Iphone 6s da görüşme kaydı nasıl yapılır

iPhone Arama Kaydetme Uygulamaları Görüşme Kaydetme

iPhone'da görüşmeler nasıl kayıt altına alınır

Ancak yaptığınız görüşme kaydının başarısı, telefonunuzun modeline ve kullandığınız kaydetme seçeneklerine göre değişiklik gösterebiliyor. Eğer istediğiniz gibi bir uygulama bulamıyorsanız ya da bulduğunuz uygulamayı telefonunuz desteklemiyorsa, sizin için harika bir alternatif uygulama mevcut: Ne zaman bir konuşma yapsanız, 4 tuşuna basarak konuşma kaydını başlatabilir ve yine 4 tuşuna basarak kaydı durdurabilirsiniz. Kayıt başladığında, başladığına dair çıkan bir ses, görüşmedeki kullanıcıların bu durumdan haberdar olmasını sağlıyor.

  • whatsappta silinen mesajlar bulunurmu;
  • facebook hackleme indir.
  • telefon görüşmesini kaydeden program android!

Arama bittikten sonra Google Voice hesabınıza girerek konuşmanızı internet üzerinden dinleyebilir, indirebilir veya paylaşabilirsiniz. Üstelik bunlar için hiçbir bedel ödemeyeceksiniz.

App Store Önizleme

Ana Sayfa iOS iPhone'da telefon görüşmesi yaparken ses kaydı nasıl için indirmek ve uygulama hakkında, nasıl kullanılır, nasıl kayıt yapılır. Görüşme sırasında konuşulan önemli bir şeyi hatırlamanız gerektiğinde yapacağınız bir şey yoktur. Ancak, iPhone konuşma kaydetme ücretsiz.

Google Voice uygulamasının dezavantajı ise sadece gelen aramalarda kayıt yapabiliyor olması. Bunu saymazsak, Google Voice telefon görüşmesi kaydetmek için hemen hemen her telefona uyum sağlayabilecek en iyi uygulamalardan biri. Benim canımı sıkan ne biliyormusunuz? Asus arama ayarlarının içinden ses kayıt ayarlarının açtım bir de e-posta programı indirip kurdum yakınım olan birine verdim ne konuda konuşsun benim haberim oluyorum.

Yeni yayınlanan Ses Kaydedici Başarılı bir uygulama olmuş indirmenizi tavsiye ederim.

İphone ses kaydedici %100 çalışıyor

Beni sonraki yorumlar için e-posta ile bilgilendir. Beni yeni yazılarda e-posta ile bilgilendir.

Çağrı Kayıt Cihazı

Kayıtlar anında kullanıcıya sunulur ve kayıt için çeşitli paylaşım seçenekleri bulunur. Bunu saymazsak, Google Voice telefon görüşmesi kaydetmek için hemen hemen her telefona uyum sağlayabilecek en iyi uygulamalardan biri. Blackberry Key2 için video yayınlandı. Bu kadarı da olmaz ayak üstü adam silkiyorlar. Bu tür bir işleme başlamadan önce bazı önemli kurallar da mevcut tabii ki. DIZO Eylül 7, at 3:

Acer Nitro serisi bilgisayar ve monitörler oyuncuları tatmin edecek. Essential Phone iptal edildi. Blackberry Key2 için video yayınlandı. Android işletim sistemi kullanan Samsung, LG gibi modellerde bu durum doğrudan yapılıyorken iPhone için alternatif yollar denemek gerekiyor.

Bu yüzden diğer telefonlarda basitçe yaptığımız bazı işlemleri iPhone telefonlarımızda yapmamız güç olabiliyor. Fotoğraf aktarmak, mp3 indirmek gibi….

Sonunda ! İphone telefon görüşmesi ses kayıt » Sayfa 1 - 3

Ses kaydına dönecek olursak, bunun için bir uygulama indirmemiz gerekiyor. Uygulamanın ücretsiz versiyonları ya da Tükçe olanları da mevcut ancak Call Recorder — IntCall kadar güvenilir ve gerçekten ihtiyaçlarınızı karşılar mı deneyerek görebilirsiniz. Sürekli kendini geliştiren uygulama ilk önce iPhone 4 için çıkmıştı ve şimdi iPhone 5, iPhone 6 ve iPhone 7 için de versiyonları mevcut.

Call Recorder — IntCall iphone için indirmek ve uygulama hakkında, nasıl kullanılır, nasıl kayıt yapılır, karşı tarafa belli etmeden kayıt yapmak mümkün müdür tüm detayları ile bilgi almak için aşağıdaki konumuza göz atabilirsiniz. Kwai indir Ücretsiz sosyal video ağı uygulaması. Iphone X için deneyeceğim, herhangi bir problem olur mu?

iPhone’da telefon görüşmesi yaparken ses kaydı nasıl yaparım?

Save my name, email, and website in this browser for the next time I comment. Notify me by email when the comment gets approved.

Tek yapmanız gereken şey App Store'dan haberde bahsedilen uygulamayı indirmek.

Günün ücretsiz iOS uygulamaları, iPhone duvar kağıtları ve en yeni Apple haberleri ücretsiz mailinize gelsin. Konu ile ilgili sorularınıza en geç 24 saat içinde yanıt vermeye çalışacağız. Lütfen soru sormaktan çekinmeyiniz.