Otel rezervasyon takip programı ücretsiz

Otel Otomasyon Sistemi

Finansal işlemlerde kayıt silinemez. Böylece kayıp ve kaçakların önüne geçilmiş olur. Program içerisindeki kritik tüm hareketler loglanır. Değişiklik ve silmeleri kimin ne zaman yaptığı ve eski değerleri raporlanabilir. Her kullanıcı tercih ettiği dilde programı kullanabilir. Türkçe,İngilizce,Rusça ve Fransızca dilleri ile program kullanılabilir. Kanal Yönetim Sistemi ile entegre çalışır.

Doluluk bilgileri otomatik olarak gönderilir. Rezervasyonlar otomatik olarak sisteme kayıt edilir. Otelin Kendi sitesindeki rezervasyon motoru ile entegre çalışır. Kesilen faturalar,alınan ödemeler,satın almalar muhasebe programında ilgili modüllere otomatik olarak aktarılır. Elle kayıt girmek zorunda kalmazsınız.

KonakSis Otel Otomasyon ve Kimlik Bildirim Sistemi İndir - Gezginler

Santrallerle entegre çalışarak odalardan yapılan görüşmeleri oda folyosuna otomatik olarak işler. Müşteri check-in yaptığında program otomatik olarak kart oluştur ve check-out yaptığında kartı iptal eder. Tüm kart hareketleri raporlanabilir. Polis ve Jandarma XML dosyaları otomatik olarak oluşturulur ve belirlenen saatte gönderim için ilgili programlar otomatik olarak açılır.

Tulip Hotels olarak, 1 yılı aşkın bir süredir Sistem Otel kullanıcısıyız. Şunu söyleyebilirim ki; satış sonrası destek mükemmel işliyor.

Otel Programı

Ek taleplerimiz olduğunda, yazılım ekibi bize her konuda yardımcı oluyor. Bugüne kadar hayır cevabı almadım hiç. En büyük avantajlarının bu olduğunu düşünüyorum. Personelim ve yönetim kadrom oldukça memnun çalışıyor. Sistem Otel PMS sistemi son derece kullanimi kolay ve pratik bir sistem.

Channel Manager baglantilariyla butun rezervasyonlar eksiksiz sisteme dusuyor ve oda uygunluklari ayarlaniyor. Ayrica, her turlu raporuda dogru olarak sistemden cekebiliyoruz.

  • OBS Otel 2.0;
  • Otel, Hotel, Motel, Pansiyon ve Termal Kaplıcaların kullanabileceği bir Resepsiyon yazılımıdır..
  • ücretsiz cep casus programı.

Buda bize finansal analizlerde son derece yardimci oluyor. Sistem otel programı ile çalışmak gerçekten bizler için bir ayrıcalıktır. Müşteri memnuniyetine önem verip bu kadar güzel servis sunmanız sizi diğer sistemlerden ayıran özelleğinizdendir Ayrıca hem uygun fiyat hemde sorunsuz iş birliği sizin rakiplerinizde olmayan özelliklerinizden. Bir önceki kullandığım program Opera programıydı.

Bu sistemden sonra Sistem otel kullanmak biraz zor oldu ama bazı şeylerin Operadan daha iyi çalıştığını fark ettim. Umuyoruz Sistem otel kendini geliştirerek daha iyi yerlere gelecektir. Sistem otel olarak öncelikle çalışanlara ve şirket sahiplerine teşekkür ederim. Oran Hotel olarak Sistem Otel programını ve diğer ürünlerini yıllardır kullanıyoruz, aynı zamanda destek hizmetlerinden de yararlanıyoruz.

  • Basit Otel - Kullanması basit, bulut tabanlı Otel Programı.
  • Otel otomasyon;
  • telefonla kamera izleme.
  • Sezonluk oteller için dondurma fırsatı;

Sistem Otel ile çalışmanın en büyük artısı günün her saatinde destek alabilmemiz. Telefonla aradıktan sonra en kısa sürede bir destek uzmanını tarafımıza yönlendiriyorlar ve sorunumuzun çözülmesini sağlıyorlar. Otel programı ve channel manager sistemi de kolay kullanıma sahip ve otel işleyişine ciddi anlamda destek sağlıyor. Sistemi şimdilik Türkçe, İngilizce veya Yunanca olarak kullanabilirsiniz. Diğer dil seçenekleri pek yakında kullanıma açılacaktır.

