Whatsapp sohbet yedegini bulma

Google Drive'da cihaz yedeklemelerinizi yönetme ve geri yükleme

Whatsapp mesajları nasıl geri yüklenir?

Instagram'dan bomba gibi yenilik! WhatsApp 'ta eski mesajları geri yükleme yöntemi WhatsApp 'ta yapılan ufak birkaç ayar sayesinde kaybolan eski mesajları geri getirebilmek mümkün.

  • Silinen WhatsApp konuşmalarını geri getirme?
  • Kaçırmamanız Gereken WhatsApp İpuçları ve Hileleri!
  • Size nasıl yardım edebiliriz?;
  • başkasının whatsapp konuşmaları görme programı.
  • spy software pc erkennen.
  • Google Drive'da cihaz yedeklemelerinizi yönetme ve geri yükleme - Android - Google Drive Yardım.

İşte hem Android hem de iPhone'larda eski WhatsApp mesajlarını geri getirme yöntemi. Eğer telefon numarası değişirse eski sohbetler çekilemiyor.

Diğer uygulamalar

Sohbet ve medyalarınızı Google Drive'a yedekleyebilirsiniz, böylece telefonunuzu değiştirirseniz Menü > Ayarlar > Sohbetler > Sohbet yedeği'ne dokunun. WhatsApp > Ayarlar > Sohbetler > Sohbet Yedeği'ne giderek ve Şimdi Yedekle'yi seçerek sohbetlerinizin yedeğini her zaman manuel olarak oluşturabilirsiniz.

Diğer Teknoloji Haberleri Tüm teknoloji haberleri. Amazon rekora koşuyor Teknoloji sektöründe çalışanların kazançları belli oldu Yerli 5G hamlesi Apple Türkiye fiyatlara zam yaptı!

Rezalet hata Instagram'dan bomba gibi yenilik! Bu gösterilerin sırrını biliyor musunuz?

WhatsApp Silinen Mesajları Geri Getirme 2016 Sesli Anlatım

Galatasaray Kara Mbodj'iyi istiyor Bu alışkanlıklar böbrekleri bitiriyor! Sigarayı bıraktıktan sonra ne oluyor?

Whatsapp’ta silinen mesajları geri getirme resimli anlatım (iPhone, Android)

İşte adım adım sigarayı bırakmanın yolları Köprüler yıkıldı, sahil yolu kapandı Antalya'nın Elmalı ilçesindeki selden şoke eden kare! Aliya İzetbegoviç İslam düşmanlarına karşı bakın nasıl ant içmiş!

Yedeklemeleri bulma ve yönetme

Konuşma geçmişini saklamanın daha pratik yolu ise, sohbet ekranınızdaki mesajları e-posta ile kendi mailinize göndermeniz. Telefona format attığımda kurulumda geliyor ama es geçiyorum.

WhatsApp konuşmalarınızı iCloud ile yedekleyebilirsiniz

Ben bilmek istiyorum bir numarani iki farkli iphone telefonunda farkli icloudla kullanmak oluyormu? Sedat Hutoğlu , Şubat 19, Bear not alma uygulaması alanında lider olma yolunda Bear uygulaması iOS için geliştirilen ve not almayı mevcut uygulamalar arasında en üst seviyeye Stats Zone Futbol İstatistik Uygulaması Futbol takımlarını takip etmek ve futbolcuların istatistik verilerini incelemek istiyorsanız ta Euro için en iyi cep telefonu uygulamaları Euro başladı ve kuşkusuz biz futbol severler milli takımımızın yanı sıra diğer ülke takıml Tufan49 21 Şubat at Güler 09 Temmuz at Leave a Reply Cevabı iptal et Comment.