Iphone bilgisayardan takip etme

iPhone'u bilgisayardan kontrol etme rehberi

Söylenenin aksine, bir cep telefonunu izlemek oldukça kolay, bu konuda profesyonel olmayan biri tarafından da yapılabilir ve size bu yazıda, bir cep telefonunu nasıl izleyebileceğinizi göstereceğiz. Aileler her zaman çocuklarının aktiviteleriyle ilgili endişe yaşar. Çocukları cep telefonu kullanmaya başladıkça, bu endişeler daha güçlü bir hal alır. Çocuklarını yabancılardan, yasadışı aktivitelerden ve yanlış şeylerden uzak tutabilmek için ellerinden geleni yaparlar. Ayrıca birçok eş de partnerinden şüphelenebilir ve onu kaybetmenin korkusunu yaşayabilir. Aynı şey işverenler için de geçerlidir, onlar da çalışanlarının mesai saatlerinde yeterince özen göstermediklerini ya da şirket telefonunu kişisel amaçları için kullandıklarını düşünebilir.

Iphoneu bilgisayardan takip etmek

Eğer siz de bu durumlardan biri yüzünden sıkıntı çekiyorsanız, bir cep telefonunu nasıl takip edeceğinizi öğrenmeniz gerekiyor demektir. Dürüst olmak gerekirse, eğer çocuğunuzun, eşinizin ya da çocuğunuzun davranışlarından şüpheleniyorsanız, soru sormanıza ya da telefon faturalarına bakmanıza gerek yok çünkü bunlar genellikle iyi sonuçlanmaz.

Bu gibi bir durumda yapabileceğiniz en iyi şey, cep telefonunu izlemek. Yalnızca cep telefonunu izleyerek neler olup bittiğinden haberdar olabilirsiniz. Bu sayede yalnızca alınan ve gönderilen mesajlara sahip olmayacak, aynı zamanda şüphelerinizden kurtulmak için telefonları da dinleyebileceksiniz. Hedef telefonun hangi amaçla kullanıldığını öğrendiğinizde kolayca eşinizle yüzleşebilir, çocuğunuzu koruyabilir ya da şüphelendiğiniz çalışanınızı kovmak için yeterli kanıta sahip olabilirsiniz.

Bu yazılım gizli modda çalışır, yani yazılımın kullanıldığı kimse tarafından fark edilmez ve hedef telefondan alınan verileri de sizin yönettiğiniz bir hesaba yollar. Bu uygulama aşağıdakilerin takibi yapabilir:. Yalnızca web sitesine gidin, kaydolun ve mSpy yazılımı sayesinde bir telefonu nasıl izleyeceğinize dair gerekli talimatlara sahip olun.

Bu yazılımı satın aldığınızda 1 , yalnızca hedef telefona indirmeniz 2 ve sonra da kurulumunu yapmanız yeterli. Ardından yazılım, hedef cep telefonunu otomatik olarak izlemeye başlayacaktır.

iPhone İzleme Uygulamalarının Gizli Modu nedir?

Siz de istediğiniz zaman giriş yaparak bu verilere erişebilirsiniz. Bu cep telefonu takip yazılımı hedef telefonun konumunu izlemenizi oldukça kolay hale getiriyor. Bilgisayardan İphone'u Kontrol Edebilir miyim?

  • android cep telefonu izleme?
  • vodafone whatsapp takip.
  • iphone 7 Plus casus telefon!

UfukBey Decapat 19 Mart Katılım 29 Eylül Mesajlar 1. Bende İphone 5s var.

Apple Footer

Mesela ben bilgisayar oynarken bilgisayardan telefonu kapatmak , açmak gibi şeyler yapabilir miyim? Öyle bir program var mı? Veya başka telefondan kendi telefonumu kontrol edebilir miyim? Burada bir rehber var. Biraz incele işine yarayabilir. Sosyal' de rehber bulamadığım için dışarıdan link veriyorum forum.

Instagram'da Toplu Takip Etme ve Toplu Takipten Çıkma

Bilgisayardan İpad ve iphone 'u kontrol etmek. Jailbreak olmadan bu kadar kapsamlı şeyleri yapamazsınız. Olsa bile yapabilecekleriniz arasında açıp, kapatma olacağını sanmıyorum. Şimdi Jailbreak olmadan yapamaz mıyım? Tam olarak emin değilim rehberi gösterdim. Konudaki ikinci kelime Cydia İyi sosyaller Kontrol olayı olur fakat bu kadar kapsamlı işler yapamazsınız.

iphoneu bilgisayardan takip etmek

Örnek verdiğim Demo Sayfası satın alım öncesi nasıl bir panele sahip olduğunuzu gösterir. Bilgisayardan 1 Kablo Çıkarma Sonucu Çalışması. İşte mSpy burada işinize yarıyor. Her ebeveyn için çocuklarının güven olmasını sağlamak temel bir önem taşır. Ancak bu sanal gerçekliğe rağmen, karşılaştıkları riskler oldukça gerçektir. Katılım 29 Eylül Mesajlar 1.

Forum Bu Bölümde Ara. DH Mobil Uygulamasının yeni özelliklerini ilk siz deneyin. Seçkin Yorumlar Linkli Mesajlar Yazdır. İmzamız karşıdakine verdiğimiz güvende saklıdır. Deliler ve akıllılar aynı derecede zararsızdır. This world will soon be annihilated. Aksam ilk is deniyecegim:

Ücretsiz iPhone Telefon Takip Uygulamaları:

Piyasada satışı olan bir çok akıllı telefon bilgisayar üzerinden kontrol edilebiiyor. iPhone'ları bilgisayar üzerinden kontrol etme rehberi. Akıllı telefonları bilgisayardan kontrol etmek kolay bir iştir. Fakat konu bir iOS cihaz ise bu işlem biraz uğraştırıcı olabilir.