Iphone otomatik arama kaydetme


Daha fazla güncelleme ve iyileştirme yakında geliyor! Konuşmayı tamamen kaydetti ama dinletmek için 35 lira istedi. Bu kadarı da olmaz ayak üstü adam silkiyorlar. Ülkemizde bir iPhone furyası aldı yürüdü.

Arama Kaydedici

Ama kullanıcıların tamamı standart müşteriler sadece kamera ve elma müptelası olmuşlar. Ofis ve işlemsel hiçbir program ile işi olmayanlar için yarım elma gönül alma.

Nasıl Edineceksiniz

Yenilikler Güncelleme Geçmişi Güncelleme Geçmişi 4. Bugünün güncellemesinin tamamen geliştirilmiş bir TapeACall olduğunu duyurmaktan gurur duyuyoruz.

App Store Önizleme

TapeACall Lite: Çağrı Kayıt yazılımını indirin ve iPhone, iPad ve iPod Kaç tane konuşma kaydetme konusunda sınır yok Arama kayıt yasalarına ulaşın √ Güzel TapeACall sınırsız kayıt aboneliği her yıl otomatik olarak yenilenir ve iTunes. + You can use Call Recorder to make and record national or international calls from your iPhone, iPad and iPod. + In fact you don't even have to have a sim.

Çok gelişmiş kayıt, ses çalma kontrolleri, kayıtlar için paylaşım ve diğer şeyler arasında daha istikrarlı bir uygulama. TapeACall'ın ilerlemesi için büyük planlarımız var ve bu sadece birçok harika güncellemeden ilki.

iPhone Görüşme Kaydetme Özelliği Burada

Devam eden iyileştirmeler ve eklemeler ile önümüzdeki haftalarda uygulama güncellemelerini sık sık yayınlayacağız. TapeACall'ı seçtiğiniz için çok teşekkür ederim.

Kaydolmayı kolaylaştırmak için iyileştirmeler. Bu güncelleme, iOS Kullanıcı deneyimi geliştirmeleri ve hata düzeltmeleri.

iPhone’da telefon görüşmesi yaparken ses kaydı nasıl yaparım?

Şimdi 7 günlük ücretsiz deneme sürümü! Önemli hata düzeltmeleri ve geliştirmeler. Notify me by email when the comment gets approved.

  1. iPhone Arama Kaydetme Uygulamaları Görüşme Kaydetme.
  2. telefon numara isim bulma.
  3. iphone instagram kendi kendine takip ediyor.

Günün ücretsiz iOS uygulamaları, iPhone duvar kağıtları ve en yeni Apple haberleri ücretsiz mailinize gelsin. Konu ile ilgili sorularınıza en geç 24 saat içinde yanıt vermeye çalışacağız.

iPhone Arama Kaydetme Uygulamaları Görüşme Kaydetme | İdealKaynak

Lütfen soru sormaktan çekinmeyiniz. Please enter your comment!

Çağrı Kayıt Cihazı

Bazen telefonla konuşurken karşıdakinin sesini kaydetmek isteyebiliriz. Ne yazık ki, durum böyle değil. To enable the microphone open: İlgili Haberler Yazarın Diğer İçerikleri. Edigin Call Recorder 1. Minimation - Video Animated Greeting Card.

Please enter your name here. You have entered an incorrect email address! Apple garantisi ile ilgili en kapsamlı yazıya hoşgeldiniz. Bu yazıda Apple garanti sorgulama, iPhone garanti sorgulama, iPhone değişim şartları, iPhone garanti süresi gibi kafanıza Garantili ürünlerin tamir süresi, onarım ve iade süreci Cep telefonu ve

  • iPhone'da telefon görüşmesi yaparken ses kaydı nasıl yaparım??
  • arayan kisinin konumunu bulma.
  • iPhone Konuşma Kaydetme Ücretsiz Nasıl Yapılır?.
  • samsung telefon virüs programı.
  • samsung note 8 telefon takip etme!
  • borsa takip programı ücretsiz.
  • öğrenci devamsızlık takip programı indir.