Uzak masaüstü izleme programı


Anlık izleyici tüm çekilen fotoğrafların slayt gösterisini izlemek ve belirli bir zamanda geri alma olanağı sağlar. Sistem Olaylar Sistem başlatma, kapatma ve kullanıcı oturum açma yanı sıra, istemci bilgisayarın uyku saati yapın. Çıkarılabilir Aygıt Cihaz adını, cihaz kimliğini girin, bloke olsun ya da olmasın ve çıkarılabilir diskte uygulanan eylemleri görün. Ağ Trafiği Gönderilen ve istemci bilgisayar tarafından alınan ağ trafiğini görüntüleyin.

Uzak Masaüstü İçin Gerekli Ayarlar

Toplam trafik yanı sıra, her uygulamanın trafik kullanım da kaydedilir. Anahtar Kelimeler Tuş vuruşlarını, pano içeriğini, pencere başlığı, belge yolu, yazdırma işi adı ve web sitesi başlıktan önceden ayarlanmış anahtar kelimeleri algılar. Damgası, eylem, başlık ve içerik kayıt ile birlikte, bir ekran görüntüsü de alınacaktır ve anahtar kelime yakalanan her bir anlık bildirim hemen yöneticinin tarafına gönderilir.

FTP Dosya Transferi FTP upload ve download edildiğinde zaman, ana bilgisayar adı, liman, kullanıcı adı, şifre ve içeriğe göre kaydedilir. Yüklemeler Kullanıcının web üzerinden indirdiği dosyaları açın. Tüm dosyaların nereden ve ne zaman indirildiğini görün.

Gerçek Zamanlı Uyarı Çıkarılabilir disk yerleştirme, belge yazdırma, trafik aşımı vb. Bu özellik, önemli belgeleri korumaya yardımcı olur.

Web Sitesi Filtreleme İstediğiniz zaman belli siteleri belirli zamanlarda engelleyebilirsiniz ve ulaşımı kesebilirsiniz. Çalışma saatleri içinde erişilen sosyal medya ve alışveriş web sitelerini engelleyebilirsiniz. Uygulama Filtreleme Bir program ya da kalıcı ya da herhangi bir istenmeyen program engellemek, yanı sıra programın günde nasıl kullanılabileceğini kadar belirleyecek. Mesajlaşma uygulamalarının herhangi birini engelleyebilirsiniz. Ağ Trafiği Sınırlandırılması Belirtilen uygulama için gelen ve giden trafiğin günlük olarak belirleyebilmesi.

Serin uzaktan canlı masaüstü özelliği tek bir pencere içinde bir defada 64 canlı uzak masaüstü kadar görüntülemenizi sağlar.

 1. bilgisayar meleği full izle türkçe?
 2. Javascript devre dışı.
 3. dava takip cep telefonu.
 4. Hangi Uzak Masaüstü Programı Daha İyi?.
 5. Tanımlama bilgileri devre dışı.
 6. avea tel takip.
 7. Uzak masaüstü izleme? (Anket) - messemfuardekor.com - Forum.

Üstelik gerçek zamanlı kullanıcı faaliyetlerini görüntülemek için tek bir masaüstüne bağlanabilir. Fare ve Klavyeyi uzaktan kontrol edin Uzak bilgisayarın fare ve klavye kontrolünü kayda alın. Uzaktan Görev Yöneticisi EAM uzak makinede çalışan süreçleri, etkin bağlantıları, hizmetleri ve uygulamaları gösterebilir.

Sistem bilgileri, autorun ürün açık dosyalar ve paylaşım klasörleri de görülebilir.

Çalışan İzleme Yazılımı

Herhangi bir işlem yanı sıra devre dışı klasör paylaşımını uzaklaştırabilirsiniz. Ayrıca herhangi bir yazılım ve düzeltmeyi kaldırabilirsiniz. Uzaktan Dosyaları İşletme Uzaktan dosya işlem özelliği çalışmasını sağlar, kopyalama, kesme, yapıştırma, silme, yeniden adlandırma uzak dosyalar üzerinde oynama ve de dosyaları indirme. Kullanıcıya Mesaj Gönder Uzak bir bilgisayara mesaj gönderebilirsiniz.

