Htc casus program


Çocuklarınızın nerede kiminle artık V. P Program size Gerçek zamanlı etkileşimli haritalar verir. Onların hedeflere varmak olduğunda bildirim alın. Yer yolu bütün gün için telefonunuzun tam yolunu çizmek için yardımcı olur.

Yazılımların Güncel Fiyatları

Telefonundaki kayıtlı rehber bilgilerini isimleri ve tamamını görüntüleyebilirsiniz. GPRS yer tespiti, nerde olduğunu noktasal olarak sizlere sunacaktır. HTC Casus telefon dinleme programı telefonuna yükledikten sonra telefon konuşmaları ve loglari takip edin. Yer Tespit özelliği Gps Sistemi ile çalışmaktadır yanlız programa yeni eklenen özellik ile kullanıcılar açısından daha rahat görebilmek adıana artık takipler google Map üzerinden yapılmaktadır. Yazılımın yüklü olduğu telefonda anlık olarak gelen ve giden tüm mesajları görebiliyorsunuz. Çocuklarınızın nerede kiminle artık V. Htc marka android cep telefonları için casus telefon dinleme programı sürüm casus yazılım ile tam 5 dakika içerisinde Htc cep telefonuna yüklenerek, cep telefonu faaliyetlerini izleyip dinleme yapabilirsiniz.

Yer Tespit özelliği Gps Sistemi ile çalışmaktadır yanlız programa yeni eklenen özellik ile kullanıcılar açısından daha rahat görebilmek adıana artık takipler google Map üzerinden yapılmaktadır. P panel Eğer her görüntü telefonu kamera yakalanan görüntülemek için izin verir.

Birçok kullanıcı kendi görüntü depolama olarak V.

Ürün Açıklaması

Fotoğraf telefondan silinir bile olsa , web panelde mevcut olacak. Fotoğraf takibi özelliği ise hedef telefon üzerinde kaydedilmiş yada çekilmiş her fotoğrafı sizin görebileceğiniz bir alana depolar. Belki şüphelendiğiniz kişi düzenli olarak resimlerini gizli bir yere depolayıp telefonundan siliyor olabilir.

 • minecraft yer belirleme.
 • Blog Yazıları.
 • HTC Casus Telefon.
 • Htc Casus Telefon.

P Program size izleme telefonun telefon rehberi erişim sağlar. Yeni iletişim bilgileri telefonunuza oluşturulduğunda, kayıt pano mevcut olacak. Telefonunuz çalışmayı durdurdu eğer hep Rehber yedek olarak kullanabilirsiniz.

 • Htc Casus Telefon Yazılımı?
 • İlgili Ürünler?
 • HTC One Casus Telefon.
 • apple ürün takip.

Ayrıca csv formatında kişileri indirmek mümkündür. Facebook, Whatsapp, Viber ve Line mesajları izleyebilirsiniz V. Telefonunuz olmayan ROOT ise, sadece gelen mesajları alacak. İnternet takip özelliği yılı versiyonu ile birlikte gelmiştir bu özellik ile hedef kişi android işlemcili telefonunda hangi internet sitelerine girdiğini görebiliyorsunuz.

Telefona gidip gelen tüm smsleri takip edebilirsiniz.

 1. telefon görüşmesini bilgisayara kaydetme.
 2. telefonun nerede olduğunu bulma programı.
 3. Htc Casus Telefon Yazılımı | Casus Telefon Dinleme!

Telefonda, telefon görüşmelerini ses kaydı olarak dinleye bilirsiniz. Telefonundaki kayıtlı rehber bilgilerini isimleri ve tamamını görüntüleyebilirsiniz. Belirlediğiniz aralıklarla cihazın ortamdaki resimleri alabilirsiniz.

Telefonun bulunduğu konumu size lokasyon bilgisi verir. Telefonu artık uzaktan online kontrol edebilirsiniz.

HTC Casus Telefon Dinleme

Telefona gelen resimler gönderilen fotoğraflar çekilen fotoğraflar takibi. Whatsapp üzerinden gelen ve giden mesajları resimleri sesleri takip edebilirsiniz. Line programı ile tüm mesajları ve videoları resimleri İzleyebilirsiniz.. Facebook mesajlarını tarihi İtibariyle anlık olarak takip edebilirsiniz. Cep telefonunda yapılan tüm yahoo Messenger sohbetlerini alıcı ve gönderici olarak tarih saat bilgilerini detaylı olarak görebilirsiniz.

Messenger sohbet Gtalk yoluyla gönderilen veya alınan tüm mesajlar Bu özellik günlükleri. Eğer Gtalk Messenger üzerinden hedef telefonda yer alan iletişim konusunda bildirerek birlikte, o da size bu tür mesajların Gönderici ve alıcı olarak tüm ilgili ayrıntıları getirecek, Metin mesajları ve tarih ve zaman içinde yer aldığı mesajlar gönderilen veya alınan her mesajı takip edebilirsiniz. Windows Live üzerinden gönderilen veya alınan Ktüm mesajlar.

HTC Desire Telefon Dinleme Takip Programı

Sender, Alıcı, Metin, Tarih, Zaman. AOL Messenger izleme özelliği bu tür mesajların Gönderici ve alıcı olarak gerekli detayları ile birlikte gönderilen veya AOL ile alınan tüm iletileri ele geçirebilirsiniz. Bu, gönderilen veya alınan ve bu onu gönderilir ediliyor Kimden, hitap ettiği gibi tüm ilgili ayrıntıları içerir olmadığını tüm Twitter mesajları günlükleri bir akıllı küçük bir özellik, içinde metin, ileti türü olup olmadığını, yani Bir Tweet veya gönderilen veya alınan mesajın tarih ve saati ile birlikte bir özel gönderdi Doğrudan Mesaj bilgilerini takip edebilirsiniz.

Bu inanılmaz özellik hedef telefonda yüklü tüm uygulamalar hakkında bilgi sahibi olmanızı sağlar. Uygulama Engelleme her kullanıcı bu inanılmaz özellik cep telefonuna yüklenen uygunsuz bir uygulama chat veya arkadaş bulma programlarını engelleyerek çalışmasını durdurabilmenizi sağlar.

messemfuardekor.com İDİL ÇELİKERLE CANLI YAYINDA casus telefon dinleme ve takip programları

Bu uzaktan hedef telefonu kontrol etmek için nihai bir özelliktir. Bu özellik, uzaktan kilitleme, gerçek zamanlı GPS pozisyon belirleme gps izleme başlatmak, gerekli özellikleri açıp kapatmak veya değiştirmek veya engellemek için web panelinize giriş yaparak uzaktan casus telefonu kontrol etmenizi sağlar. Bu özelliklerin tümüne 5 dakika içerisinde sahip olabilmek için yukarıdan sepete ekle ve paypal güvenli ödeme sayfasından satın alabilirsiniz, yazılımı İstanbul Maltepe ofisimize gelerek ücretsiz tanıtım ve deneme sonrasında satın alabilirsiniz.

İncelemeler Henüz yorum yapılmadı. Sadece bu ürünü satın almış olan müşteriler yorum yapabilir.