Whatsapp sohbet saklama

Android telefonlarda WhatsApp sohbet geçmişi nasıl saklanır?

Yani telefonumuzda tuş kilidini bilen herkes mesajlarımızı okuyabiliyor.

 1. Kaçırmamanız Gereken WhatsApp İpuçları ve Hileleri.
 2. En iyi 50 WhatsApp ipucu - Teknoloji Haberleri.
 3. WhatsApp'ta konuşma gizleme | Akıllı Telefon Forumları!
 4. iphone 8 görüşme ses kaydı.

Eğer bu özellik bize yeterli gelmiyorsa demek ki tuş kilidi şifremizi bilenlerden dahi gizlediğimiz bazı konuşmalarımız var, işte yazımızda tam bunun üzerine. Eşinizi aldatıyorsunuz ve sevgiliniz ile konuştuklarınızı telefona bakan birinden gizlemek istiyorsunuz. Whatsapp konuşmalarını siliyorsunuz ancak telefondan tamamen silme işlemi yapmadığınız için yedeklerden geri yüklenebiliyor, yakalanıyorsunuz. Birileri ile konuşmanız yasak anne ve babanız telefonunuzu kurcalıyor.

En iyi 50 WhatsApp ipucu

Konuşmalarınız özel, silmeden gizleme işlemi yapmak istiyorsunuz. İş yerinizde arkadaşlarını ile dedikodu yapıyorsunuz, müdürün arkasından atıp tutuyorsunuz ancak şirket telefonu olduğu için acaba şirket Whatsapp mesajlarını okuyor mu diye endişe duyuyorsunuz.

 1. casus palliatieve zorg.
 2. whatsappda silinen mesajlar.
 3. android telefon programlar;
 4. !
 5. Kaçırmamanız Gereken WhatsApp İpuçları ve Hileleri - Tamindir;
 6. Whatsapp mesajlarını gizleme ya da tamamen silme.

Sorunlarınıza tek tek cevap bulmaya çalışacağız…. Eğer telefonunuz şifresi varsa ve şifrenizi sizden başkası bilmiyorsa mesajlarınızın okunması için farklı yöntemler kullanılması gerekiyor. Başkasının Whatsapp mesajlarını görme işlemi için kullanılan bazı yöntemler var, Whatsapp mesajlarını gizleme bu yöntemlere dikkat etmekten geçiyor. Bu gibi durumlarda Whatsapp ayarlarınızdan Whatsapp Web kısmına giriş yapın ve tüm bilgisayarlardan çıkış yapın.

Bu şekilde bilgisayardan birilerinin Whatsapp mesajlarını okumasına engel olmuş olursunuz. Eğer Whatsapp mesajlarınızı gizlemek ve başkası tarafından okunmasını engellemek istiyorsanız bildirim ekranından mesajların açık görünmesini gizlemeniz gerekiyor. Bu sayede telefon yanınıza olmadığında birinin telefona girmeden mesajlarınızı okuması mümkünken bu yöntem ile buna engel olmuş olursunuz.

Whatsapp mesajlarının ekranda görünmesini kapatma yazımızdan bu ayarı nasıl yapacağınızı öğrenebilirsiniz. Yukarıda bahsettiğimiz konulara dikkar ederseniz mesajların ve konuşmalarınızın başkası tarafından okunmasına ve takip edilmesine engel olmuş olursunuz.

Engellendiğinizi anlamanın birkaç yolu var. Eğer Whatsapp mesajlarınızı gizlemek ve başkası tarafından okunmasını engellemek istiyorsanız bildirim ekranından mesajların açık görünmesini gizlemeniz gerekiyor. Ama kuzeninizin yeni bebeğinin yaptığı "şirin" şeyler hakkında her defasında neden uyarı almak isteyesiniz ki? Eğer ki akıllı telefonlarınız üzerinde ekran kilidi kullanmıyorsanız, en büyük dertlerinizden birisi eminim ki telefonunuzu eline alarak WhatsApp yazışmalarınızı karıştırabilecek olan arkadaşlarınız veya aile fertleriniz olacaktır. Katılım 3 Tem Mesajlar 2 Beğeniler 0. Bu sayede bundan sonra WhatsApp ile göndereceğiniz veya WhatsApp üzerinden alacağınız medya dosyaları galeri veya albümler üzerine kaydedilmeyecektir. Son görülme özelliğini kapatmak için Android ve iOS cihazlarınız üzerinde yapmanız gereken işlem oldukça basit.

Eğer mesajları silmek sizin için problem olmayacaksa silerek de mesaj gizleyebilirsiniz. Ancak yedeklerinize dikkat edin, mesajları tamamen silme konusunda hassas davranın. Whatsapp mesaj yedeklemelerini kapatın, Whatsapp mesajlarını tamamen telefondan silmek için yedeklerinizi de temizleyin.

WhatsApp'ta konuşma gizleme

Bunun için Whatsapp yedekleme ve yedek kaldırma ile ilgili yazdığımız yazımıza bakabilirsiniz. Başkasının Whatsapp hesabını Hackleme, kitleme, Whatsapp mesajlarını gizlice okuma üzerine yazılmış bir çok uygulamanın varlığı söylentiden ibaret olsa da bu gibi yazılımların geliştirilmesi mümkün.

Sohbet geçmişinizi saklamak. WhatsApp mesajlarınız otomatik olarak, her gün telefonunuzun hafızasına yedeklenmektedir. Bunu kapatmak mümkün değildir. WhatsApp sohbetleriniz, telefonunuzun hafızasına günlük otomatik olarak yedeklenir ve saklanır. Ayarlarınıza bağlı olarak düzenli aralıklarla WhatsApp.

Bu yüzden güvenmediğiniz yerlerden uygulama indirmeyin, sık sık telefondan virüs temizleme, format ile sıfırlama işlemleri yapın. Eğer Whatsapp mesajlarını silmeden gizlemek istiyorsanız kullanabileceğiniz bazı uygulamalar mevcut.

Konuyu görüntüleyenler (Toplam: 4)

Katılım 3 Tem Mesajlar 2 Beğeniler 0. Merhaba, WhatsApp'dan herhangi bir sohbet nasıl gizlenir, silinmeden. Sadece kalmasını istiyorum fakat, başkalarının görmesini istemiyorum. Yıldızlayın yani mesajı anı olarak saklamak için fakat sohbeti gizlemeyi araştıracağım.

WhatsApp Sohbetleri Google Drive'a Nasıl Yedeklenir

Katılım 7 Ağu Mesajlar 1, Beğeniler Öyle yapacağınıza uygulamaya şifre belirleyin,. Huseyin Yönetici 5 Tem WhatsApp'ta o şekilde bir mesaj gizleme seçeneği yok maalesef, tek yapabileceğiniz üçüncü parti bir uygulama ile WhatsApp'a şifre ayarlamak ya da uygulamayı gizlemek olur. Katılım 6 Ağu Mesajlar 1 Beğeniler 0 Cihaz casper via m1.

 • 10 gizli WhatsApp hilesi.
 • iphone jailbreaksiz uygulama yükleme?
 • casus harriet günlük savaşları.

Cevap yazmak için giriş yapın veya kayıt olun. Aile Bilimi Bağırsak çalıştıran besinler Bağırsakların yavaş çalışması kişiler için önemli bir sorun olabilmektedir.