Whatsapp sohbet yedeği silme

Whatsapp sohbet gemişi yedeği silme iphone

Google Drive sayfasında sağ üstteki dişli simgesine tıklıyor, ardından Ayarlar bağlantısına tıklıyorsunuz.

Öne çıkan videolar

Facebook sayfalarımı birleştiremiyorum olmuyor. O dosyaları bul sil. Benim şöyle bir sorunum var: Benimki dosyalar klasörü içinde bir klsörde kayıt oluyor. Whatsapp'ı komple sildiğinde silinebilir ya da kendin silebilirsin.

Karşınıza gelen pencerede ise Uygulamaları yönet seçeneğine tıklıyorsunuz. Uygulamaları yönet sayfasında ise Whatsapp uygulamasını görene kadar aşağıya iniyorsunuz. Dahili hafızadaki yazışmalar, dosyalar, Whatsapp sunucularındaki yedekler silinmeyecek. Benim şöyle bir sorunum var: Ancak whatsapp hep en son yedeği yüklüyor. İstediğim yedeği nasıl seçebilirim? Dosya yöneticisinden whatsapp datebases bölümünden halletmek istedim ama orada da sadece bir haftalık yedekler saklanıyor. Ancak dahili yedekler bir tane değil birkaç farklı yedek oluyor ve onlarda epey geri gidebiliyor.

Cloud hesabınıza giriş yaparak, yedeklemeleri tarihleri ile birlikte görebilirsiniz.

Öncelikle bu klasörleri tamamen silin. Android tefonlarda Whatsapp database klasöründe geçmiş tarihli konuşma yedekleriniz tutulmaktadır.

  • tarayıcıdan facebook şifresi öğrenme.
  • WhatsApp Sohbet Yedeği Silme Nasıl Yapılır.
  • iphone yazılım güncelleme fiyatı?

Dosya isimlerinden yedekleme yapılan tarih bilgilerini görebilirsiniz. Özellikle iPhone telefonlarda iPhone backup tool yazılımı ile geçmiş yedekler kurtarılmaktadır. Telefonunuzu tekrar bilgisayara takarak , iTunes vb. Yukardaki tüm kontrolleri yaparak gerekli dosyaları sildiyseniz, Whatsapp konuşma geçmişiniz kesinlikle kurtarılamaz! Sadece profesyonel bir dosya kurtarma sistemi ile son 7 günlük konuşma geçmişiniz kurtarılabilir fakat bu tarz sistemler de oldukça pahalıdır.

WhatsApp Sohbet Yedeği Silme Nasıl Yapılır

Whatsapp hakkında merak ettiğiniz tüm bilgiler için ilgili makalelerimizi okuyabilirsiniz. Mesajlarınızı ve eklerinizi WhatsApp'a geri yüklemek için yedeklemenizi kullanabilirsiniz.

Mac'inizi kullanarak yedekleme silme

WhatsApp yedeklemelerinizi aşağıdaki talimatları takip ederek silebilirsiniz: Başlamadan önce, lütfen şunları dikkate alın: Sohbet Geçmişi Yedek dosyaları. Android cihazlarda yedeklenen sohbet geçmişini silmek için şunları yapın: geçmişini messemfuardekor.com dosyalarında saklar ve her gün yedek olarak Peki yedeklenen WhatsApp sohbet geçmişleri tamamen nasıl silinir?.

Yedeklemeleri durdurabilir ve silebilirsiniz, ancak yedeklemenin içindeki dosyalara bakamazsınız. Yedeklemeleri silme veya durdurma Google Drive'da yedeklemenizin büyüklüğünü görebilirsiniz.

Whatsapp Yedeklenmiş Sohbet Geçmişi Nasıl Silinir

Google Drive uygulamasını açın. Silmek istediğiniz yedeklemenin yanındaki Diğer simgesine dokunun. Yedeklemeyi kapat 'a dokunun.

Bu makale faydalı mıydı? Android Bilgisayar iPhone ve iPad Diğer. Yardım Google Fotoğraflar, Google Drive'la nasıl çalışır?