Iphone film izleme sorunu

Safari'den film izlerken sürekli birkaç saniye geri alması

iPhone 6 Wi-Fi video izleme sorunu acil yardım

Şimdi bazıları çalışıyor, bazıları çalışmıyor. Bu sorunu nasıl çözebilirim? Video oynatma sorunu da olası bir yazılım hatasından kaynaklanıyor olabilir. Yukarıda yer verdiğimiz çözüm yollarından birinin, iPhone video oynatma sorunu için çözüm olabileceğini düşünüyoruz.

Netflix çevrimdışı izleme özelliği nasıl kullanılır?

Denedikten sonra aşağıdaki yorum bölümünden bize yazmaya çekinmeyin. Save my name, email, and website in this browser for the next time I comment.

ipad IOS 8 online video (dizi-film) izleme problemi

Notify me by email when the comment gets approved. Kolay ulaşım için aşağıdaki bağlantılara tıklayın. Ağ Bağlantınızı Kontrol Edin Çözüm 3: Video Oynatmayan Uygulamayı Güncelleyin Çözüm 4: Günün ücretsiz iOS uygulamaları, iPhone duvar kağıtları ve en yeni Apple haberleri ücretsiz mailinize gelsin. Puffin Web Browser indir tabletine. Eğer 25PP olaylarını falan biliyorsan tam sürümünü yükle. Her sitedeki videoları izleyebilirsin. Ama Puffin Browser biraz çöp kasmalar yapıyor.

İlgili sorular

Litheart Ayarlar genel bolumunde asagida profil ayari tanimlanmis olabilir. Son zamanlarda Safari, Facebook ve YouTube gibi bazı uygulamalarda video oynatmaya çalıştığımda ekranda yüklenme simgesi sürekli dönüyor ancak video oynamıyor. Avplayer uygulamasını indirdikten sonra size bir ıp adresi veriliyor. Safari üzerinden film izlerken her saniyede bir geri alıyor ve tekrar izletiyor. Servis kesintileri varsa videoyu daha sonra oynatmayı veya izlemeyi deneyin. Bunun sorumlusu olarak da telefonu bulmanız yersiz olacaktır.

Bu mesaja 1 cevap geldi. Kabiz Civciv Puffin Web Browser indir tabletine. Ama Puffin Browser biraz çöp kasmalar yapıyor Hocam o işleri çok iyi biliyorum 4 yıldır apple cihazlarımı jailbreakli kullanıyorum. Ama yenı aldığımız ipad mini2'de bir türlü online film dizi açamadım. Sorun modemden mi kaynaklanıyor onu araştırıyorum. Veya herhangi bir profil ayari kullaniyor musunuz buna bir bakin.

Aygıtınızı yeniden başlatın

Dediğim yöntemi denediniz mi? Bu mesaja 2 cevap geldi. Denedim sonuç olumsuz maalesef.

Ayrıca amacım safaride açmak. Geçen hafta ipad2 cihazımda açtığım dizileri filmleri açamamam problem.

Litheart Cihazda jb varmi? Cihazda jb var ancak durumun bununla ilişkisi olduğunu düşünmüyorum.

  • mspy deneme iptali.
  • İnternet bağlantınızı kontrol edin.
  • iPhone 6 Wi-Fi video izleme sorunu acil yardım » Sayfa 1 - 1!
  • .
  • telefon fatura takip.
  • ace mesaj takip;
  • .

Sorun cihazı ilk kullanmaya başladığımda da vardı hatta jb'i daha kolay çözüm bulmak için yaptım. Profil ayarı derken neyi kastettiniz onu anlamadım?

Hafıza eğer çok dolu ise bu gibi problemler ile karşılaşma olasılığınız daha yüksek olabilir. Bunun sorumlusu olarak da telefonu bulmanız yersiz olacaktır.

Gerekli Uygulamayı İndirin

Telefonumda daha önceden safari uzerınden girip izlediğim film sitelerinde artık film izleyemiyorum cogu online film sıtesinde bazen kafasına. Ben film izle ve fullfilimizle yi Appl. Store. Dan satın aldım.Eğer göremiyeceksem niçin alabiliyorum? Oğlum aynı ipade inde görüyor.

Artık çok kaliteli ve hiçbir sorun çıkarmayan uygulamalar vardır. Bunlar hakkında bilgi edinerek sizin için en iyisini telefonunuza indirdiğinizde artık telefonlarınızda film izleme sorunu ile karşı karşıya gelmeyeceksiniz. İphone herkes tarafından çok sevilen ve kalitesini herkese kanıtlamış bir markadır. Kullanımının farklı olması da farkını ortaya koymaktadır. Birçok özelliği ile son zamanların en iyi telefonları arasındadır. Kalitesini kanıtlamış bir telefondan kullanıcılar çok daha fazla özellikler beklemekte ve sorun yaşamak istememektedir.

Gerekli Uygulamayı İndirin Filminiz herhangi bir sebepten dolayı yarım kalsa da istediğiniz zaman devam edebilecek ve bunu internete ihtiyacınız olmadan yapacaksınız.