Ücretsiz Stok Takip Programı

Kullanıcılara farklı roller atanabilir. Bu kullanıcılar rollerinin sınırladığı yetkiler dahilinde sisteme ulaşabilir. Kullanıcıların tüm hareketleri tarihçeye yazılır. Sistemin kullanılmasına destek olmak amacıyla birçok videoya ilgili sayfadan erişim sağlanabilir.

Neden Sistem Otel?

Dünyanın her yerinden, tüm cihazlardan sisteme ulaşabilme özelliği vardır. Internet erişiminizin olması yeterli.

Denemesi Bedava

Otel, Motel, Pansiyon gibi konaklama tesisleri için kesin ve kolay bir çö KonakSis, şuanda ÜCRETSİZ olarak dağıtılmaktadır ve destekler olduğu sürece Rezervasyon Ekleme / Silme / Düzenleme Tera Su ve Tüp Takip Program. Online olarak geliştirilmiş ücretsiz otel programıve ücretsiz kimlik bildirim programı Rezervasyon Durumları(Bekliyor,Kullanıldı,İptal Edildi).

Hızlı, güvenilir ve bizi yer ve mekandan bağımsız hale getiren harika bir uygulama. Bu güzel program için çok teşekkür ederiz. Bizim gibi küçük otellerde kullanıma oldukça yatkın bir sistem.

Adonis Otel Programı

Değişiklik ve silmeleri kimin ne zaman yaptığı ve eski değerleri raporlanabilir. Kampanya fiyatlarımız yurtiçi satışlar için geçerlidir. Basit Otel tamamiyle küçük otellerin ihtiyaçları göz önünde bulundurularak geliştirilmiştir. Tarihçe sayesinde hareketleri görüntülenebilir. Müşteri memnuniyetine önem verip bu kadar güzel servis sunmanız sizi diğer sistemlerden ayıran özelleğinizdendir Ayrıca hem uygun fiyat hemde sorunsuz iş birliği sizin rakiplerinizde olmayan özelliklerinizden. Genel Özellikler Rezervasyon Rezervasyon yönetimi otellerin misafir kanadına açılan ve henüz müşteriyle ilk temas aşamasında hizmet kalitesi hakkında bilgi veren alanıdır.

Ayrıca donanım yatırımı yapmayarak ek kazanç sağlayın. Küçük ve butik otellerin ihtiyaçları doğrultusunda kullanım kolaylığı en üst seviyededir. HTML5 teknolojisi sayesinde çok performanslı çalışır. Sunucularımız üst düzey güvenlik sistemleriyle donatılmıştır.

Adonis Otel Programı

Bulut özelliği sayesinde yazılımımız otelinizde kurulum gerektirmez. Basit Otel sayesinde otel operasyonlarını kolayca gerçekleştirebilir, misafirlerinizi memnun etmek için daha çok vakit ayırabilirsiniz. Ayrıca gelişmiş raporlar sayesinde verilerinizi detaylı olarak analiz edebilir ve daha doğru kararlar vererek gelirlerinizi arttırabilirsiniz.

Kullanması basit Otel Programı. Otel operasyonlarını kolayca gerçekleştirin, gelirlerinizi arttırın. Nerede olursanız olun, sisteme anında ulaşın, otelinizi yönetin. Denemesi Bedava 15 gün boyunca ücretsiz bir şekilde, yazılımımızın tüm özelliklerini kendiniz keşfedin.

Kullanımı Basit

Rezervasyon Yönetimi Rezervasyon yaratma, check-in, walk-in, konaklama güncelleme, hesap yönetimi, check-out gibi temel işlemler kolayca yapılabilir. Misafir Profilleri Şahıs, şirket, acente bazında müşteri tanımlamaları detaylı şekilde yapılabilir. Oda Harcamaları Otel içinde satılabilir tüm ürün ve hizmetler sistemde tanımlanabilir ve harcamalar oda hesabına işlenir. Raporlar Otelinizi analiz etmenizi sağlayacak raporlar sayesinde daha doğru kararlar vererek gelirlerinizi arttırabilirsiniz.