Iphone 6s Plus yazılım güncelleme bilgisayardan

iPhone Temiz Bir Yazılım Yükleme İşlemi

Takip edilen cihazda sosyal ağ uygulamaları üzerinden gerçekleştirilen bütün sohbet iletişimleri hakkında bilgi edinin.

Apple iPhone 6s - Telefonun yazılımı nasıl güncellenir?

Seçilen uygulamaları engelleyin, cihazı kilitleyin ya da uzaktan içindekileri silin. Hangi uygulama olursa olsun, takip edilen cihaz üzerindeki bütün metinleri görüntüleyin. Hedef cihaz tarafından gönderilen ya da alınan bütün kısa mesajları inceleyin. Takip edilen kullanıcı tarafından ziyaret edilen bütün web sitelerini görüntüleyin. Ücretsiz Deneme süresi bitmeden iptal edin ya da üyeliğinizi aktif tutun! Çocuklarımın neler yaptığı konusunda beni haberdar ediyor — bu sayede onların iyi olduklarından emin oluyorum.

Aynı zamanda, ayarlarını değiştirerek hangi kontak kişilerinin, sitelerin ya da uygulamaların engelleneceğine karar vermek de beni memnun ediyor.

Iphone 6s Plus yazılım güncelleme nasıl yapılır

Eğer karşılaşırsam, bütün şüpheli kontak kişilerini silebilirim. Modern ebeveynler için iyi bir seçim. Her ebeveyn için çocuklarının güven olmasını sağlamak temel bir önem taşır. Ve mSpy kızımın yanında olamadığım zamanlarda ona göz kulak olmama yardımcı oluyor. Yanlarında olmadığımda, çocuklarıma göz kulak olmak için iyi bir uygulama arıyordum.

 1. döviz ve altın takip programı?
 2. iPhone 6 Plus yazılım hatası » Sayfa 1 - 1.
 3. iphone 7 Plus teknik servis takip.
 4. iPhone Temiz Bir Yazılım Yükleme İşlemi | iPhone'unuza Özel?

İnternetin fırtınalı denizin çocuklarımı güvende tutmamı sağlıyor. Uygulama genel olarak yasal takip kullanımı için tasarlandı ve yazılımı kurmak için elbette ki meşru nedenler bulunuyor. Mesela şirketler, çalışanlarını şirket telefonlarını güvenlik amacıyla takip ettiği konusunda bilgilendirebilir. Hepimiz ahlaki değerleri hiçe sayan çalışanlar ya da tehlikede olan çocuklar için kaygılanmak zorunda olmadığımız ideal bir dünyada yaşamayı çok isterdik.

Güncellemeyi edinin

Ne yazık ki, her gün bir sürü tehlikenin bizi ve sevdiklerimizi çevrelediği bir dünyada yaşıyoruz. Bu yüzden, işimizin büyüdüğünü ve çocuklarımızın mutlu, sağlıklı ve tabi ki emniyetli genç yetişkinler olarak yetiştiğini görmemiz için gereken güvenlik tedbirlerini almak için elimizden geleni yapmalıyız.

 • Aygıtınızı kablosuz olarak güncelleme;
 • Güncellemeye başlamadan önce.
 • Yardıma mı ihtiyacınız var?;
 • Ürüne Göre İndirmelere Gözat.
 • iphone 6s yazılım yükleme nasıl yapılır.
 • facebook takip etme özelliğini kapatma;

İşte mSpy burada işinize yarıyor. Takip uygulamasına yerleştirilen gelişmiş yazılım teknolojisi sayesinde ebeveynler ve işverenler kendileri için en değerli olan şeyleri ve kişileri koruyabiliyorlar. Aşağıdakiler tüm iş sahipleri tarafından sağlanmalıdır:.

iphone 6s Plus yazılım güncelleme nasıl yapılır

Akıllı bir telefona ya da tablete kurulur kurulmaz, mobil takip uygulamamız arama kayıtları, GPS konumu, epostalar, tarama geçmişi, metin mesajları, sohbetler, fotoğraflar ve videolara varana kadar herşeyi takip etmeye başlar. Nerede olursanız olun aradığınız bilgilere ulaşabileceksiniz.

Aynı plus cihazından tekrar aldım fakat Buda öyle çıktı. Ne yapmam Lazım acaba.

 • beni takip etmeyenlere dm atma!
 • bilgisayar kontrolü;
 • whatsapp izleme yukle.
 • iOS 11'e güncelleme - Apple Destek.
 • iphone 7 ücretsiz casus yazılım.
 • arama engelleme samsung s6;

Tekrar 6 ya Geçmek istemiyorum. Yoksa Zorlu'ya gidip Hatasız bir cihaz bulana kadar değişip durmalımıyım: Cihazınızda jailbreak falan var mı? Ağ ayarlarınızı sıfırlayıp OpenDNS falan kullanarak güncelleme yapmayı dener misiniz? İsterseniz cihazınızı bilgisayardan iTunes üzerinden de güncelleyemeyi deneyebilirsiniz.

Apple Footer

İndir ve Yükle seçeneğine dokunun. Mobil takip yaziliminin bütün gücünü kullanın mSpy premium mSpy standart. Modern ebeveynler için iyi bir seçim. Cihazı Zorlu'dan aldım gidip değişimini Yaptım yazılım Hatası dediler. Parolanızı unuttuysanız yardım alın.

Bu mesaja 1 cevap geldi. Yok hocam hiçbir Şeyini ellemedim. Yedekleme oluşturun İhtiyacınız olması halinde önemli bilgilerinizin bir kopyasına sahip olabilmeniz için iPhone, iPad veya iPod touch'ınızı yedekleyin. Aygıtınızı nasıl yedekleyeceğinizi öğrenin.

Yazılımınızı iOS'in en son sürümüne güncelleyin. Apple Watch mu kullanıyorsunuz? Yardıma mı ihtiyacınız var? Aygıtınızın uyumlu olup olmadığına bakın.

Kişiselleştirme ve bağlantı

iPhone, iPad veya iPod touch'ınızı kablosuz olarak veya iTunes'u kullanarak Ayarlar > Genel > Yazılım Güncelleme'ye dokunun. yapamıyorsanız güncelleme işlemini güvendiğiniz bir bilgisayarda iTunes'u kullanarak tamamlayabilirsiniz. MacBook Pro () için macOS High Sierra Ek Güncellemesi'ni macOS High Sierra Ek Güncelleme, Touch Bar'lı MacBook Pro () bilgisayarlarının Mac'inizde Yazılım Güncellemesi'ni nasıl kullanacağınızı öğrenin.