Google da geçmişi görmek

Google Arama Geçmişi Silme Rehberi 2018

Kullanıcıların hareketlerini kayıt altına alan Google, tepki ile karşılaştı.

Google arama geçmişi nasıl silinir?

Arama sorguları, girilen siteler, reklamlar ve Youtube üzerindeki gezinmeler de kayıt altına alınıyor. Birkaç adımla ise Google arama geçmişini silmek mümkün. İşte adım adım Google arama geçmişi silme işlemleri. Google arama geçmişi silme anlatımı. Can sıkan uygulamayla ilgili ilk olarak şu adrese girmeniz gerekmektedir.

Google arama geçmişi nasıl silinir? İşte Google arama geçmişi silme

Burada arama geçmişinizle ilgili tüm detayları görebilirsiniz. Ayrıca tarihe göre de sıralama yapabilirsiniz. Arama geçmişi nasıl silinir?

Arama geçmişini silmek için yukarıdaki tıkladığınız bağlantı sonrasında açılan menülerden " Etkinlik silme ölçütü " bağlantısına tıklamanız gerekmektedir. Bağlantı üzerinden Etkinlik Silme Ölçütü bağlantısına tıklamanız gerekmektedir. Daha sonra açılan sayfa üzerinden tarih belirterek silmek istediğiniz zaman aralığını seçebilirsiniz.

Gmail hesabının arama geçmişini silme

Ancak her şeye rağmen Google'ın arama geçmişinizi saklaması sizi tedirgin ediyorsa, aşağıdaki adımları takip ederek bu işlevi devre dışı bırakabilirsiniz. Google , hesap ayarlarınıza ve oturum açmış olmanıza bağlı olarak, telefonda, tabletinizde ve bilgisayarda yaptığınız aramaların kaydını tutabiliyor. Bu veriler normalde kimseye gösterilmese de, parolanızı bilen biri aramalarınızı ve hatta Chrome kullanıyorsanız hangi sayfaları ziyaret ettiğinizi görebilir.

16 yorum - “Google arama geçmişi temizleme”

Web ve Uygulama Etkinliği'ni açma veya kapatma; Anahtarı açık konumuna getirirseniz "Chrome tarama geçmişi ile Google hizmetlerini kullanan web siteleri ve. Günümüzün en çok kullanılan arama motoru Google üzerinden yaptığınız aramalar ve internet geçmişiniz görüntülenebilmektedir. Google.

Daha kötü bir senaryoyu ele alırsak, hesabınızın hack'lenmesi halinde tüm yaptıklarınız ortaya dökülebilir. Bu ise hem güvenlik , hem de gizlilik bakımından sorun yaşamanız demek. Geçmiş aramaları, tarama geçmişinizi ve diğer türdeki etkinliklerinizi Google hesabınızdan silebilirsiniz.

Bunun için Etkinliğim sayfasını ziyaret edin   oturum açmanız gerekebilir  ve  Google arama geçmişini silmek için aşağıdaki yöntemlerden birini izleyin. Öğeleri tek tek silme: Etkinliğim sayfasına gidin ve silmek istediğiniz öğeyi bulun.

  1. keylogger indir türkçe ücretsiz?
  2. Google Arama Geçmişi Nasıl Silinir?.
  3. dağların yerini bulma oyunu.
  4. Google Arama Geçmişine Bakma ve Silme.
  5. Google Geçmişinizi Temizleyin!.
  6. eski sevgiliyi whatsapp tan takip etmek.

Bunun için arama veya filtreleri kullanabilirsiniz. Silmek istediğiniz öğenin üzerine gelip "üç nokta" üzerine dokunun ve Sil'e tıklayın.

Google arama geçmişinizi silin! Kimse göremesin!

Belirli bir güne veya döneme ait etkinliği silme: Etkinliğim sayfasına gidin ve Diğer üzerine tıklayın. Burada "Etkinlik silme ölçütü"nü seçin.

Arama etkinliğinizi görme veya silme

Peki kişisel ve ticari bir çok verilerimizin yer aldığı Google hesabımızı nasıl daha güvenli bir hale getirebiliriz? Silmek istediğiniz grubu bulun. Siz hangi durumlarda Google arama geçmişini silmeye ihtiyaç duyuyorsunuz? Günün En çok Okunanları. Neler Web ve Uygulama Etkinliği olarak kaydedilir?

Açılır menüden günü veya tarih aralığını belirleyin ve son olarak Sil'i seçin. Etkinliğim sayfasını açın ve sağ üstteki üç nokta düğmesi üzerine tıklayın, ardından " Etkinlik silme ölçütü " üzerine tıklayın.

Şimdi " Tarihe göre sil " altında Aşağı ok'a tıklayın ve Tüm zamanlar 'ı seçin. Son olarak Sil'i seçin ve gerekirse seçiminizi onaylayın. Etkinliğinizi sildiğinize göre Google'ın bu kayıtları tutmasının önüne geçmek istiyor da olabilirsiniz.

  • Google arama geçmişinizi silin! Kimse göremesin! - Teknoloji Haberleri.
  • casus program bilgisayar!
  • Google arama geçmişi nasıl silinir? İşte Google arama geçmişi silme.
  • casus windykacja forum!

Bu durumda kayıt işlemini geçici veya kalıcı olarak durdurma seçenekleriniz var.