Iphone 6 yazılım yükleme hatası

iPhone iTunes (9) ve (14) Hatası ve Çözümü (Ekranı Değiştirenler - Mavi Ekran)

Öncelikle aşağıdaki adımları deneyin

iOS güncelleme ve geri yükleme hatalarını nasıl gidereceğinizi öğrenin. 1, 2, 3, 4, 6, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 16, 17; 20, 21, 23, 26, 27, 28, 29, 34, 35, 36, 37, 40, 53, 56; , Hata 'i görüyorsanız iTunes gerekli yazılımı indiriyor demektir. Apple, iPhone ve iPad kullanıcıları için iOS yazılım güncellemesini Biz iPhone 6s cihazına iOS , ve final sürümünü.

Forumda Konu Aç Bence. Bu Konuyuda Örnek Verebilirsin. Arkadaşlar merhaba, İtunes ile ilgili bir sorunumda yardımcı olursanız sevinirim. İphone 7 yi USB den bağladım. Apple ID ve şifremi girdim.

 • iPhone iTunes (9) ve (14) Hatası ve Çözümü (Ekranı Değiştirenler - Mavi Ekran) » Sayfa 1 - 2.
 • iphone telefon takip etme.
 • .
 • .
 • !
 • whatsapp takip app!

İtunes uygulamasında, cihazımdaki uygulamalar ekranda izleniyor, ancak sol tarafında uygulamalar kısmında iphone daki uygulamalar görülmüyor. Daha önceden eski bilgisayarımdan buradan uygulama install veya remove yapabiliyordum.

İos 10 GÜncelleme Doğrulanyor Hatası Çözümü

İpad bağlayınca da aynı sorun oldu. Bilgisayar değişti ama hata nerede anlayamadım. İlginiz için teşekkür ederim. Bu mesaja 2 cevap geldi. Pardon Sorununu Yanlış Okumuşum: Böyle Bir Sorunla Karşılaşmadım Hiç. Teşekkürler, aklınıza bir çözüm gelirse haber verirseniz sevinirim.

 1. [Çözüldü] iPhone 5 Yazılım Yükleme Sırasında 1 Hatası.
 2. 'iOS Güncelleme Yüklenemedi' Hatası ve Çözümü.
 3. arama kaydedici indir ios?
 4. üye takip programı full.
 5. iphone 6s casus program?
 6. Aldığınız hata numarasını veya iletiyi seçin.

Sorununuzun Kaynağı Bu muydu? Evet tam olarak bu hatayı yaptım ama haberim yoktu görene kadar dün telefoncuya tamire verdim sanırım ben zarar vermişim bakalım tamir oluyormu telefonumu seviyorum: Direk Ücretli Değişim Öneriyorlar.

Yine Açılmadı mı Cihaz? Aygıtınız geri yüklenmiyorsa ve "bilinmeyen bir hata oluştu [hata numarası]" iletisini alıyorsanız  bu adımları kullanın.

iPhone geri yükleme hatası | Bu hatayı alıyorsanız dikkat!

Yine aynı hatayı alırsanız aşağıdaki adımları deneyin. Aldığınız hata numarasını veya iletiyi seçin Ne yapmanız gerektiğini öğrenmek için, karşılaştığınız hatayı seçin: Aygıtınızın, Apple'ın ve iTunes'un birbiriyle iletişim kurabildiğinden emin olun Hata 'i görüyorsanız iTunes gerekli yazılımı indiriyor demektir. Aşağıdaki hatalardan birini görüyorsanız bilgisayarınız Apple sunucularına ya da iPhone, iPad veya iPod touch'ınıza bağlanamıyor olabilir: Üçüncü taraf güvenlik yazılımınızı kontrol edin.

Güvenlik yazılımınızı kontrol edin Hata 9'u görüyorsanız bu adımları kullanın. Hata 2, 4, 6 veya 'i görüyorsanız üçüncü taraf güvenlik yazılımınızı kontrol edin.

 • iTunes ile Güncellemeyi Deneyin.
 • iOS 11 Güncelleme Hatası Sorunları ve Çözümleri – Ögrenio?
 • casus program indirme.

Ardından  USB bağlantınızı kontrol edin. USB bağlantılarınızı kontrol edin Hata , veya 'ü görüyorsanız bu adımları kullanın. Her adımdan sonra yeniden deneyin: Aygıtınızla birlikte gelen USB kablosunu kullanın. Bilgisayarınızdaki başka bir USB bağlantı noktasını kullanın.

iTunes ile Aranız İyi Değilse:

Başka bir bilgisayardaki USB bağlantı noktasını kullanın. Yine aynı hatayı görüyorsanız diğer USB sorunlarını kontrol edin , üçüncü taraf güvenlik yazılımınızı kontrol edin ve ardından  donanımınızı kontrol edin.

iphone 6 yazılım yükleme hatası

Çocuklar kontrolsüz bırakıldıklarında alkole ve uyuşturucuya alışmak, sanal zorbalığın kurbanı olmak, erken yaşta ilişkiye girmek, kayıtsız davranışlarda bulunmak gibi geleceklerini mahvedecek yanlış kararlar alabilirler. Yine aynı hatayı alırsanız aşağıdaki adımları deneyin. Bu mesaja 2 cevap geldi. Çocuklarımın neler yaptığı konusunda beni haberdar ediyor — bu sayede onların iyi olduklarından emin oluyorum. Bu işlemi ilk kez yapacak olanlar için; iOS cihazınızı iTunes yüklü bilgisayarınıza Lightning kablosuyla bağlıyorsunuz.

Donanımınızı kontrol edin Hata 53'ü görüyorsanız bu adımları kullanın. Aşağıdaki hatalardan birini görüyorsanız bir donanım sorunu yaşıyor olabilirsiniz: USB kablonuzun, bilgisayarınızın ve ağınızın güvenilir olduğundan emin olun.