Bilgisayar mühendisinin takip etmesi gereken siteler

Bir mühendisin takip etmesi gereken siteler

Birçok insan da artık yazılımcı olmaya yöneliyor. Yazılım mühendisliği ile yazılımcı kısmı biraz farklıdır.

 1. Bir mühendisin takip etmesi gereken siteler | Mühendis Beyinler Forum.
 2. 1. Grabcad.
 3. cep telefon görüşmelerini kaydetme!
 4. Mühendislik Öğrencileri 10 Web Site | AB Proje Yönetimi?
 5. turkcell arama kaydı dökümü.
 6. ios telefon dinleme.

Diğeri adı üzerinde içerisinde mühendislik kısmını da kapsamaktadır ancak yazılımcı veya programcı olmak isteyenler için birkaç web sitesi paylaşmak istiyorum. İyi bir yazılımcı veya iyi bir programcı olmak isteyen kişilerin kendilerini geliştirmeyi bilmesi ve bunun ne okul ne de kurs ile sınırlı olmayacağını bilmesi gerekmektedir.

Napıyo bu bilgisayar/yazılım mühendisleri?

Ben hem kendimin takip ettiği hem gerçekten faydalı gördüğüm bazı yerli ve yabancı site ve forumlardan bahsetmek isteyeceğim. Eğer sizde yazılıma veya programlamaya ilgi duyuyor ve bu alanda gelişmek istiyorsanız bu tarz site ve forumları takip etmeniz ve sürekli kendinizi geliştirmeniz gerekmektedir.

 • instagram direkt mesaj takip;
 • telefon görüşmelerini gizlice kaydeden program.
 • AB Proje Yönetimi!
 • Kadın Mühendislerin Mutlaka Takip Etmesi Gereken 10 Site - Taze Mühendis.
 • Elektrik Elektronik Mühendisleri İçin Mutlaka Takip Etmesi Gereken Yabancı Siteler! | Toprak Hattı;
 • Yazılımcı Olmak İsteyenlerin Takip Etmesi Gereken Siteler |.

Stackoverflow sitesi yazılımcı olmak isteyen birisinin mutlaka takip etmesi gereken sitelerden birisidir. Site adından da anlaşılacağı üzere İngilizce bir sitedir.

Bilgisayar mühendisinin takip etmesi gereken siteler

Ancak programlama ve yazılımla uğraşan kişinin de en azından okuduğunu anlayacak veya sorununu aktarabilecek seviyede dil bilmesi gerektiğini unutmamak gerekir. Stackoverflow sitesinde istediğiniz programlama dili ile ilgili bir problemi sorabilir ve o soruna karşılık diğer üyelerin size yardımlarını görebilirsiniz. Aynı şeyi başka kullanıcıların sorunlarında da siz yardımcı olarak gerçekleştirebilirsiniz. Ayrıca Stackoverflow sitesi bu alanda çalışmak isteyenler için iş bulma bölümü de sunmaktadır.

Yazılımsal ve programsal konularda takip edebileceğiniz aklınıza takılanlara en kapsamlı cevapları bulabileceğiniz sitelerin başında gelen Stackoverflow sitesini mutlaka zaman zaman kullanmanızı tavsiye ederim. Geeksforgeeks sitesi de İngilizce dili ile kullanıcılara hizmet veren bir bilgisayar bilimleri tartışma portalı olarak görülmektedir.

Özellikle programlama dilleri ile gelişmek istediğinizde birçok farklı örnek çözmeniz gerekmektedir. Çünkü öğrenmenin en iyi yolu pratik yapmaktır. Bilgilendirici x 1 Dostça x 1. Bilgisayar Mühendisi En İyi Cevap: Merhaba arkadaşlar Kırıkkale Üniversitesi Bilgisayar Mühendisliği öğrencisiyim bu yıl oluşturduğumuz bir yazılım projemiz olan nasilist. Ekibimizle birlikte birçok konu hakkında nasıl yapılır olaylarını anlatıyoruz. Mining Engineer En İyi Cevap: Kendi bölümümle ilgili hem çeşitli kaynaklardan hem de kendi bilgilerimi paylaştığım bir internet sitesi kurdum.

Malzeme Bilimi ve Kalite Sistemleriyle ilgili faydalı bilgiler olduğuna inanıyorum. Cevap yazmak için üye olmalı veya giriş yapmalısınız.

SNAPCHAT TAKIP EDILMESI GEREKENLER

Bir mühendisin kendi işini kurması? Kimlik bilgilerinizi korumak için bu adımları takip edin Andromeda , 10 Nisan , Kategori: Furkan Gümüş 10 Nisan Oğuz Han Altıntaş 15 Mayıs En Çok Okunan 3 Yazı.

Kitapseverler için En İyi 10 Youtube Kanalı

Eğer üniversite döneminde tercih yapacak biriyseniz sadece seçeceğiniz mesleğin maaşına bakarak sakın tercih yapmayın diyerek başlamak Mühendislik İçin Matematik 2 Ders Notları. Mühendislik okuyan öğrenciler bilirler ki 1. Genel olarak türev ve integral olsa da lise Merhaba arkadaşlar bildiğiniz üzere Taze Mühendis'te Mühendislik Maaşları adlı kategorimizde her mühendisin ortalama ne kadar maaş