Iphone 8 Plus görüşme kayıt programı ücretsiz

iPhone Konuşma Kaydetme Ücretsiz Nasıl Yapılır?

Ve keyif için ya da şantaj ya da başka durumlar için konuşmayı kayıt ediyorsak biz de bir suç işlemiş sayılır.

En İyi iPhone Telefon Görüşmesi Kaydetme Uygulamaları

Bunun için konuşma ses kaydı yaparken amacımızı yeniden gözden geçirelim. Başlığımızda da belirttiğimiz gibi bu yazımızda iPhone kullanıcıları için yapmakta olduğumuz bir konuşmayı nasıl ses kaydına alırızı anlatmaya çalışacağız.

Ancak detaylara girmeden önce eğer başınız dertte ise ve bir ses kaydını almak için geç kaldıysanız mahkeme kararı ile kişi ile yaptığınız görüşmelere ulaşabilir ve hakkınızı arayabilirsiniz. Android işletim sistemi kullanan Samsung, LG gibi modellerde bu durum doğrudan yapılıyorken iPhone için alternatif yollar denemek gerekiyor. Bu yüzden diğer telefonlarda basitçe yaptığımız bazı işlemleri iPhone telefonlarımızda yapmamız güç olabiliyor.

 • iphone 6s da görüşme kaydı nasıl yapılır.
 • Ses Kayıt Programı (Cihazı).
 • whatsappta silinen mesajlar nereye gidiyor?
 • App Store Önizleme;
 • telefon takip ediliyor mu.

Fotoğraf aktarmak, mp3 indirmek gibi…. Ses kaydına dönecek olursak, bunun için bir uygulama indirmemiz gerekiyor.

 1. ebeveyn kontrolü programı!
 2. ios jailbreak yapmadan uygulama yükleme.
 3. güzellik salonu müşteri takip programı.

Uygulamanın ücretsiz versiyonları ya da Tükçe olanları da mevcut ancak Call Recorder — IntCall kadar güvenilir ve gerçekten ihtiyaçlarınızı karşılar mı deneyerek görebilirsiniz. Sürekli kendini geliştiren uygulama ilk önce iPhone 4 için çıkmıştı ve şimdi iPhone 5, iPhone 6 ve iPhone 7 için de versiyonları mevcut. Call Recorder — IntCall iphone için indirmek ve uygulama hakkında, nasıl kullanılır, nasıl kayıt yapılır, karşı tarafa belli etmeden kayıt yapmak mümkün müdür tüm detayları ile bilgi almak için aşağıdaki konumuza göz atabilirsiniz.

ARAMA KAYDEDİCİ PROGRAM 2017-2018

Kwai indir Ücretsiz sosyal video ağı uygulaması. Konumuz için inceleyeceğimiz program ise ses ve görüşme kayıt programları olacak.

Çağrı Kayıt Cihazı

Mesela ortada bir hakaret varsa ya da bir itiraf söz konusu ise ses kaydı mahkemeye sunulacak en somut delillerden bir tanesidir. Nerede olursanız olun aradığınız bilgilere ulaşabileceksiniz. Lütfen soru sormaktan çekinmeyiniz. WhatsApp WhatApp gibi popüler iletişi uygulamalarını takip edin. TapeACall'u seçtiğiniz için teşekkürler! Çağrı buluta kaydedildikten sonra, devam edin ve kaydı araştırın, oynatın ve indirin.

Genel olarak kullanıcı için en uygun program ise ücretsiz olması ve kolay kullanabiliyor olmasıdır. Yani kayıt etmek istediğimiz sesi birkaç tuş işlemi ile başlatmak veya bitirebilmek olmalıdır yada istediğimiz ses formatına çevirmek ve paylaşabilmek olmalıdır. Android cihazlar için bu uygulamalar biraz daha fazla ve ücretsiz olabilir ama iphone için biraz sıkıntı olabilir yani apple storede istediğiniz uygulamaları bulamayabilirsiniz.

iphone 8 Plus görüşme kaydı programı

Sizin için 3 ader iphone uygulamasını inceledik. İlgili İçerikler Yazarın Diğer İçerikleri.

 1. ‎TapeACall Lite: Çağrı Kayıt App Store’da?
 2. iphone 6s Plus arama kaydı süresi?
 3. iphone 6 Plus yazılım güncelleme yok;
 4. iPhone Ekran Görüntüleri.
 5. görüşme kaydedici apk indir.
 6. whatsapp sohbet silerken medyada siliniyor.

Apple Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası. Sadece isminizi girmenizde yeterlidir.

Spam koruması amaçlıdır ve kesinlikle paylaşılmamaktadır. Artı Puan 6 Eksi Puan   Yanıtla. Artı Puan 1 Eksi Puan   Yanıtla.