Whatsapp silinen mesajlar ios

iPhone ve Android'de Silinen WhatsApp Mesajları Restore Nasıl

Türkiye'nin en iyi haber sitesi

Silinmiş sohbetlerinizi sizin için geri getirmemiz mümkün değildir. Sohbet iCloud Yedeklemesi; iCloud Sorun Giderme; iPhone Yedeklemesi; Sohbeti E- postala Mesajları farklı platformlarda nasıl geri yükleyeceğinizi öğrenmek için: Android. Android kullanıcıları için WhatsApp'ta silinen mesajları geri getirmenin yolu çok basit. Ancak iOS kullanıcıları bu işlemi yapmak için biraz.

Eğer ID ve Şifrenizi kullanarak iCloud oturum açmanız istenir. Bundan sonra ise tüm yedekleri bir listesini bulacaksınız. Geri yüklemek istediğiniz birini seçin. Bir ilerleme çubuğu yedek indiriliyor belirten görünecektir.

 • iphone yerini bulma?
 • ANDROİD'DE SİLİNEN WHATSAPP MESAJLARINI GERİ GETİRME?
 • WhatsApp'ta silinen mesajlar nasıl geri getirilir? (iOS) - messemfuardekor.com.
 • iPhone'da Silinmiş WhatsApp Mesajları Kurtar nasıl!
 • ?

Bu süreç internet kalitesi ve yedekleme dosyasının uzayda bağlı olarak uzun sürebilir. Son olarak, iPhone'unuzu erişen başlayabilirsiniz. Tüm restore veri internete bağlı iPhone'u tutmak böylece arka planda güncellenmesi devam edecektir.

 • .
 • .
 • iPhone'da Silinmiş WhatsApp Mesajları Kurtar nasıl.
 • iPhone ve Android'de Silinen WhatsApp Mesajları Restore Nasıl.
 • Size nasıl yardım edebiliriz?.

Artık WhatsApp erişebilir ve mesajları geri gelmek için tüm bekleyebilir! Ancak, muhtemelen söyleyebilirim, bu yöntemler son derece sakıncalı ve uzun zaman alacağını ve daha fazla veri kaybına yol açabilir. Eğer veri kaybı olmadan, WhatsApp mesajları geri yükleme daha kolay bir yöntemi bulmak isterseniz, o zaman bir sonraki yöntemi okuyabilirsiniz. Bu, daha önce sözü edilen yönteme bir alternatiftir.

 • WhatsApp Mesajları Nasıl Kurtarılır?.
 • iPhone’da Silinen WhatsApp Mesajları Nasıl Kurtarılır?;
 • Onlar indiriyorsunuz?
 • iPhone'da Silinen WhatsApp Mesajları Nasıl Kurtarılır? - Akıllı Telefon.

El ile bir WhatsApp yedekleme yapmak isterseniz, o zaman bu yöntemleri kullanabilirsiniz. Bu ancak bu ideal olmaktan uzaktır da, bu tüm iPhone biçimlendirilmemesi içermeyen olarak iCloud'dan iletileri doğrudan geri çok daha iyi bir alternatiftir. Eğer WhatsApp silmek ve önceki yedekleme dosyası indirmek zorunda. Bu süreçte daha yeni WhatsApp mesaj kaybedebilir.

Bu yöntemle sizin tüm iPhone yeniden endişelenmenize gerek yoktur ve tüm gereksiz bilgileri geri yüklemek için gerek yoktur. Sen kiraz Korumak ve sonra onları kurtarmak istiyorum sadece WhatsApp mesaj alabilirsiniz. Bu araç büyük WhatsApp yedekleme çıkarıcı olarak çalışmaktadır. Bu araç bile yardımcı olabilir silinmiş Facebook iletileri geri. Alternatif olarak, sizin yardımcı olabilir belirli araçlar da vardır Viber iletileri kurtarmak veya silinmiş Kik iletileri kurtarmak vb.

WhatsApp İçerik

Bu basit araç sayesinde emrinde üç seçeneğiniz vardır. IPhone'u tarama ve destek olmadan silinen WhatsApp mesaj geri yükleyebilirsiniz. Alternatif olarak, hatta görüntüleyebilir ve bilgisayarınıza iTunes ve iCloud yedeklemesi dosyalara erişmek ve daha sonra seçmek ve silinen WhatsApp mesaj kurtarabilirsiniz. Her yöntem nasıl çalıştığını öğrenmek için okumaya devam edin.

