Lenovo cep telefonu servis takip


Hakkında yardım almak istediğiniz konu?

Geçen hafta Lenovo P2 marka telefonumun ilk defa yere düşmesiyle ekranın sönmesi…. Telefonu 39 iş gününde bana geri gönderdikleri için kabul etmedim, değişim ya da ücret iadesi bekliyorum fakat Teleservice sü….

Lenovo Teknik Servis

Lenovo Akıllı Telefon modelleri için garanti kapsamında veya garanti kapsamı dışında yapılan her türlü servis hizmeti, o ülkedeki iş ortağı tarafından. Cihaz Takip. Servisimizdeki cihazınızın seri numarasını ve iş emrini size verilen Servis Formundan görebilirsiniz. Servis formunu kaybetmeniz durumunda çağrı.

Lenovo marka telefonun ilk müşterileri arasındayım ama almış olduğum Lenovo K6 Note marka telefonun programsal veya yazılım hatası olduğundan dolayı yetkili servise gönderdim. Bir aylık telefonun servisin ücret….

Customer Solutions

Bimeks'ten aldığın Lenovo a black marka telefonum görüntüsü kendiliğinden gittiği için bu telefonu servise gönderdim. Yasal sürem 20 iş günü olmasına rağmen telefon elime 30 gündür ulaşmıyor yedek parça bek…. Yaklaşık bir ay önce Lenovo s90 telefonumu servise gönderdim halen bir cevap yok birkaç günde bir arıyorum telefon hakkında bilgi almak için halen parça bekliyor diyorlar bu kadar olmaz bıktım usandım bir kulla….

Ertesi gün geri götürdüğümde Turkcell sorumluluğu almadığını servise göndermeleri gerektiğini söylediler. Lenovo-Motorola Telefon Servis Problemi!

Tümünü Keşfet

Turkcell'de Lenovo K6 Note cep telefon aldım ses açma ve kısma tuşlarının tam ortasından kasada şişme oldu yetkili servise gönderdim hiçbir işlem yapmadan geri gönderdiler müşteriyle dalga geçer gibi üstelik ku…. Lojistik servis hizmetlerinin kurulması ve yönetilmesi için gerekli kaynağa sahibiz. Lenovo marka telefonun ilk müşterileri arasındayım ama almış olduğum Lenovo K6 Note marka telefonun programsal veya yazılım hatası olduğundan dolayı yetkili servise gönderdim. Şikayet, şikayetçi tarafından yayımdan kaldırılmıştır. Telefonumun camı kırıldı, kaskoya verdim.

Lenovo-Motorola Akıllı Telefonlar Se…. Lenovo-Motorola Akıllı Telefonlar Ci….

Anakart Kısa Devre Sorunu Çözümü

Lenovo Mobile Telefonum Serviste Bekletiliyor. Lenovo Mobile Servis Sorunu. Lenovo Servise Gönderdiğim Telefonum…. Web sitesinde yetkili servislerin iletişim bilgileri bulunmuyor. Aradığım numaralar yüzümüze kapatıyor. Karşınızda bir muhatap yok.

  1. LENOVO TEKNİK SERVİS;
  2. online müşteri takip programı.
  3. Servisler ve Garanti | Lenovo Turkey.
  4. .

Lenovo marka cihazım 40 gündür servisinizde. Aynı arızayı 3 kez verdi ve cihaz değişimi talep ettim. Bunun üzerine hiçbir şekilde yetkili servisinizden bilgi alamıyorum. Lenovo cep telefonumu ekran kırılmasından dolayı kaskosu olduğundan Aradan 25 gün geçmesine rağmen bir haber ve….

Lenovo Cep Telefonu Teknik Servis Hizmetleri

Henüz garantisi bitmeden alttaki tuşları çalışmıyor. Servise gönderdim, sanki sorun hallolmuş gibi şu yapıldı, bu yapıldı diyerek, sanki sorunu çözmüşler gibi telefonumu iade ettiler. Buna ek olarak sanki çok t….

  • internet explorer da silinen geçmişi görme.
  • samsung mobil izleyici nedir!
  • samsung telefonumda arama kaydı görünmüyor.
  • Servisler ve Garanti;
  • Şikayet, şikayetçi tarafından yayımdan kaldırılmıştır..
  • genpa tel takip!

Yaklaşık olarak 2 aydır serviste telefonum ve parça bekleniyor deniyor dünyanın neresinde geliyor bu parça ne ücret iadesi veriliyor ne de geçici telefon. Telefonumu aldığım günden beri telefonum konuşma sırasında kitleniyor. Ekran siyah oluyor hiçbir şekilde bir tuşla düzelmiyor bataryayı takıp çıkarınca düzeliyor 5 kez yetkili servise gönderdim bir kere yüz sen….