Note arama ses kaydetme

MIUI ROM’da telefon görüşmeleri nasıl kaydedilir?

Yazarın diğer haberlerine ulaşmak için tıklayın.

Yenilikler

Save my name, email, and website in this browser for the next time I comment. Yanlış anlamadı isem bu son sürüm güncellemeler ile arama kaydının önüne geçme çabası varmış ki bir rivayet olduğuna inanıyorum kendi tecrübelerimden yana üst segment tüm cihazlarda kayıt altına alabiliyorken bir gm 5 plus yada huewai vs cihazlarda bu sonuçsuz kalıyor kendi sesisimiz net ve yüksek kayıt olurken karşı taraf kesik ve çok kısık yani duyulamayacak türden bir kayıt var.

21 yorum - “Android ile Görüşme Kaydetme”

GM 5 Plus Android 7,1,1 sürüm ACR uzun zamandır Note 2 de çok başarılıydı yükledim o dahi karşı tarafın sesini kaydedemedi benim sesim net karşı taraf sadece cızırtı derinden gele. GM servis merkezi de cihazı bana satan Türkcell de ilgisiz.

İphone ses kaydedici %100 çalışıyor

Bu sorunu çözen veya bilen var mı? Slm arkadaslar ses kaydedici bende yukledim benim sesim cok net karsi tarafin sesi cok az geliyor bazende cok net geliyor ne yapmam lazim bana yardimci olurmusunuz telefonum general mobile gm 5 plus.

Telefon görüşmeleri nasıl kaydedilir?

Peki savcılık izni olmadan görüşmelerin kaydedilmesi ne kadar doğru? Ben şahsen bu tür şeyleri doğru bulmuyorum.

  • safaride arama gecmisi silme!
  • MIUI’da yapılan her görüşmeyi otomatik olarak kaydetmek.
  • samsung ürün takip destek.
  • casus telefon dinleme indir.

Ýlla kalite arýyorsanýz sýkýntýsýz yýllardýr kullandýðým programý önereyim size Call Recorder. Kardeşim arama kaydetmede en önemlisi çift taraflı ses kaytı.

  • ubuntu ebeveyn denetimi!
  • Android ile Görüşme Kaydetme - messemfuardekor.com?
  • iphone 8 Plus icin casus yazilim.
  • telefon numarası bulma sihirbazlığı?
  • MIUI ROM’da istenilen telefon görüşmelerini kaydetmek.

Net olarak sizlere Android ile Görüşme Kaydetme ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda Android ile Görüşme Kaydetme ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. Net ya da SDN Forum hesabınız ile yorum yaparak yorumlarınızın rumuzunuz ile yayınlanmasını sağlayabilirsiniz.

Note 3 de arama esnasında ses kaydi nasıl yapılıyor?

Bir Cevap Yazın İptal et E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Fakat İnsan merak ediyor, neden bu telefonlarda kendinden gelen bir özellik değil diye. Mesela Samsung kimsenin kullanmayacağı ChatOn uygulamasını yüklemeyi akıl ediyor da, neden bu basit ama kullanışlı özelliği eklemiyor acaba? Cevabı ben de bilmiyorum. Samsung öyle de diğerleri nasıl, pek haberim yok.

Facebook müşteri hizmetleri

İsterse yaptığı tüm aramaların otomatik olarak kaydedilmesini sağlayabiliyor. Görüşme telefonun açılmasıyla birlikte hemen kayıt altına alınmaya başlıyor.

Sosyal medyanın en eğlenceli hesabı sence hangisi?

Bu tür bir işleme başlamadan önce bazı önemli kurallar da mevcut tabii ki. Bunun için geliştirilmiş uygulamalar mevcut. Üstelik bunlar için hiçbir bedel ödemeyeceksiniz. Google Voice uygulamasının dezavantajı ise sadece gelen aramalarda kayıt yapabiliyor olması. Yanlış anlamadı isem bu son sürüm güncellemeler ile arama kaydının önüne geçme çabası varmış ki bir rivayet olduğuna inanıyorum kendi tecrübelerimden yana üst segment tüm cihazlarda kayıt altına alabiliyorken bir gm 5 plus yada huewai vs cihazlarda bu sonuçsuz kalıyor kendi sesisimiz net ve yüksek kayıt olurken karşı taraf kesik ve çok kısık yani duyulamayacak türden bir kayıt var. Leave a Reply Cevabı iptal et E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Kayıt siz aynı simgeye tekrar dokunana yada telefonu kapatana kadar devam ediyor. Kaydedilen telefon konuşmaları pek kaliteli değil.

Sanırım dosya boyutu düşük kalsın diye 8kbps bit değeri kullanılmış. Fakat sonuçta HD kayıt aramıyorsanız işinizi görüyor. Hem sizin hem de karşı tarafın sesi, anlaşılır şekilde duyuluyor. İsterseniz, böyle tek tek uğraşmamak, yapılan tüm telefon konuşmalarını otomatik olarak kaydetmek de mümkün.