

İndirme işlemi uzun sürüyorsa

İndir ve Yükle seçeneğine dokunun. Vazgeç'e dokunursanız bir sonraki aşamada ne yapmanız gerektiğini öğrenin. Şimdi güncellemek için Yükle'ye dokunun.

Bu Gece Yükle'ye dokunursanız yatmadan önce iOS aygıtınızı güç kaynağına takmanız yeterlidir. Aygıtınız gece otomatik olarak güncellenir.

 • iphone yazılım güncelleme parolasını unuttum.
 • iphone döviz takip;
 • Aldığınız hata numarasını veya iletiyi seçin;
 • İphone Yazılım Güncelleme Sorunu - iPhone iStanbul Özel Teknik Servis.
 • 'iOS Güncelleme Yüklenemedi' Hatası ve Çözümü - Tamindir.
 • iPhone 6 kullananlara müjde! Bu güncelleme sorunu çözüyor - Teknoloji Haberleri.

Parolanızı bilmiyorsanız ne yapmanız gerektiğini öğrenin. Kablosuz güncelleme sırasında bir hata görürseniz veya ek alana ihtiyacınız olursa Aygıtınızı kablosuz olarak güncellemeyi denediğinizde bir hata iletisi görürseniz ne yapmanız gerektiğini öğrenin.

iPhone Restore İşlemi Nasıl Yapılır?

Aygıtınızı iTunes'u kullanarak güncelleme iOS aygıtınızda kablosuz olarak güncelleme yapamıyorsanız güncelleme işlemini güvendiğiniz bir bilgisayarda iTunes'u kullanarak tamamlayabilirsiniz. Bilgisayarınıza  iTunes'un en son sürümünü yükleyin. Özet'i tıklayın, ardından Güncellemeleri Denetle'yi tıklayın.

iOS güncelleme ve geri yükleme hatalarıyla ilgili yardım alma

İndir ve Güncelle'yi tıklayın. Fri Mar 02 Aygıtınızda iOS 11'i yüklemek için yeterli alan olmadığını söyleyen bir ileti görürseniz ne yapmanız gerektiğini öğrenin.

Güncellemeye başlamadan önce

iOS güncelleme ve geri yükleme hatalarını nasıl gidereceğinizi öğrenin. 1, 2, 3, 4, 6, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 16, 17; 20, 21, 23, 26, 27, 28, 29, 34, 35, 36, 37, 40, 53, 56; , Hata 'i görüyorsanız iTunes gerekli yazılımı indiriyor demektir. Güncellemeyi indirmek ve yüklemek için yeterli alan yoksa iOS yer açmaya çalışır . Yalnızca Yazılım güncelleme olup olmadığı denetlenirken bir hata oluştu.".

Güncellemeyi edinin iPhone, iPad veya iPod touch'ınızı iOS 11'e güncellemek için ne yapmanız gerektiğini burada bulabilirsiniz. Yedekleme oluşturun İhtiyacınız olması halinde önemli bilgilerinizin bir kopyasına sahip olabilmeniz için iPhone, iPad veya iPod touch'ınızı yedekleyin. Aygıtınızı nasıl yedekleyeceğinizi öğrenin.

 • telefon izleme apk.
 • face şifresi kırma programı ücretsiz!
 • android casus uygulamalari;
 • samsung note 7 takip etme;

Yazılımınızı iOS'in en son sürümüne güncelleyin. Apple Watch mu kullanıyorsunuz?

iPhone Güncelleme İlerlememe Sorunu Nasıl Çözülür? | Apple Uzmanı

Yardıma mı ihtiyacınız var? Aygıtınızın uyumlu olup olmadığına bakın. Parolanızı öğrenin Aygıtınızda bir parola ayarladıysanız iOS 11'e güncelleme yapabilmek için parolanızı bildiğinizden emin olun. Parolanızı unuttuysanız yardım alın.

 1. Yardıma mı ihtiyacınız var?!
 2. iOS 11'e güncelleme - Apple Destek;
 3. Güncelleme için yeterli alanın olmaması.