Iphone yazılım güncelleme işaretini kaldırma

iOS cihazlarda güncelleme dosyası nasıl silinir?

Yazılım güncellemesi bildirimini nasıl kaldırırım

Arkadaşlar bu ayarlar simgesinin üzerinde yazan 1 bu bildirimi kaldırabileceğim bir tweak var mı Please login or register to see this image. Posted May 8, · Report post.

  1. Create an account.
  2. iOS güncelleme bildirimini kapatma (iPhone/iPad) | Apple Uzmanı;
  3. 48 yorum - “iOS güncelleme uyarılarını kapatmak”?

Ses kısma açma kapama ve home tuşuna birlikte bas cihaz kapanıp elma logosunu görünce 3 tuşuda bırak açıldığında gittiğini görürsün. Posted November 21, · Report post.

Posted November 24, · Report post. Jailbreak yoksa Please login or register to see this image. Posted November 25, · Report post.

iOS cihazlarda güncelleme dosyası nasıl silinir?

Birde indirmis kaynağa bakmış komik misin kardeşim? Orda apple inc yazıyo profil de yani apple'a ait olmasa bile bu kaynak adam doğrulamış zaten yüklediğin dr tvos beta profil yüklemiş oluyorsun. Ekran da feedback uygulaması çıkıyor tıpkı ios ferdback uygulamasi gibi. Birinde demişki hack olur, ne hack'i? Jailbreak yapip telefonu açık kaynak yapmiyorsun.

Create an account or sign in to comment

Yüklenen ama kurulmamış güncellemeyi telden silsen bile wifi bulduğu anda otomatik indiriyor ve sürekli güncelleyeyim mi diye sorup duruyor. Özellikle de bu uygulama bir klasörün içerisindeyse bu sefer acaba hangi uygulamaya bildirim gelmiş diye bakmamız gerekiyor. Jailbreak yapip telefonu açık kaynak yapmiyorsun. Aktif ol - Yeniden yükle. Akıllı telefon yavaşladığında ne yapmak gerekir? Popüler Haberler 1 PES demo nasıl indirilir? İphone da depolama var mı?

Yeniden başlattığımızda tekrar bakıyorum yükle ibaresi çıkıyor. Zaten güncelle uyarısı da gelmeye devam ediyor. Bu dosya için çeşitli yorumlar yapılmış.

iPhone güncelleme ikonlarını kaldırma

Bunu tüm jailbreakleri yayınlayan redmonpie sitesi de paylaştı yani sorun olma ihtimali yok. Haa ona kalırsa telefonlarınızı jailbreak yapmanın riskide herzaman vardır. Hiçbirşey yapmak istemeyenler zaten düz kullansın enson sürümde kalsınlar güncellesinler. Verilen linkti, SDN inceledi mi?

iOS 11 Nasıl Yüklenir, Nasıl Geri Dönülür?

Belki de ilgili kişi o linke kod yazdı ve o kod ile kendisine önemli bilgilerin iletilmesini sağlayacak? Açıkçası şuan için içeriğini inceleme fırsatı bulmadım;ama ben böyle işlere temkinli yaklaşılması taraftarıyım.

Hiç bir problem yok. Hatta parolayı girin ve gece sizin yerinize güncelleyelim diye bir tercih bile geliyor. Bu işlemi yaparak iOS güncelleme bildiriminin gelmesini bir nebze de engellemiş  oluyoruz. Bu yöntem işe yaramazsa 2.

  • spy emergency indir gezginler.
  • samsung arama kaydı gözükmüyor?
  • Bildirim işaretleri nasıl kaldırılır??
  • iphone 5 whatsapp önizleme açma!
  • En Çok Beğenilenler;
  • iphone yazılımı geri yükleme nedir.

Bu da modem üzerinden iOS güncelleme bildirimlerini engelleme yöntemi. Bunu modeminizin markasına göre internetten bulabilirsiniz. Anladığım kadarıyla başka modemlere bağlanınca yine güncellemesini isteyecek açıkçası işime yaramaz yine de teşekkür ederim.