Android telefon için fotoğraf programları

Android ve iOS için en iyi fotoğraf düzenleme uygulamaları

Benim için hazır ayarlar yapılmış olsun, kontrol paneli kocaman olsun, arayüzü beni yormasın diyorsanız Autodesk Pixlr tam da size göre bir uygulama.

1) Adobe Lightroom Mobile

Fotoğraf düzenleme uygulamaları, mobil fotoğraf, cep telefonu fotoğrafçılığı, Platform: iOS (iPad ve iPhone'a uyumlu) ve Android (Android. Günümüzdeki akıllı telefonlarda oldukça üst seviye kameralar bulunuyor. Bu kamera ve fotoğraf uygulamalarıyla bu üst seviye kameralarla çekeceğiniz.

Bunun yanında renk ve kontrast düzenlemeleri, bulanıklık ayarları, üst üste pozlama, kırmızı göz düzeltme gibi artık olmazsa olmaz özellikleri de barındırıyor. Parlaklık ve gölge düzenlemeleri, ön tanımlı fotoğraf stilleri, çerçeve ve sticker kullanma şansı, yazı ekleyebilme gibi ilk anda söyleyebileceğimiz özellikleriyle Pixlr özellikle sosyal medya paylaşımlarında can yoldaşınız olmaya aday.

En İyi 5 Ücretsiz Android Fotoğraf Uygulaması

Enlight muazzam bir seçenekler menüsüne, geometrik kontrol imkanı, maskeleme, lokalize edilmiş ayarlar, içiçe geçirilmiş fotoğraflar yaratma, iyileştirme fırçası, tilt shift efekt, metin oluşturabilme, kenarlıklar ve çerçeveler yaratabilme gibi sayısız özelliğe sahip.

Enlight kısa sürede daha büyük kitlelere ulaşmasını bekliyoruz ki; kullanımı ve dahiyane tasarımıyla bunu yapmaması mümkün değil zaten.

En iyi fotoğraf düzenleme uygulamaları

Evet, bir miktar paranıza mal olabilir ama düzenleme yapmak için programdan programa gezinmek istemiyorsanız Enlight doğru bir tercih olacaktır. Android dünyasının en kapsamlı düzenleme uygulamalarından biri. Prisma teknik açıdan gerçek bir fotoğraf düzenleme uygulaması değil ama öyle bir rüzgar yarattı ki; bütün dünyayı kasıp kavurdu.

Uygulama fotoğrafı alıyor ve bilenen sanat çalışmalarının grafik düzenlemelerine dönüştürüyor.

39 yorum - “En iyi fotoğraf düzenleme uygulamaları”

Civan Ağustos 16, at 2: Güngör Aydın dedi ki: Siz hangi kamera uygulamasını kullanıyorsunuz? Her tanıtılan akıllı telefon daha iyi bir kameraya sahip oluyor. Yalnızca iOS sürümü bulunan uygulama  buradan  indirilebilir. Ormanda 'Gollum' Benzeri Canlı G

Sadece bir tıkla kendi Van Gogh , Monet , Hokusai ya da Lichtestein tablolarınızı yaratabiliyorsunuz. Bonus olarak ise cep telefonu fotoğrafçılığı , fotoğraf hileleri , mobil fotoğrafçılık hileleri nden oluşan 7 Basit Mobil Fotoğrafçılık Hilesi videomuzu izleyebilirsiniz.

Android'de kullanmanız gereken 10 kamera ve fotoğraf uygulaması

Fotografium'un dijital içerik sorumlusu. Front-end öğrenmeye başlamış tasarımcı. Marmara Üniversitesi İngilizce Tercümanlık mezunu. Peak Designs ine bir kamera çantası tasarladıktan sonra çantanın Kickstarter tarihinde Akıllı telefonların ve dijital fotoğrafçılığın yaygınlaşmasıyla beraber ortaya çıkan büyük bir sorun da fotoğrafların kayıtlı olduğu Fotoğrafçıların ücretsiz tercihleri arasında çok ön sıralarda yer alan bir programı tanıtıyoruz size bugün: İsmini yıllar önce duyduğumda arkadaşlarım dalga geçiyor sanmıştım açıkçası, ama doğruymuş, Bosnalı Irfan Skiljan tarafından yazılan VSCO düzenleme araçlarına ve fotoğraf ön ayarlarına ek olarak; özel mesajlaşmaya, topluluğun ve takip ettiğiniz kişilerin resimlerinin gönderilmesine dayanan tam teşekküllü bir sosyal ağ.

Bulut tabanlı ve ücretsiz fotoğraf düzenleme uygulaması Prisma sayesinde, seçtiğiniz filtreler fotoğraflarınızın çok daha sanatsal görünmesini sağlayacak.

2017’nin En İyi Mobil Fotoğraf Düzenleme Uygulamaları

Ayrıca uygulamada çok daha farklı düzenleme seçenekleri bulunuyor. Uygulamanın dezavantajı bulut tabanlı olmasından kaynaklı; internet kullanımının ve pil tüketiminin yüksek olması. Mobil düzenlemeleriniz için fazladan bir kas gerektiğinde, Photoshop Express var. Etraflı filtre ve hazır ayarların yanı sıra, Express aynı zamanda kırmızı göz ve leke çıkarma gibi şeylere karşı güçlü yerel ayarlamalara da sahip.

Android ve iOS için en iyi fotoğraf düzenleme uygulamaları

Ayrıca uygulamanın, kolaj yapmak ve fotoğraflara profesyonel görünümlü metin yer paylaşımları eklemek için özellikler de bulunuyor. Üyeliğiniz yoksa yeni üyelik oluşturun. A Better Camera, çok amaçlı bir fotoğraf uygulamasıdır.

  • ebeveyn kontrolü android.
  • facebookta takip etmek istemiyorum.
  • casus telefon iphone 7 Plus.
  • eset ebeveyn kontrolü kaldırma?
  • Fotografium Blog.

Basit bir uygulama isteyenler için doğru seçim. Camera, otomatik bir kamera uygulaması arayanlar için uygun bir uygulama değildir.

Oldukça basit bir arayüze sahip olan uygulama, en kolay şekilde en yüksek kalitede fotoğraflar çekebilmenizi sağlar. Uygulamada ayrıca GIF çekim, ağır çekim ve hızlı çekim modları da bulunmaktadır. Siz hangi kamera uygulamasını kullanıyorsunuz?

  • iOS ve Android'in en iyi fotoğraf düzenleme uygulamaları - LOG?
  • !
  • ucretsiz casus programlar.
  • bilgisayar ve kontrol öğretmenliği atamaları.
  • Akıllı telefonlar için en iyi fotoğraf uygulamaları.

Yorumlarda bizimle ve diğer takipçilerimiz ile kullandığınız kamera uygulamasını paylaşabilirsiniz. Üyeliğiniz yoksa yeni üyelik oluşturun. Üyelik sözleşmesini kabul ediyorum. Üyeliğiniz varsa giriş yapın.

Yorumlarında adının ve profil resminin görülebilmesi için üye olman veya giriş yapman gerekiyor. Beyazıt Kartal — 7 ay önce.