Bilgisayar casus program


İnternette girilen ve gezilen bütün web sitelerini ekran görüntüsü ile beraber kaydeder ve listeleyerek size gönderir. Sizin belirleyeceğiniz aralıklarla bilgisayarın ekranının görüntüsünü alır ve kaydeder.

mSpy Bilgisayar: PC ve Mac için Yeni Casus Yazılım

Casus Bilgisayar , gerçek zamanlı bir bilgisayar takip programıdır. Programı yüklediğiniz bilgisayarda neler olup bitiyor, hangi sitelere. 40'dan fazla benzersiz özellik ile, FlexiSPY iş verenler ve aileler için geliştirilmiş dünyanın en gelişmiş bilgisayar casus programıdır.

Bilgisayarınız da açılan veya çalıştırılan bütün komutları, dosyaları kaydeder ve listeler. Bilgisayarınız da açılan veya silinen bütün dosyaları kaydeder ve listeler. Bütün bu bilgileri sizin belirleyeceğiniz aralıklarla e-mail adresinize gizlice gönderir. Çünkü; siz sadece mail adresinizi giriyorsunuz, gerekli olan bilgileri program kendiliğinden otomatikmen gönderiyor, yinede istediğiniz bilgileri kendiniz ayarlamak isterseniz; aşağıda belirttiğimiz terimler ve karşılıkları ile programı kendinize özgün olarak kullanabilirsiniz;.

Bu butonu tıklayarak yazılan sohbetleri,mailleri ve şifreleri görebilirsiniz. Bu butonu tıklayarak gezilen web sitelerinin listesini görebilirsiniz. Bu butonu tıklayarak uygulamaların listesini görebilirsiniz. Bu butonu tıklayarak ekran fotoğraflarını görebilirsiniz. Bu butonu tıklayarak açılan, silinen dosyaları görebilirsiniz.

  • BiLGiSAYAR CASUS PROGRAMI - FLEXİSPY NASIL YÜKLENİR VE.
  • iphone orjinal yazılım yükleme.
  • flexi spy indir!

Programa girmek için kullanacağınız şifreyi belirleyin. Programı görünür yapmak için basmanız gereken tuşları belirlerleyebilirsiniz.

Ziyaretçi Puanı

Burayı işaretleyerek anti spy taramalarını atlatabilir, programın anti-virüslere karşı tanınmasını engelleyebilirsiniz. Buradaki bütün kutuları işaretleyin.

Burayı tıklayarak bilgilerin gönderilmesini istediğiniz e-mail adresini belirleyin. Programın başkaları tarafından farkedilmemesi için her zaman gizli mod da tutun.

Bilgisayar casusu vs. telefon casusu

Android telefonlar ve İphone lar için mükemmel takip özelliği sunan Flexispy şimdide sizlere bilgisayar casus programı alanında bir numara özelliklere sahip yeni versiyonunu sunmaktan gurur duyar, evet artık flexispyın bilgisayar ve mac lar için olan versiyonuda sonunda kullanıcılarının hizmetine sunuldu. Ayrıca; aynı zamanda program ebeveynlerin çocuklarının bilgisayar başında neler yaptığını görmek ve topladıkları bu bilgilerle kötü içerikli veya kötü niyetli bilgisayar kullanımını en aza indirmeyi amaçlayan bir yazılımdır. Flexispy bilgisayar casusu ile aşağıdakileri yapabilirsiniz: Burayı işaretleyerek anti spy taramalarını atlatabilir, programın anti-virüslere karşı tanınmasını engelleyebilirsiniz. Eğer bir iş sahibi, bir yönetici ya da ilgili bir ebeveyn iseniz, bu yazılımı çalışanınızın veya çocuğunuzun masaüstü bilgisayarına kurmak için birçok geçerli nedeniniz bulunmaktadır: Tek söylemek istediğimiz, iyi, kaliteli, güvenilir, parasını karşılayan bir telefon casus yazılım arayacaksanız böyle bir yazılımın hemen hemen elinizde olduğunu söyleriz.

Kaydedilen tüm içeriği siler. Bu sayfada yapılan işlemleri iptal eder. Bu sayfada yapılan işlemleri kaydeder.

Bilgisayar casus programları ne işe yarar?

Programı bilgisayarından kaldıramayan kullanıcılar için "uninstall" kaldırma açıklaması:. İşverenler için gözlerinin işgücünün üzerinde olması çok önemlidir. Denetlenmeyen çalışanların şirket zamanını boşa harcama eğilimleri vardır, video izleyerek ya da arkadaşlarıyla çevrim içi sohbet ederek saatler geçirebilirler, ya da verimsiz çalışma alışkanlıkları yüzünden normalde olabileceklerinden daha da verimsiz olabilirler. Bilgisayarlar için mSpy size çalışanların iş saatlerindeki tüm faaliyetlerini yakından görme imkânı sağlar.

Toplanmakta olan bu bilgiler, örneğin zaman etüdü yapmakta kullanılabilir veya çalışanların karşılığında maaş aldıkları kıymetli şirket zamanını israf etmeden işlerine odaklanmalarının temini için fayda sağlayabilir. Şirket casusluğu giderek yayılmakta olan bir sorundur ve mSpy gibi bir masaüstü bilgisayar gözetleme sistemi kullanmak sureti ile şirketinizin bu tip bir sıkıntıdan koruyabilirsiniz. Çocuklarının çevrim içi faaliyetlerini izlemek için ebeveynlerin çok sayıda gerekçesi vardır. İlk olarak, ebeveynlerin çoğu çocuklarının çevrim içi olarak harcadıkları zamanın çok fazla olmadığından emin olmak isterler.

İnternet hem yetişkinler hem de çocuklar için son derece bağımlılık yapıcı olabilir, ama çocuklar için okul ödevlerine ve fiziksel egzersizlere, yüz yüze iletişime ve en basitinden bilgisayar ekranından uzak vakit geçirmek ve temiz hava almak gibi diğer aktivitelere yeterli zaman ayırmak gerçekten oldukça önemlidir.

Bilgisayarlar için mSpy ile, çocuklarınızın çevrim içi ne kadar zaman geçirdiklerini tam olarak görebilecek, ve belki de en önemlisi, çevrim içi oldukları zamanlarda neleri görüntüleyip neleri paylaştıklarını öğrenebileceksiniz. Çocuklar çevrim içi olası her türden tehlikeye maruz kalmaktadırlar. Gün geçmiyor ki İnternette karşılaştıkları çevrim içi zorbalar, cinsel avcılar ya da diğer kötü adamların kurbanı olmuş bir çocuğun yer aldığı bir trajedi haberlerde yer almasın. Fakat bu aşırı, ama yine de maalesef çok yaygın olan tehlikelerin haricinde, çocuklar rutin olarak ebeveynlerini endişelendirmekte olan pornografi veya diğer sakıncalı içeriklere de maruz kalmaktadırlar.

  1. kütüphane takip programı veritabanı;
  2. iphone ile android takip.
  3. casus yazilim kullananlar.
  4. Editörümüzün Puanı.

Çoğu ebeveyn çocuklarının kendi vücutlarını sergileyen resim ve videolarını çekerek internet üzerinden paylaştıklarını öğrenmiş olsalardı, kesinlikle şaşkınlığa uğrarlardı. Birden fazla durumda, bu türden gizli bir izleme hayat kurtarmıştır, diğer binlerce olayda ise ebeveynler olası sorunlar ciddi birer dert haline gelmeden önce bunları fark etme ve yakalama imkânı bulmuşlardır. Ardından, kurulum talimatlarını içeren bir e-posta alırsınız.

Bilgisayar Casus Proğramı - PcDedektif

Talimatlar size kendi kişisel güvenli mSpy hesabınıza nasıl giriş yapacağınızı gösterecek ve buradaki Kontrol Panelinden hedeflenen bilgisayara yazılımı kurmak amacıyla kurulum sihirbazını nasıl kullanacağınızı öğreneceksiniz. Yazılım kurulduğunda, sessizce çalışacak ve hedeflenen bilgisayarda gerçekleşen bütün faaliyetleri kişisel hesabınızın Kontrol Panelini kullanarak uzaktan gözetleyebileceksiniz.

Yazılım, ekran görüntülerini screenshots otomatik olarak kaydedecek ve bu suretle ziyaret edilen internet sayfalarının içerikleri ile kullanılan program ve uygulamaları görüntüleyebileceksiniz. Bu özellik hedef bilgisayarda basılan tuşların her birini, sonrasında içerik kullanıcı tarafından silinse bile, kaydeder. Aranan kelimeleri, e-posta ve sohbet içeriğini ya da bilgisayara girilen herhangi bir metni görebileceksiniz.

Yazılım, gerçekleşen tüm aktivitelerin kaydını tutmak suretiyle çevrim içi seansların sürelerine, başlayış ve bitiş zamanlarına dair bilgi verir - bu özelliği çocuğunuzun ya da çalışanınızın çevrim içi alışkanlıkları hakkında size istatistiksel rapor vermesi amacıyla ayarlayabilirsiniz. Bilgisayarlar için mSpy kullanımda olduğuna dair hiç bir belirti olmaksızın sessizce çalışır.