Iphone X yazılım güncelleme sorunu


Yalnızca tekrar indirebileceği uygulama verilerini kaldırır ve verilerinizin hiçbirini kaldırmaz veya yerini değiştirmez.

iPhone'lar için yeni güncelleme (iOS 11.4.1 yayınlandı)

Aygıtınızda hâlâ yeteri kadar alan yoksa aygıtınızı güncellemek için iTunes'u kullanabilirsiniz. Uygulamalarınızın ve içeriğinizin kullandığı alan hakkında daha fazla bilgi edinin. Güncellemenin indirilme süresi, güncelleme boyutuna ve internet bağlantınızın hızına bağlı olarak değişiklik gösterir. İndirme işlemini hızlandırmak için başka içerik indirmekten kaçının veya mümkünse bir Wi-Fi ağı kullanın.

Yazılım güncelleme olup olmadığı denetlenirken bir hata oluştu. Artık internete bağlı olmadığınız için iOS doğrulanamadı.

iTunes ile Güncellemeyi Deneyin

Aynı ağı kullanarak aygıtınızı tekrar güncellemeyi deneyin. Bu iletilerden birini görmeye devam ediyorsanız aygıtınızı başka bir ağ kullanarak güncellemeyi deneyin veya aygıtınızı iTunes ile güncelleyin.

İndirme işlemi uzun sürüyorsa

iOS , sorun gidermeler içerir ve iPhone'unuzun veya iPad'inizin güvenliğini artırır. Apple yazılım güncellemelerinin güvenlik içeriğiyle ilgili bilgi için lütfen şu iPhone Pil Sağlığı (Beta), iPhone X kullanıcıları için yeni Animoji ve daha. iTunes'u güncellemek için OS X Yosemite ve sonrası veya Windows 7 ve , , , ve ; "Yazılımı indirmeyle ilgili bir sorun oluştu.

Birden fazla ağ ile güncellemeyi denedikten sonra sorun tekrar ortaya çıkarsa güncellemeyi kaldırın. Güncellemeyi yüklüyorsanız  ilerleme çubuğu yavaş ilerliyor gibi görünebilir.

'iOS Güncelleme Yüklenemedi' Hatası ve Çözümü - Tamindir

Bir güncellemenin süresi, güncellemenin boyutuna ve aygıtınızdaki dosya sayısına bağlıdır. Kablosuz olarak güncelleme yapıyorsanız aygıtınızı bir güç kaynağına bağlı tutun. Hâlâ bir hata görüyorsanız  Apple Destek bölümüne ulaşın.

 • Aldığınız hata numarasını veya iletiyi seçin.
 • arama engelleme samsung note 4 mini.
 • uzaktan cep telefonu ile kamera izleme!
 • 'iOS Güncelleme Yüklenemedi' Hatası ve Çözümü!
 • Apple iPhone X Yazılım Güncelleme.
 • iOS güncelleme ve geri yükleme hatalarıyla ilgili yardım alma.

Hata , veya 'ü görüyorsanız bu adımları kullanın. Hata 53'ü görüyorsanız bu adımları kullanın.

Güncelleme için yeterli alanın olmaması

Yine aynı hatayı görüyorsanız  Apple Destek bölümüne ulaşın. Hata 'i veya "Gereken kaynak bulunamıyor" iletisini görürseniz aygıtınızda yetkisiz iOS değişiklikleri   "yazılım kırma" işlemi yapılmış olabilir.

 1. Öncelikle aşağıdaki adımları deneyin.
 2. iPhone X’deki önemli sorunları çözen iOS 11.1.2 güncellemesi yayınlandı!
 3. iOS 11 güncellemeleri hakkında.
 4. iPhone X Güncellemesi Nasıl Yapılır – iOS Son Sürüm;
 5. iOS 11.4.1;

Aygıtınızı iOS'in en son sürümüne geri yüklemek için  kurtarma modunu kullanın. Öncelikle aşağıdaki adımları deneyin En son iTunes sürümünü edinin.

iTunes ile Aranız İyi Değilse:

Dilerseniz güncelleme işlemini reddetme şansınız var. Artık internete bağlı olmadığınız için iOS doğrulanamadı. Güncellemenin hangi saat aralıklarında yapılmasını istediğinizi belirtebilirsiniz. Bazı iPhone 7 ve 7 Plus aygıtlarında ses ve dokunma ile ilgili geri bildirimin çalışmadığı bir sorunu düzeltir Serviste özgün Apple parçalarının takılmadığı bazı iPhone 6s ekranlarında, ekrana dokunulduğunda aygıtın tepki vermediği bir sorunu çözer   Not: Geçtiğimiz günlerde iOS 11'in kontrol merkezinde bir sorun olduğu iddiası ortaya atılmıştı. Yine aynı hatayı alırsanız aşağıdaki adımları deneyin. Wed Apr 25

Aygıtınız geri yüklenmiyorsa ve "bilinmeyen bir hata oluştu [hata numarası]" iletisini alıyorsanız  bu adımları kullanın. Yine aynı hatayı alırsanız aşağıdaki adımları deneyin.

Aldığınız hata numarasını veya iletiyi seçin Ne yapmanız gerektiğini öğrenmek için, karşılaştığınız hatayı seçin: Aygıtınızın, Apple'ın ve iTunes'un birbiriyle iletişim kurabildiğinden emin olun Hata 'i görüyorsanız iTunes gerekli yazılımı indiriyor demektir. Aşağıdaki hatalardan birini görüyorsanız bilgisayarınız Apple sunucularına ya da iPhone, iPad veya iPod touch'ınıza bağlanamıyor olabilir: Üçüncü taraf güvenlik yazılımınızı kontrol edin.

iPhone X Güncelleme Nasıl Yapılır?

Güvenlik yazılımınızı kontrol edin Hata 9'u görüyorsanız bu adımları kullanın. Hata 2, 4, 6 veya 'i görüyorsanız üçüncü taraf güvenlik yazılımınızı kontrol edin. Ardından  USB bağlantınızı kontrol edin. USB bağlantılarınızı kontrol edin Hata , veya 'ü görüyorsanız bu adımları kullanın. Her adımdan sonra yeniden deneyin: