Balitech 9904 mobil izleme


İnternetten modeminizin ismini yazarak bunun hakkında bilgi edinebilirsiniz.

 • Blog Arşivi!
 • arama engelleme ios.
 • Show Bilgisayar Online Satış Sitesi - Teknik Servis - 0 () 44 10 Ankara.

Modemin kendi port numarası 80 olduğu için ve sizde dvr ye 80 atadığınız için ikisi çakışır ve görüntü alamazsınız. Ya modemin portu değiştireceksiniz yada dvr cihazın portunu başka vereceksiniz ki ben dvr cihaz portu değiştirmenizi öneririm çünkü bilgisayarda bazı programlar modemin portuna engel olur 80 portuna o yüzden siz sağlam olmasını istiyorsanız cihazın port adresini değiştirin.

 1. Balitech BL-9904 dvr Cihazıyla Kameraları İnternetten İzlemek?.
 2. samsung galaxy s7 mini arama kaydı gözükmüyor.
 3. bl-9909 – 8 kanal dvr kayıt cihazı?

Mesela yapın 80 yerine hem cihazda olsun hemde modemden portunu açın. Uzaktan bağlanırken veya ağ üzerinden bağlanırken ip numarasının sonuna iki nokta üst üste yazıcaksınız örneğin Eğer illede 80 portu üzerinden bağlanmak istiyorum ikş nokta üstüste yapıp başka port numarası yazmak istemiyorum diyorsanız dediğim gibi modemim port numarasını değiştireceksiniz modemin portu 80 dir.

AĞ AYARI- RAMAZAN KARACAN

Daha sonra her ip yazışınızda girersiniz. Örneğin uzaktan misal bu ip nosunu yazdığınızda Modeme bağlanmak içinde eğer 80 i değiştirirseniz oraya başka port atamak zorundasınız örneğin verdiniz modeme bağlanırkende Modemden freewall yani güvenlik duvarını kapatmayı unutmayın. İmzamız karşıdakine verdiğimiz güvende saklıdır.

 • cep telefonu görüşmelerini kaydeden program?
 • ALFA BILGISAYAR DVR - GUVENLIK YAZILIMLARI YUKLEME MERKEZI.
 • takip programi sunucusu;
 • Didim Onur Elektronik!
 • snapchat takipçi sayısı öğrenme.

MEyePlus allows iPhone users to view and control live video streams from cameras and video encoders. Unlimited video on cellular and wifi. Support MultiChannel video encoder.

No video going through 3rd party servers. Snapshot capability while viewing live stream to save to your local photo gallery. Support for landscape and portrait mode.

Ürün Açıklaması

DH Mobil Uygulamasının yeni özelliklerini ilk siz deneyin. İnternetten bu dvr'ye bağlanıp izlemek için ne yapmak gerekiyor acaba. 16 kanallı balıtech marka DVR kayıt çihazı kullanıyorum internet üzerinden izlemek. keyboard_arrow_down Etiket: balitech şifre: CMS: sırada Nvclient Cep izleme: Iphone – Naway / Android- MEyepro BL

Ability to change ip address and port as desired for internal and remote users. Uygulama cok iyi ama ses olayının olmaması ve aynı anda farkli kameralara bakma olayini yapamamislar.

LCD EKRAN Balitech BL-9904 LCD DVR Kayıt Cihazı

Kamarayi seciyosun sonra 2. Yerede farkli kamerayi acinca ilk once gosteriyor snra sn sonra ikiside ayni kameraya donuyor. Balitech için portunu acın izleyin.