Bu silinen WhatsApp mesaj doğrudan kurtarabilirsiniz nasıl:. Bir sol panelde, ya hiç iCloud veya iTunes yedeklerden kurtarmak için seçenekleri bulacaksınız iOS Cihazından kurtarın. Bu yeni özellik sayesinde kullanıcılar yanlışlıkla gönderdikleri ya da pişman oldukları mesajları karşı taraf görmeden silme şansına sahip oldular. İspanyol web sitesi Android Jefe tarafından ortaya çıkarılan yöntem, kullanıcılar okumadan önce silinen mesajların görülmesini sağlıyor. Mesajların karşı tarafa iletilmemesi için göndericinin mesajı gönderdiği ilk 7 dakika içerisinde silmesi gerekiyor.

İspanyol web sitesinin fark ettiği uygulama hatası ise bu mesajların da görülmesini sağlıyor fakat bu yöntemin bazı kısıtları var. WhatsApp mesajları karşı taraf görmeden silinse bile, Android işletim sistemi bu mesajların bildirimlerini depolayabildiği için görülebiliyorlar.

WhatsApp ta silinmiş mesajları nasıl geri getirebiliriz ?

Bu uygulama telefona gelen tüm bildirimleri saklıyor ve kullanıcılar bu sayede kendilerine gönderilmiş fakat sonrasında silinmiş mesajları okuyabiliyor. Uygulamanın WhatsApp mesajları özelindeki en büyük kısıtlaması ise bildirimlerin yalnızca mesajların ilk harfini gösterebilmesi.

Öte yandan kullanıcılar telefonlarını yeniden başlattıklarında tüm bildirim geçmişi siliniyor.

Whatsapp’ta silinen mesajları geri getirme resimli anlatım (iPhone, Android)

Android bildirimleri telefondaki fotoğraflar ve belgeler gibi medya dosyaları gibi depolanmıyor fakat yine de kullanıcılara görmeleri istenmeyen mesajları kısıtlı da olsa okuma şansı tanıyor. Henüz WhatsApp tarafından kapatılmayan bu açığın yakın zamanda yayınlanacak bir güncellemeyle giderilmesi bekleniyor. Yoğun gündem içerisinde sunduğumuz haberlerimizle ve olaylarla ilgili eleştiri, görüş, yorumlarınız bizler için çok önemli.

Fakat karşılıklı saygı ve yasalara uygunluk çerçevesinde oluşturduğumuz yorum platformlarında daha sağlıklı bir tartışma ortamını temin etmek amacıyla ortaya koyduğumuz bazı yorum ve moderasyon kurallarımıza dikkatinizi çekmek istiyoruz.

Sayfamızda Türkiye Cumhuriyeti kanunlarına ve evrensel insan haklarına aykırı yorumlar onaylanmaz ve silinir. Okurlarımız tarafından yapılan yorumların, yorum yapan diğer okurlarımıza yönelik yorumlar da dahil olmak üzere kişilere, ülkelere, topluluklara, sosyal sınıflara ırk, cinsiyet, din, dil başta olmak üzere ayrımcılık unsurları taşıması durumunda yorum editörlerimiz yorumları onaylamayacaktır ve yorumlar silinecektir.

Bunun için uygulama ikonunun üzerine birkaç saniye basılı tutttuktan sonra sol üstünde çıkan çarpı işaretine dokunarak Sil deyin. İlk kurulum aşamalarını tamamladıktan sonra yine Ayarlar — Sohbet Yedeği ekranına gelerek sohbet geçmişini yeniden yükle demeniz yeterli olacak. Tüm sohbet kayıtlarınız otomatik olarak indirilecek ve kaldığınız yerden devam edebileceksiniz. Ne yazık ki iCloud veya iTunes yedeklemeniz aktif değilse ne yazık ki yapılabilecek bir şey yok.

Eğer siz de yazımızı faydalı bulduysanız düşüncelerinizi yorum kısmında paylaşın.

WhatsApp'taki bir açık sayesinde silinen mesajlar okunabiliyor

Sitemizi ziyaret ettiğiniz için teşekkürler. Okumuş olduğunuz bu içerik, daha önceden gelen ziyaretçilerimiz tarafından olumlu olarak değerlendirildi. Bu içeriği internette arayan diğer kullanıcıların daha kolay bulmasını sağlamak için siz de yıldızlara tıklayarak yüksek bir değerlendirme yapın.