Kursiyer takip programı ücretsiz

Ücretsiz Müşteri Takip Programı

Öğrencilerin giriş-çıkış saatleri raporlanabilir. Personelin dershaneye giriş-çıkışları kontrol altına alınır. Personelin giriş-çıkış saatleri raporlanabilir. Dershaneye giriş ya da çıkış yapan öğrencinin velisi SMS ile otomatik bilgilendirilebilir.

Benzer yazılar

Yaylasoft Kurs ve Kursiyer Takip Programı v indir - Özel Güvenlik Okulları TAKSİT İŞLEMLERİ: Kurs ücretlerinin taksitli olarak ödenmesi durumlarında. Profesyonel Kurs ve Kursiyer Takip İşlemleriniz İçin Tasarlanmıştır.. A) Eğitim Taksit ücretinden fazla yada eksik ödeme olması durumlarında, Otomatik Ödeme .

İstenilen gruplama özellikleri ile öğrencilere, velilere veya personele SMS gönderilebilir. İstenilen taksitlendirme ve ödeme seçenekleri girilebilir. Ödeme ve tahsilât takibi yapılabilir.

KURS VE KURSЭYER TAKЭP PROGRAMI v2.07

Geciken ödemeler anında izlenebilir. Tüm bilgiler ve raporlar istenilen dosya formatında PDF, Excel v. İstenilen öğretmen ve konu için öğrenci sınırlaması ile etüt programı girilebilir. Demo Talep Formu kursyazilimi. Ödeme Bildirim Formu kursyazilimi. Lütfen sipariş notunuzu giriniz. Fatura Bilgileri Şirket Adı. Sipariş Bilgileri Sipariş No. Fatura Bilgileri Adı Soyadı. Ödeme Bilgileri Kart Sahibi. TR33 TR65 Satış ve Reklam Yönetimi.

Bu başvurular, telefon, mail ya da yüzyüzü olabilir. Başvuru sayısı ve sonuçları istatistiki olarak değerlendirilebilir. Yeni satışlar ya da satış iyileştirme yönünde gerçek veriler sunar. Kursiyerleri şubeler bazında satın almış oldukları eğitim programlarına göre takip edebilirsiniz. Yoklama, ders programı, ek dersleri, sınav ve ödev takibini seviye seviye kontrol edebilirsiniz.

  • Kurs Takip Programı.
  • general mobile telefon takip;
  • telefon imei tespitine hangi mahkeme bakar.
  • Öğrenci aidat ve kurs takip programı (A. Köksal).
  • taksit takip programı ücretsiz.
  • Ücretsiz Müşteri Takip Programı.
  • Kategoriler.

Kursiyer seviyelerine ait tekrar ve dondur seviyeleri satın aldıkları program bazında takip edilir. Bu bilgiler bazında kursiyer başarı takibi sağlanır. Tek bir liste üzerinden kontrol edebilir, periyodik mail bildirimleri alabilirsiniz. Şubeler bazında ya da toplu olarak geciken tutar bilgileri kontrol edilir.

Stok durumları ürün gruplarına göre incelenir. Sınıf açılışı öncesinde planlanması gereken kursiyerleri ve yeni sınıf açılışlarını yapabilirsiniz. Sistem şubeleriniz bazında sınıf doluluklarını ekrana getirecektir. Sistem ek dersleri kaydetmenizi ve takip etmenizi sağlar.

Kэsa Yollar

Eğitim başarısı takibi için sistem öğretmen performans değerlendirmesi sunmaktadır. Sistem tüm öğretmenlerin doluluklarını eğitim detayları ile birlikte vermektedir. Kurumlar verimliliği ölçebilmek için devam durumlarına göre kursiyer takibi yapmaktadır. Sistem seviye seviye kursiyer devam takibi sunmaktadır.

Sınıf tatilleri sebepleri ile sistemde kaydedilirken, sınıf bitiş tarihi sistem tarafından uzatılır. Sistem bu talepler için başvuru kaydı sunmaktadır. Anlık olarak şubelerinize ait gelir-gider akışı izlenir. Kullanıcılarımız, ilgili listeyi açtıklarında anlık olarak videoları izleyebilirler.

Whatsapp takip whatsap izleme

Mail içerikleri için bir sınırlama olmamakla birlikte kullanıma hazır mail içerik kayıtları oluşturulabilir.