Samsung cihaz imei sorgulama

IMEI sorgulama: Telefon kayıtlı mı değil mi öğren!

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz.

Hangi konuda yardıma ihtiyacınız var?

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Yeni yorumları bana e-posta ile bildir. Samsung imei sorgulama nasıl yapılır Samsung garanti sorgulaması Samsung müşteri hizmetleri yada ürünün yetkili servisinden yapılabilir. Samsung imei sorgulama Samsung cep telefonda ve tablette arızalan cihazın garanti süresi 2 yıldır.

  • Yardım için buradayız!
  • Telefon alırken IMEI sorgulama nasıl yapılır?.
  • Ana Bölümler.
  • ebeveyn kontrollü bisiklet chicco.

Samsung destek hattı telefon numarası. Haftanın her günü Genel konular ve teknik konularla ilgili taleplerinizi 24 saat içinde yanıtlayacağız.

CEO ofisine iletmek istediğiniz konunuz mu var? Veya bir önerinizi mi paylaşmak istiyorsunuz? Samsung Çağrı Merkezi haftanın her günü Hızlı bir şekilde yanıt almak istiyorsanız, aşağıdaki Canlı Sohbet'e tıklayın veya bize bir e-posta gönderin. Mümkün olan en kısa sürede size geri döneceğiz. Model numaranızı bulmak için yardıma mı ihtiyacınız var?

IMEI öğrenme - IMEI sorgulama - IMEI ne işe yarar?

Aşağıdaki menülerden ürününüzü seçerek model numaranızın nerede olduğunu bulabilirsiniz. Bu yazımızda IMEI nedir, ne işe yarar, nasıl sorgulanır?

Telefon çalınmasının ya da kaybolması durumunda IMEI numarası büyük bir öneme sahiptir. IMEI numarası ile birinin kimlik numarası aynı değere sahiptir.

ÇAĞRI MERKEZİ

Bu hizmet ile, cihazınıza ait IMEI numarasını sorgulatarak mobil cihazınızın yasal yollar ile ithal edilip-edilmediğini ve kayıp/çalıntı olup-olmadığını. Son dönemde sahte IMEI numarasıyla kaçak telefon satışının arttığı görülüyor. Böyle sahte IMEI numarasına sahip bir telefon alan vatandaş ise bu telefonu.

Bu nedenler akıllı telefon alan kullanıcılara yeni bir telefon aldıklarında ilk yapmaları gerekenin IEMI numaralarını kaydetmeleri ve kaybetmemeleri olduğunu hatırlatıyoruz. Peki imei sorgulama nasıl yapılır, imei öğrenme adımları nelerdir? İşte merak edilen ayrıntılar Bu çerçevede elektronik ortam üzerinde yer alan Bilgi Teknolojileri ve İletişim Kurumu tarafından hizmete açılan IMEI sorgulama ekranı üzerinden her bir tüketicinin akıllı cihazların çalıntı olup, olmadığı ve diğer kayıt bilgileri gibi ayrıntılı bilgilerine sadece dakikalar içerisinde ulaşabilmeleri sağlanıyor.

Samsung imei sorgulama nasıl yapılır

Şüphelinin, cep telefonunu satın aldığını söylediği Kapaklı Pasajı'ndaki iş yerinde araştırma yapan ekipler, telefonu çaldıktan sonra iş yerine sattığı öne sürülen İ. Haftanın her günü Samsung destek hattı telefon numarası. Sorgulayın mağdur olmayın Mobil cihaz kullanımı her geçen gün çoğalıyor ve bu cihazların hayatımızdaki yeri artıyor. İşte bu şekilde mağdur olmamak için aldığınız cep telefonunuzun IMEI numarasını sorgulatmanızda fayda var. KPSS net puanları o tarihte

Aşağıdaki telefonlarda farklı teknikleri kullanmanız da mümkündür:. Eski Sony ve Sony Ericsson'lar: