Iphone 7 jailbreak yapmadan program yukleme

iPhone Temiz Bir Yazılım Yükleme İşlemi

Cydia İmpactor ile yüklenen uygulama,oyun vs.

19 yorum - “iPhone’a Android Yükleme Rehberi”

İyi günler beni bu konuda bir sorum olacak? Save my name, email, and website in this browser for the next time I comment. Notify me by email when the comment gets approved. Günün ücretsiz iOS uygulamaları, iPhone duvar kağıtları ve en yeni Apple haberleri ücretsiz mailinize gelsin. Konu ile ilgili sorularınıza en geç 24 saat içinde yanıt vermeye çalışacağız.

Lütfen soru sormaktan çekinmeyiniz. Lutfen yardim edin gun sonra Doğrulanmadı Şeklinde Gözüküyor. Please enter your comment!

 1. iOS 7 Jailbreak Sorunlarına Çözümler - messemfuardekor.com.
 2. iphone 6 Plus whatsapp önizleme sorunu.
 3. iPhone’a Android Yükleme Rehberi - messemfuardekor.com.
 4. iphone 6s Plus yazılım güncelleme yok.
 5. iOS Market Dışı Uygulama Yükleme (Jailbreak’siz).
 6. iOS Market Dışı Uygulama Yükleme (Jailbreak'siz) |;

Please enter your name here. You have entered an incorrect email address!

iOS 7 Jailbreak Sorunlarına Çözümler

Apple garantisi ile ilgili en kapsamlı yazıya hoşgeldiniz. Bu yazıda Apple garanti sorgulama, iPhone garanti sorgulama, iPhone değişim şartları, iPhone garanti süresi gibi kafanıza Garantili ürünlerin tamir süresi, onarım ve iade süreci Cep telefonu ve Net okurları ile buluşturuyor.

Yazarın diğer haberlerine ulaşmak için tıklayın. Save my name, email, and website in this browser for the next time I comment.

iPhone’a Android Yükleme Rehberi

Abi allah tızası için acil yardım bnm ipad ios 8. Abi bende Jb yüklüydü 8. Abi ben timelock indirdim zamana göre şifreleme sonra teli kapadım açtım açtığımda şifreyi saate göre yazıyorum açılmıyo.

Yazı dolaşımı

FastClear Bildirim merkezi bazen bir çok uyarı ile doluyor ve bunları tek tek temizlemek işkenceye dönüşebiliyor. Yalnız dizinlerde bir değişiklik yaparsanız cihazınızı yeniden kurmak zorunda kalabilirsiniz, dikkatli olmakta fayda var. Ancak şimdilik home tuşuna kesinlikle basmayın. Evet başlıktan sonra anlayacağınız üzere elinizde bulunan iOS işletim sistemini kullanan cihazınıza  Jailbreak olmadan market dışında uygulama yükleyebileceksiniz. Jailbreakli program iOS 6 ve üstünde, jailbreaksiz programsa bütün sürümlerde çalışabilmektedir. Kurulum sırasında destek almak için ek hizmet mAssistance satın alabilirsiniz. Cihazınız aktivasyon ekranında kalır ve iCloud bilgilerinizi girmeden açılmaz!

Eğer sadece bedava uygulama indirmek istiyorsanız alternatifler var vshare gibi. Size soylicegim sakın jailbreak yuklemeyin siz bunu hile yapmak icin yuklediniz ama sankın yuklemeyein.

Birincil Navigasyon

Merhaba Ipad 2 jailbreak yaptıktan sonra hafıza fazla dolu olduğundan cihaz sıfırlanmak istdim fakat Ipad açılmıyor sürekli dönüp duruyor tecrübe eden varmı acaba? Hemen yukarıda iOS 7 Jailbreak Sorunlarına Çözümler ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz.

 • telefon görüşmesi kayıt tweak!
 • android taksit takip;
 • App Store harici yerlerden iOS uygulama nasıl yüklenir? (Jailbreak gerektirmez)!
 • bilgisayarda silinen geçmişi görme.
 • instagram arama gecmisi gorme!

Net ya da SDN Forum hesabınız ile yorum yaparak yorumlarınızın rumuzunuz ile yayınlanmasını sağlayabilirsiniz.