Güzellik salonu müşteri takip programı

Kuaför ve Güzellik Salonları Müşteri Takip Programı

Ancak kullanıcı sms ile girişi etkin hale getirmez ise veya ip kısıtlama servisini kullanmaz ise bunun yanı sıra kolay tahmin edilebilir bir şifre kullanır ise bilgilerinin kötü niyetli kişilerce ele geçirilmesi muhtemeldir.

CosmeticSoft Kuaför ve Güzellik Merkezleri Takip P

Kullanıcı güvenlik ayarlarındaki ayarların kullanım şeklinden ve bunun doğuracağı olumsuz sonuçlardan kendisi sorumludur. Kullanıcı sitemizden satın aldığı hizmeti satın aldığı süre boyunca sorunsuz olarak kullanabilecektir.

  • info@drklinik.net.
  • facebook hack program letöltés ingyen.
  • Customized Services?

Ancak süresi biten hizmetlere erişim sağlayamaz. Kullanıcı hizmetinin sona ermesinden önce eğer kullanmaya devam etmek istiyor ise ilgili hizmetin süresi dolmadan uzatmak zorundadır. Hizmetin sona ereceği tarih kullanıcının ekranında her zaman yer almaktadır. Bu sürenin takibini yapmak ve günü gelmeden ödemesini yapıp süreyi uzatmak kullanıcının sorumluluğundadır.

Programın Özellikleri

Firmamız bu konuda doğabilecek zararladan mesul değildir. İş Bu sözleşme www.

Responsive Design

Bu programla güzellik merkezleri,kuaförler, spa ve masaj merkezleri,rehabilitasyon merkezleri ve randevu sistemiile çalışan benzer işletmeler her  türlüverilerini bilgisayar ortamında kaydedebilir, izleyebilir, sorgulama veraporlama yapabilir, istatistiki bilgilere ulaşabilirler. Kare kod İle Akıllı Takip: Müşteri takip uygulamasında tüm bilgileriniz size özel veri tabanında muhafaza edilir ve sizden başka kimsenin erişim imkanı bulunmamaktadır. Firmamız kullanıcıların bu alanda yaptıkları her işlemin gizliliğine ve güvenliliğine büyük önem vermektedir. Böylece zamandan tasarruf sağlayarak kolaylıkla randevu organizasyonunuzu yapabilirsiniz. Müşterinize satmış olduğunuz ürünleri görebilirsiniz.

Firmamızdan hizmet alan her kullanıcı bu sözleşmede yer alan tüm şartları kabul etmiş sayılacaktır. Sözleşme metni ile ilgili zaman zaman değişiklik olabilmektedir.

Her zaman sitemizdeki güncel sözleşme geçerlidir. Bu sözleşmedeki güncellemeleri takip etmek kullanıcının sorumluluğundadır.

Güzellik Merkezi - Hasta ve müşteri takip programı

Güzellik Merkezleri Müşteri Takip. Hizmet verdiğiniz müşterilerinize özel günlerde veya Randevu Zamanlarında toplu SMS gönderimi yapabilirsiniz ayrıca bakiye hatırlatma ve periyodik bakım gibi müşteriye özel durumlarda da SMS gönderebilirsiniz. Müşteri takip uygulaması ile kasanızı tutabilir. Tüm gelir ve giderlerinizi seçtiğiniz tarih aralığına göre listeleyebilirsiniz.

Dilediğiniz kadar gider kategorisi oluşturabilir ve raporlamasını dilediğiniz zaman alabilirsiniz. Alış ve Satış İşlemleri: Müşteri takip uygulaması ile tüm alış ve satış işlemlerinizi kolayca gerçekleştirebilirsiniz. Alış ve satış işlemleriniz kasanızı ve stoklarınızı eş zamanlı olarak günceller.

Bu sayede stok ve kasa bilgileriniz her zaman güncelliğini ve güvenliğini korumaktadır. Müşteri takip uygulamasında ürünlerinizi tanımlarken ilgili ürün için stok uyarı özelliğini aktif ederek, ürünün stoğu belirlediğiniz sayının altına düşünce sistem tarafından uyarılacaksınız. Şampuan, Güzellik araç ve gereçleri Vb.

ixirlife - Güzellik Merkezi Programı

Giderler Takibi ve Raporlaması: Raporlamaları istediğiniz özellik ve kriterlere göre sorgulayabilir ve düzenleyebilirsiniz. Güzellik Merkezinizin logosunu ya da resmini yükleyebilirsiniz. Programı çok kullanıcılı olarak birden fazla bilgisayarda kullanabilirsiniz.

Müşteri Takip Programı

Verilerinizi güvenilir ve kolay bir şekilde yedekleyebilirsiniz. Gelişmiş güvenlik şifresi özelliği sayesinde bilgi gizliliğini sağlayabilirsiniz. Biyometrik - Sektörel Programlar. Apartman Yönetim Programı Site Yönetim Programı Avm İş Merkezi Programı Residence ve Plaza Programı Yapı Kooperatif Programı   Anaokulu ve Kreş Programı Üye Dernek Takip Programı Odalar Birliği Programı Sendika Üye Takip Programı Kiracı Takip Programı Güzellik Merkezi Programı Kiba Yazılım, geniş ürün yelpazesiyle, KOBI küçük ve orta ölçekli ve büyük ölçekli işletmelere, ihtiyaçlarına uygun çözümler üretmekte, gerektiğinde proje bazlı yaklaşımla, firmaya veya sektöre özel çözümler de üretilebilmektedir.

Müşteri odaklılığını ilke edinen Kiba Yazılım, tüm teknolojik gelişmeleri çok yakından takip etmekte ve ürünlerine en kısa sürede yansıtmaktadır. Sizlere en iyi hizmeti sunabilmek için var gücümüzle çalışıyoruz. Bizi tercih eden tüm değerli müşterilerimize, bize güvendikleri için teşekkür ediyoruz. Müşteri memnuniyeti en iyi referansımızdır.

Kiba kalitesine güvenen vr birlikte çalışmaktan mutluluk duyduğumuz referanslarımız:. Masaüstü Programlama Masaüstü yazılımlar milyonlarca veriyi yönetir.

Online Müşteri Takip Programı

Web Programlama Web uygulamaları, statik görsellikten uzak, güncel ve işlevseldirler. Mobil uygulama geliştirme Akıllı telefon ve tabletler için yazılan bir ios veya android uygulaması, ziyaretçilerinizin ilgisini çekmenize ve hatta ziyaretçilerinizi müşteriye çevirmenize katkıda bulunacaktır. Salon yönetimi Müşterilerinizi salonum.