Samsung cep telefon tamir takip

AREN BİLİŞİM SİZE GÜVENİLİR SAMSUNG SERVİSİ HİZMETİ SAĞLAR

CİHAZ TAKİP

Daha sonrasında faturanız ve arızalı cihazınız ile servise gitmeniz gerekiyor. Servis için herhangi bir randevu almanıza gerek yok. Fakat yoğunluk olduğundan erken saatlerde gitmeniz gerekecektir. Samsung telefonların aslında en büyük sıkıntılarından biride ekran kırılması. Maalesef telefonların ekran kırılması kullanıcı hatasına girmekte ve garanti dışıdır. Yetkili servislerde Cam değişimi yapılmaktadır fakat ücrete tabidir.

Samsung Yetkili Servis Trajedisi

Ortalama Samsung Yetkili serviste Ekran değişimleri  fiyatları telefonun modeline göre değişmektedir. Fiyatlar TL ile 1.

  • iphone 7 Plus casus program;
  • Galaxy S9 | S9+.
  • Çözümler ve İpuçları?
  • Destek Bilişim > Samsung Servis Merkezlerimiz.
  • Samsung Cep Telefonu Yetkili Servisleri İstanbul İli Adres ve Telefonları.
  • kapali telefonun yerini bulma.

Kavisli ekran kırılmaları 1. Bazı şubeleri Cumartesi günleride çalışmaktadır.

Samsung Telefon Tamiri

Çalışan şubeler için lütfen gideceğiniz Samsung Servisini arayınız. Diğer ürünler Diğer konular için lütfen 77 11 numaralı telefondan bize ulaşın. Böylece size izlenecek adımlar konusunda bilgi verilecektir.

Aren Bilişim Hizmetleri

Bir Servis Merkezi Bulun. Nasıl arama yapılır   Size en yakın Servis Merkezini bulmak için, lütfen aşağıdaki adımları izleyin. Yukarıdaki seçeneklerden ürün kategorisini seçin Mobil cihaz, TV gibi. Bulunduğunuz şehri, kasabayı girin Sonuç yoksa, lütfen arama mesafesini yarıçapını artırın 20 km, 50 km vb.

Hangi konuda yardıma ihtiyacınız var?

Haberler & Duyurular. Yeni haber ve duyurulara göz atın. DAHA FAZLA BİLGİ EDİN. Ekran Değişimi Tavsiye Edilen Fiyat Bilgisi. Telefon modelinize göre tavsiye. Akıllı Telefon, Tablet veya Giyilebilir Cihaz: Türkiye'deki Samsung Servis Merkezleri, kırık bir ekrandan veri aktarmaya kadar her konuda size yardımcı olabilir.

Search Bir konum arayın Search. Aradığınız yeri bulamıyor musunuz? Lütfen 77 11 numaralı telefondan bize ulaşın. Canlı Destek Haftanın her günü Yaşamış olduğunuz sorun çözüme kavuşturulduktan sonra, telefonunuz 6 ay GSM İletişim imzalı ve kaşeli teknik servis garanti kartı ile birlikte sizlere teslim edilmektedir.

Samtit SAMSUNG Yetkili Konya Servisi'ne Hoşgeldiniz

Bu sayede, garanti süresince, cihazınızda yaşamış olduğunuz sorunlar anında çözüme kavuşturulmaktadır. GSM İletişim cihazınızda yaşamış olduğunuz bütün sorunlar çözüme kavuşturulur.

Telefonunuzun ekranı kırılmış olabilir. Teknik servisimizde ekran değişimi süresi 30 dakika ile 45 dakika arasında değişmektedir. Sadece ekran değişimi değil batarya değişimi, şarj soketi tamiri, kamera değişimi, ön cam değişimi, kulaklık soketi değişimi ve diğer bütün değişim işlemleri ile birlikte tamir, onarım ve bakım hizmetleri de bir arada sunulmaktadır.

  • Ürününüzü seçin.
  • Yardım için buradayız.
  • Simge Elektronik Samsung Yetkili Servis Merkezi ANKARA.

Hemen aşağıda bulunan yorum alanı ile ya da iletişim bilgilerimiz aracılığıyla teknik servisimiz ile iletişime geçebilir, Samsung teknisyenlerimize bağlanarak aklınıza takılan bütün soruları sorabilirsiniz. Her sorunuz detaylı bir şekilde cevaplanacaktır.