Balitech mobil izleme android


İsterseniz giriş ekranına kullanıcı adı ve şifrede belirleyebilirsiniz.

Teknik Destek | OPAX Güvenlik Sistemleri

Ip cam bağladığınız bölgeden görüntüyü istediğiniz yerde cep telefonunuz ile izleye bilirsiniz. Evinizden iş yerinizi bilgisayarınızdan yada iş yerinizi evinizden sabit ıp olmadan da izleme olanağını sahipsiniz. Cihaz ekle panelinden cihaz ismi belirleyiniz. CMS ekranında izlemek istediğiniz ıp kamaralar çıkacaktır. Seçimizi yaparak izlemeye başlaya bilirsiniz.

Selam bende wireles ip kamera aldım kurdum wifi ifreyle telefona kurdum yanlız dışarda başka yerden evi izleyemiyorum yardımcı olursanız sevinirim duacı olursunuz e. Merhaba benimde uzun zamandır kullandığım bir Ip kameram var ve yaklaşık 1 seneden fazladır dışarıdan ulaşamıyorum önceden ulşıyordum fakat son zamanlarda bağlantı kurulamıyor bir bilgisayarcı arkadaşıma sordum ttnet sanal ıp ye geçti o yüzden olmuyor dedi bunun bir çözümü varmıdır yardımcı olurmusunuz teşekkürler email adresim beyazit hotmail.

Monster Huma H4 V1. İşyerlerinde Arşivleme Nasıl Yapılmalı? Bilgisayarınızda Virüs Olduğunu Gösteren 5 İşaret!

Yenilikler

Konu hakkında destek almak için 'yi arayabilirsiniz. İlgili Haberler Yazarın Diğer İçerikleri. Girmek için ne yapmak lazım? Belirli portları açmak gerekiyormuş ama neye göre portları açacağız? Kullanım klavuzu da açıklayıcı değil.

  1. Balitech mobil izleme!
  2. SABİT IP ADRESİ OLMADAN IP CAM UZAKTAN İZLEME?
  3. android icin casus programlar.
  4. whatsapp son görülme izleme!
  5. Balitech BL-9904 dvr Cihazıyla Kameraları İnternetten İzlemek?;

Hocam öncelikle şuan vaktim kısıtlı hemen birşeyler yazayım akşam daha uygun olurum size yardımcı olmak için. Eğer 80 portu ile açacaksanız modemin port numarasını değiştirmeniz lazım. İnternetten modeminizin ismini yazarak bunun hakkında bilgi edinebilirsiniz.

Mobil hava izleme

Yanlarında olmadığımda, çocuklarıma göz kulak olmak için iyi bir uygulama arıyordum. İnternetin fırtınalı denizin çocuklarımı güvende tutmamı sağlıyor. Merhaba Aynı sorun Bendede var kendi wifimden bağlaninca görüntü alıyorum mobilden bağlanınca alamıyorum Port yönlendirmeside yaptim ama yinede görüntü yok bu işi Sabit ipsiz Yapamazmiyiz? Armonize sistem nomanklatür kodunu. Haritaya yaknlaştrma orann belirtiyoruz-. Kaydedilen görüntülerin dvr player ile oynatlmas dvr player. Iphone- Meye   android-   MEyepro.

Modemin kendi port numarası 80 olduğu için ve sizde dvr ye 80 atadığınız için ikisi çakışır ve görüntü alamazsınız. Ya modemin portu değiştireceksiniz yada dvr cihazın portunu başka vereceksiniz ki ben dvr cihaz portu değiştirmenizi öneririm çünkü bilgisayarda bazı programlar modemin portuna engel olur 80 portuna o yüzden siz sağlam olmasını istiyorsanız cihazın port adresini değiştirin.

Kayıt Cihazları için uzaktan izleme Mobil Programları

Mesela yapın 80 yerine hem cihazda olsun hemde modemden portunu açın. Uzaktan bağlanırken veya ağ üzerinden bağlanırken ip numarasının sonuna iki nokta üst üste yazıcaksınız örneğin Eğer illede 80 portu üzerinden bağlanmak istiyorum ikş nokta üstüste yapıp başka port numarası yazmak istemiyorum diyorsanız dediğim gibi modemim port numarasını değiştireceksiniz modemin portu 80 dir.

  1. Karelservis: kamera-kayıt-cihazı-programı-şifresi;
  2. !
  3. Kayıt Cihazı Şifreleri.
  4. balitech mobil izleme!
  5. SABİT IP ADRESİ OLMADAN IP CAM UZAKTAN İZLEME | TeknoDestek;

Daha sonra her ip yazışınızda girersiniz.