Ayrıca bilgisayarı kilitlediğinizde bunu açabilmek için kullanıcının şifreyi bilmesi gerekmektedir. Uzaktan Kamera Açın Tek bir tıklama ile uzaktan kamera açabilir ve uzaktan PC çevresini görebilirsiniz. Diğer özellikler her biri için çok yaygın zaten, küçük farklılıklar var. EAM Professional Edition iMonitor en iyisi, ekran görüntülerini kaydetme, eklentilerle gönderilen mailleri görüntüleme, basılan tuşlar ve kaydedilen ekran görüntüleri kaydetmek için bir başlatma özelliğiyle geliyor.

Program bunları ekran görüntüsü olarak kaydediyor. Bu temel bir öğe olarak olması verilmiştir. Bu başlatma sistemi diğer özellikleri başlatmak için kullanılabilir de". Ne diyebiliriz ki, ürününüz en iyi izleyici program". Şimdi 25 kullanıcı daha satın almak istiyorum. Erbil dalında 70 bilgisayarları izlemek için 5 lisans ve 2 sunucu lisansı gerekir.

Sonrasında 70 bilgisayarın hepsini izleyebilmek için bunu bilgisayarlara kuracağım.

DesktopGate Uzak Masaüstü Bağlantı ve Canlı Takip

Merkezi çalışan izleme çözümü 1 sunucu ile 'den fazla çalışan bilgisayarlarını izleme, departmanlar veya iş yerlerinin bilgisayarları için grup yapabilirsiniz. Tüm kayıtlar müşteriler bilgisayarlardan toplanan ve sunucu veri tabanına kaydedilir.

Ajan program tamamen görünmezlik modunda, hiçbir pop-up pencereleri uygulanamaz ve sona erdirilemez. Gerçek zamanlı masaüstü izleme ve kontrol IMonitor EAM ile gerçek-zamanlı çalışanların çalışmalarını izlemek üzere aynı anda 10 uzak masaüstü çalıştırabilirsiniz, ayrıca uzak bilgisayarın fare ve klavye tamamen kontrol edebilirsiniz.

Her bir baskı işini, sohbet detaylarını izleyin ve hangş çalışanınızın dolandırıcılığa yeltendiğini kolayca bulun. Engellenen bir web sitesini açmak için çalışın , ya da ağ trafiğini zorlayan bit uygulamayı deneyin. Ama bunun haricinde mükemmel diyebiliriz. Kullanımı ve kurulumu kolay, tarayıcı üzerinden çok hızlı bir şekilde çalışıyor.

 • DesktopGate Uzak Masaüstü Bağlantı ve Canlı Takip » Sayfa 1 - 0!
 • Hangi Uzak Masaüstü Programı Daha İyi?.
 • .
 • .
 • iMonitor EAM (Employee Activity Monitor).
 • whatsapp ta takip edildiğimi nasıl anlarım.

Kullanıcıya sisteme bağlanma ve problemleri giderme olanağı sağlayan bu programlar, işlemleri farklı bir program yüklemeden yapmanızı sağlıyor. Program, kullanıcıya sadece uzaktan yönetim vermek yerine güncellemeler dâhil her şeyi yapabilme yetkisi veriyor. Bu iki programdan Apple olanının 80 dolar, Microsoft olanının ise bedava olduğunu belirtelim. Programların iyi yanı ise kurulumlarının kolay olması ve sistemin içerisine gömülü programlar olduğundan kurulumu bir kez yaptıktan sonra kolay kullanabilmeniz.

Var olan protokolleri kullanarak bilgisayara klavye ve fare sinyalleri gönderen VNC ile dosya transferi ve bir çok diğer işlemi yapmanız mümkün.

IMonitor EAM Özellikleri

Kapsamlı bir çalışanın etkinliği izleme yazılımı, iMonitor EAM ile korkunuz UZAKTAN: Çoklu ekran destekli uzak masaüstü görüntüleyici ve Uzaktan kumanda web siteleri, arama, dosya indirme, program kullanım ve zaman, Skype, QQ. IT çalisanlari için bilgisayar donanim envanteri raporlari ve uzaktan DesktopGate yazilimi sadece bir uzaktan izleme programi degil tam bir.

Yani evinizdeki bilgisayarınıza VNC sunucusu kurduğunuzda telefonunuzdan rahatlıkla girip işlem yapabilirsiniz. Programlara ait resimler için burayı tıklayın.

Neden iMonitor EAM En Güçlü Komple çalışan izleme çözüm proğramıdır?

Paylaş Twitle Yorum Yaz. Uzak masaüstü programlarını sizin için inceledik… Bu Resimle Paylaş. Bu makaleye ifade bırak.