Iphone 6s Plus görüşme esnasında ses kaydı

iPhone Arama Kaydetme Uygulamaları Görüşme Kaydetme

Giden aramalarda da, önce kayıt numarasını çevirmeniz ve konuşmak istediğiniz kişiyi aramanız ve bu aramaları kayıt için birleştirmeniz gerekir.

IPHONE X GÖRÜŞME KAYDETME

Akıllı cep telefonlarını Android, iOS ve bilgisayarları Mac, Windows eş zamanlı olarak takibe alabilirsiniz. Pro sürümü ile böyle bir maliyetiniz yoktur ve istediğiniz herhangi bir dönem için uygulamayı kullanabilirsiniz. Cızırtılı, statik bir ses duyabilirsiniz veya ses kalitesi genelde kötü olabilir. Yeni bir iPhone'unuz varsa aygıtın ön ve arka yüzündeki plastik filmi çıkarın. Azra Eylül 26, at 4: Gerekirse alıcının üzerini küçük ve yumuşak bir fırçayla temizleyin.

Ayrıca e-posta, iMesaj, Twitter, Facebook ve Dropbox yoluyla kayıtları indirebilir ve paylaşabilirsiniz. Edigin Çağrı Kaydedici, bulut üzerinden gelen ve giden aramalarınızı kaydeden Apple iPhone için bulut tabanlı bir çağrı kaydedicisidir. Uygulama, çağrılarınızın kaydedilebilmesi için mobil çağrılarınızı veri merkezleri üzerinden yönlendirmek için bulut tabanlı hizmetleri kullanır. Çağrı buluta kaydedildikten sonra, devam edin ve kaydı araştırın, oynatın ve indirin.

Ne yazık ki, uygulamayı kullanabilmeniz için bir Edigin hesabına ihtiyacınız olacaktır.

iphone 6s görüşme esnasında ses kaydı

Sanırım bazı ülkelerde yasadışı olduğu için uygulama bir sözleşme imzalamanızı istiyor. Edigin Call Recorder — Apple iTunes. Uygulama her ay 20 dakikalık ücretsiz kayıt sunuyor ancak daha fazla istiyorsanız bir uygulama içi satın alma yapmanız gerekecek. Uygulama bir dizi özellik getiriyor; kayıtları kopyalama, bulutta kaydetme, kayıtları sosyal medyada paylaşma, dikte hizmetleri için uygulama kullanma becerisi var.

Call Recording by NoNotes. Aynı çağrı kaydedicisinin bulunduğu iPhone için tüm çağrı kaydedicileri ile kolayca karıştırılabilirsiniz. Bu başka bir çağrı kaydı uygulaması ama sadece VoIP sunucusu üzerinden yapılan giden aramaları kaydediyor.

Telefon Konuşması Kaydetme

Kayıt özelliği ücretsiz ancak yaptığınız VoIP aramaları için ödeme yapmanız gerekecek. Bir ara sıra şakaya iyi geldi değil mi? Yapılan aramalar, bir WiFi veya 3G bağlantısına sahip olduğunuzda daha iyi olur.

iPhone Konuşma Kaydetme Ücretsiz Nasıl Yapılır?

Bir programn tespit edemediği virüsü başka program tespit edebiliyor. Ben bilmiyorum şifremimi unuttum yoksa sayfamm çaldladlar. Camlarn ikisi de gri renklidir ve plastik malzemeden üretilmiştir.

Akıllı cep telefonlarını Android, iOS ve bilgisayarları Mac, Windows eş zamanlı olarak takibe alabilirsiniz. Çocuklarımın neler yaptığı konusunda beni haberdar ediyor — bu sayede onların iyi olduklarından emin oluyorum. Aynı zamanda, ayarlarını değiştirerek hangi kontak kişilerinin, sitelerin ya da uygulamaların engelleneceğine karar vermek de beni memnun ediyor.

Eğer karşılaşırsam, bütün şüpheli kontak kişilerini silebilirim.

iPhone Alıcısı ve Ses Düzeyi

Modern ebeveynler için iyi bir seçim. Her ebeveyn için çocuklarının güven olmasını sağlamak temel bir önem taşır.

  • s8 arama kaydetme!
  • Iphone 6s görüşme esnasında ses kaydı.
  • dhl takip telefon numarasi.
  • iPhone'da telefon görüşmesi yaparken ses kaydı nasıl yaparım?.

Başlığımızda da belirttiğimiz gibi bu yazımızda iPhone kullanıcıları için yapmakta olduğumuz bir konuşmayı nasıl ses kaydına alırızı anlatmaya çalışacağız. Ancak detaylara girmeden önce eğer başınız dertte ise ve bir ses kaydını almak için geç kaldıysanız mahkeme kararı ile kişi ile yaptığınız görüşmelere ulaşabilir ve hakkınızı arayabilirsiniz.

iPhone Konuşma Kaydetme Ücretsiz Nasıl Yapılır? | Apple Uzmanı

Android işletim sistemi kullanan Samsung, LG gibi modellerde bu durum doğrudan yapılıyorken iPhone için alternatif yollar denemek gerekiyor. Bu yüzden diğer telefonlarda basitçe yaptığımız bazı işlemleri iPhone telefonlarımızda yapmamız güç olabiliyor. Fotoğraf aktarmak, mp3 indirmek gibi…. Ses kaydına dönecek olursak, bunun için bir uygulama indirmemiz gerekiyor. Uygulamanın ücretsiz versiyonları ya da Tükçe olanları da mevcut ancak Call Recorder — IntCall kadar güvenilir ve gerçekten ihtiyaçlarınızı karşılar mı deneyerek görebilirsiniz.

Sürekli kendini geliştiren uygulama ilk önce iPhone 4 için çıkmıştı ve şimdi iPhone 5, iPhone 6 ve iPhone 7 için de versiyonları mevcut.